Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Modyfikacje (a może i nie?)


leonloan

Question

Witam,

jako iż jestem raczej osobą która się nie zna na modyfikacjach, chciałbym zapytać, czy ktoś może orientuje się w jaki sposób spora część użytkowników ma w na swoich pojazdach mrugające lampki pozycyjne (na przednim zderzaku), flagi po bokach pojazdu czy jeszcze inne światełka, których nie widzę podczas modyfikowania swojej ciężarówki w warsztacie.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witam,

 

Na samym początku chciałbym podziękować Ci za skorzystanie z naszego forum, a także utworzenie tego wątku.

Flagi oraz światła, o których wspominasz w wątku należą do DLC, czyli dodatkowych zawartości, które należy kupić.

Nie znajdziesz tych dwóch ww. rzeczy w samej podstawie gry chyba, że korzystasz z modyfikacji pobranych w internecie.

DLC, w którym masz możliwość umieszczenia na swojej ciężarówce flag państw i nie tylko dostępne jest w tym miejscu: https://store.steampowered.com/app/461242/Euro_Truck_Simulator_2__Window_Flags/

Natomiast lampki to zupełnie inne DLC, możesz zapoznać się z jego zawartością w tym miejscu: https://store.steampowered.com/app/558245/Euro_Truck_Simulator_2__Special_Transport/

DLC Special Transport nie jest wspierane w trybie gry wieloosobowym, nie mniej jednak same sygnały ostrzegawcze i lampki, o których wspominasz już wspierane się, więc będziesz mógł cieszyć się nimi w grze online.

 

Mam nadzieje, że udzieliłem odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Czy masz do nas jeszcze jakieś dodatkowe pytania?

Twoja odpowiedź pozwoli mi zachować porządek na forum.

 

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dziękuje bardzo za odpowiedź. Pozwoliło mnie to zrozumieć dokładne działanie gry. Pozdrawiam

4 hours ago, leonloan said:

Witam,

jako iż jestem raczej osobą która się nie zna na modyfikacjach, chciałbym zapytać, czy ktoś może orientuje się w jaki sposób spora część użytkowników ma w na swoich pojazdach mrugające lampki pozycyjne (na przednim zderzaku), flagi po bokach pojazdu czy jeszcze inne światełka, których nie widzę podczas modyfikowania swojej ciężarówki w warsztacie.

Pozdrawiam

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

 

Cieszę się, że Twój problem został rozwiązany.

W razie potrzeby nie bój się ponownie z nami skontaktować.

 

W związku z tym, że problem został rozwiązany, zamykam i przenoszę wątek do Rozwiązanych.

 

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

// Zamykam i przenoszę do Rozwiązanych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.