Jump to content

Możliwość włączenia ustawień świateł / lusterek / fotela (F4) w czasie jazdy.


WooQash

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Możliwość włączenia ustawień świateł / lusterek / fotela (F4) w czasie jazdy.
Opis Sugestii: Wnoszę pomysł o to, aby umożliwić włączenie ustawień świateł / lusterek / fotela za pomocą klawisza F4 (domyślnie) w czasie jazdy tak jak zrobiono to w przypadku pomocy drogowej.

Przykładowe obrazki:
image,0boE4nIdLw,300.png
Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Jeździ się trochę w Multiplayerze i od zawsze pamiętam, że miałem dylemat w nocy lub w przypadku bardzo złej pogody, czy jechać na zwykłych światłach drogowych (długich) i się lekko męczyć przez to, że nie doświetlają dobrze drogi, czy zatrzymać się na poboczu i załączyć dodatkowe oświetlenie (jeśli ktoś posiada), które dużo bardziej doświetla drogę. Co do zakładek dotyczących lusterek i fotela w czasie jazdy są one niepotrzebne, ale niestety są ze sobą połączone i zapewne nie da się zrobić tak aby zakładka ze światłami dała się włączyć w czasie jazdy, a reszta nie.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Blondynek fakt, nie pomyślałem o tym ani przez chwilę. Teoretycznie wszystko można ustawić za pomocą myszki i można by się było pokusić o wyłączenie włączania tych opcji klawiszami, tylko pytanie czy to już nie za dużo roboty i mącenia w tym wszystkim.
 
elot360PL co do screenshotów to nie wydaje mi się, gdyż "strzelenie" fotki mrozi grę na około sekundę (gorzej niżeli quicksave/autosave). Lepiej do tego celu używać zewnętrznych programów, które nie przymulą tak gry (o ile wcale tego nie zrobią).

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Jakiś czas temu zauważyłem, że gdy załączę dodatkowe oświetlenie przy półmroku lub w innych porach niżeli głęboka noc czy mgła potrafi prześwietlać znaki tj., że zamiast znaków widzę biały kontur znaku. Po za tym trochę realności można by było wprowadzić. W realu chcąc załączyć dodatkowe oświetlenie nie trzeba się zatrzymywać, fakt faktem SCS mógł pomyśleć o możliwości załączenia tego oświetlenia za pomocą przycisku, wtedy nie byłoby żadnego problemu.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

WooQash

SCS mogłoby pomyśleć nad dodaniem tego na jakiś przycisk, ale powoli się miejsce na klawiaturze kończy :P A takie okienko z załączaniem świateł w czasie jazdy  przydałoby się, bo dość często po wyjściu z okna warsztatu zapomnę ich załączyć, a szczerze mówiąc, nie chce mi się zatrzymywać, żeby je aktywować  :D

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Jakiś czas temu zauważyłem, że gdy załączę dodatkowe oświetlenie przy półmroku lub w innych porach niżeli głęboka noc czy mgła potrafi prześwietlać znaki tj., że zamiast znaków widzę biały kontur znaku. Po za tym trochę realności można by było wprowadzić. W realu chcąc załączyć dodatkowe oświetlenie nie trzeba się zatrzymywać, fakt faktem SCS mógł pomyśleć o możliwości załączenia tego oświetlenia za pomocą przycisku, wtedy nie byłoby żadnego problemu.

 

Masz rację co do prześwietlenia znaków. Istnieje proste rozwiązanie tego problemu. Jadąc na długich widzisz kontur znaku, podjeżdżając bliżej wyłączasz długie, patrzysz co za znak i włączasz długie. Trzeba grać kartami jakie się ma ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.