Jump to content

Tır İş Dağıtıcısı


LadyAndromeda
 Share

Recommended Posts

Merhaba tırcılar!

 

TruckersMP'deki yeni ve heyecan verici özelliğe hazır mısınız?

 

Uzun bir süreden beridir insanlar, arkadaşları ile birlikte seyahatler planlıyor ve her zaman yinelenen bir sorun var, aynı işi asla bulamıyorsunuz! Şimdi, buna bir çözümümüz var, Tır İş Dağıtıcısını tanıtıyoruz. 

 

Bu dağıtıcı oldukça basit bir şey yapıyor, işleri yaratıyor. Tüm temel bilgileri açıklayan ilginç ve yararlı bir kullanıcı arayüzü ile tamamen yeni bir sistem tanıtıldı. Başlangıç şirketinizi ve taşıyacağınız belirli bir kargoyu seçebilir ve ardından bu işi herkese açık, özel veya doğrudan Steam arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

 

Bu sizlere, arkadaşlarınızla haritada gezinmenin yepyeni bir yolunu sunacak ve bir daha asla aynı işi yapamama konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

 

Bu yeni özelliği TAB menünüzü açıp farenin sağ tuşuna tıklayarak sol altta yeni eklenen bir tuşa giderek bulabilirsiniz.

 

spacer.png

 

Sık Sorulan Sorular: 

 

Her iki oyunda da geçerli olacak mı? 

 

Evet, kesinlikle. Bu özellik American Truck Simulator ve Euro Truck Simulator 2 oyunları yanı sıra, Promods ve Promods Canada harita modifikasyonlarında da çalışacaktır. 

 

DLC'ler ile nasıl çalışacak? 

 

Heavy Cargo pack gibi belirli bir DLC sahip değilseniz, bu DLC'ye ait kargolar ve dorseler sizin tarafınızdan erişilebilir olmayacak ve listelerde görünmeyeceklerdir.

 

Oyunuma işi nasıl ekleyecek?

 

Basit bir şekilde; TAB menüsü aracılığı ile Tır İş Dağıtıcısını açıp, almak istediğiniz işe göre yapılandıracaksınız. Sonrasında alacağınız işi hemen başlatmanızı sağlayacak ya da alacağınız şirkete sizi yönlendirecek işaret kutularından birini işaretleyeceksiniz. İşinizi nasıl alacağınızı seçtikten sonra "Create / oluştur" tuşuna basarak yola çıkmaya hazırlanabilirsiniz.

 

İçerik Menümüze yapılan yeni eklemelere ve TAB menüsündeki İş Dağıtıcı simgesine göz atın:

 

spacer.png

 

Benimle aynı işi alması için kişileri nasıl davet edebilirim? 

 

İş dağıtıcısından istediğiniz işi aldıktan sonra, TAB menüsünden kişinin adına sağ tıklayın ve işi sizinle birlikte alması için davet edin. Davet ettiğiniz kullanıcı chat üzerinden teklifinizi kabul etme ya da reddetme fırsatı bulacaktır. Bunu ne şekilde yapacaklarına dair bir bilgi de davetiniz ile gönderilecektir.

 

spacer.png

 

Bu yeni özelliği beğeneceğinizi ve diğer tırcı arkadaşlarınızla aynı kargo ile seyahat ederken eğleneceğinizi umuyoruz!

 

Tır İş Dağıtıcısını çalışırken görmek ve nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, YouTube kanalımızdaki en son videoya buradan göz atın: Tır İş Dağıtıcısı

 

TruckersMP Takımı

 

--> Gönderiyi ana sayfada görüntüleyin

  • Like 1

76561198324253072.pngstatus.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.