Jump to content
  • 0

TruckersMP "unreliable connection" hatası

SadeceTÜRK

Question

Merhabalar bir kere kick yedim daha sonradan girmeye çalıştığımda bu hatayı alıp offline moda atılıyorum. Bunu nasıl çözerim? 

Not: Sim2 modunda girmiyor. (Sim1 girdi.)

Hello, I got kicked once, when I try to enter later, I get this error and go to offline mode. How do I solve this?

Note: It does not enter in Sim2 mode. (Sim1 entered.)

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

// Moved to Turkish support section. 

Kind Regards,

Caramba2412

TruckersMP Support

• HaulieCry 1
  • Awesome! 1

Greetings,
Caramba2412   

TruckersMP Support Team Leader                                                                                                                                  

• 0

Merhaba @SadeceTÜRK,

https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/49839-sorun-giderme-destek-performans-tümü-tek-bir-kılavuzda/

Bilgiyi bu bağlantıdan aldım ve size yardımcı olabileceğini düşünüyorum. 

''Her şeyden önce, bu mod ile ilgili bir hata veya bir sorun değildir. Bu, paket kaybı, paket bozulması veya bozuk ağ bant genişliği gibi internet bağlantısı sorunları ile ilgili kullanıcıdan kaynaklı bir husustur.

Bu, internet bağlantısında ki gecikme nedeniyle çarpışma kazalarını önlemek ve NCZ hilesi göründüğü gibi insanların yasaklanmalarını önlemek ve sunucuyla kötü bağlantı kurulduğu zaman  devreye giren bir sistemdir ve bu tarz olayları engellemesine adıına eklenen bir özelliktir.

Bağlantı sorununuzu görmenin bir yolu , konsola  "g_developer 16" yazmaktır  . Kaldırmak için geri konsola "g_developer 1" yazınız.''

Ayrıca oyuna kalabalık yerlerde değil, pek oyuncu olmayan yerlerde bağlanmaya çalışın.

• 0

Merhaba,

Konunuz, yazılan son yanıttan bu zamana 3 günden fazla bir süredir inaktif durumda.
Bu nedenle, bu konuyu İnaktif Konular bölümüne taşımak zorundayım.
Başka sorunuz varsa, bana veya başka bir Destek Takımı üyesine özel mesaj göndermekten çekinmeyin ve isteğinize göre bu konuyu tekrar açalım.

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı

Kind Regards,

TheBear

• 0

Merhaba, 

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 
Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!  

Saygilarimla 
BlizzardCrow
TruckersMP - Support

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 
Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.