Jump to content
  • 0

CarlosBGtr

Question

Oyuna 4-5 aydır giremiyorum. oyuna giriyorum server seçiyorum herhangi bir şehre gidince beni serverdan atıyor, direkt offline moda geçiyorum hiçbir şekilde bağlanmıyor. offline moda atmadan önce 5 6 kez bağlanıp bağlantısı kopuyor. internet bağlantım stabil, modeme kablo ile bağlıyım ve internetim 50mbps. oyun içi bağlanınca genelde pingim 28 29

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @CarlosBGtr

Bağlantı hatası verip oyundan atmasının sebepleri genelde internetle alakalı oluyor fakat aşağıda verdiğim çözüm yöntemlerini bi uygulamanı tavsiye ederim. Sorunun düzelmezse tekrardan post atabilirsin.

Çözüm 1:

• UltraSurf isimli vpn programını indir ve onu çalıştırarak oyuna giriş yapmayı dene. (İndirmek için BURAYA tıklayabilirsin.)
  • Bilgisayarınızın Güvenlik Duvarını ve Virüs Programını kapatın.

Çözüm 2:

• Steam Kütüphanesine Gidin
  • ETS2'ye Sağ Tıklayın
  • Özellikler Butonuna Basın
  • Yerel dosyalar
  • Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula'ya tıklayın

Çözüm 3:

• Modemini arkasında bulunan "RESET" tuşu ile formatlayarak yeniden kurulmasını sağlayabilirsin. Modemin yeniden kurulmasıyla herhangi bir sorun mevcut ise ortadan kalkacatır. 

Çözüm 4:

• Başlat'a tıklayarak -> cmd.exe yazıyoruz ve Enter’a basıyoruz.
  • Bu ekran üzerinde ” ipconfig /flushdns ” yazıyoruz.
  • Enter tuşuna bastığımızda DNS ön belleğinizi temizlenmiş olucak. Daha sonrasında oyuna giriş yapmayı deneyin.

Çözüm 5:

• Klavyenizdeki Windows + R (Win+R) tuşlarına basın
  • "%programdata%" yazın ve Enter'a basın (tırnak işaretleri olmadan)
  • "TruckersMP" veya "ETS2MP" klasörünü bulun ve o klasörleri silin. (Herhangi bir tanesi olabilir)
  • C:\Program Files\ veya C:\Program Files (x86)\ konumuna gidin ve "TruckersMP Launcher" adlı klasörü silin
  • Truckersmp websitesine gidin ve Launcher'i yeniden indirin.
  • Yönetici olarak başlatın ve tekrar yüklemesini yapın.

Çözüm 6:

• TruckersMP'yi Windows 10 için uyumluluk modunda çalıştırın.
  • TruckersMP Programını Yönetici olarak çalıştırın. (Uygulama simgesi üzerine sağ tıklayıp "Yönetici Olarak Çalıştır" butonuna tıklayacaksınız ve ekrana gelen uyarıyı kabul edeceksiniz.)
  • Aşağıdaki programları yükleyin.
  • .NET Framework 4.6.2: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=53344
  • VisualC++ 2015,2017,2019 (64bit) : https://aka.ms/vs/16/release/vc_redist.x64.exe

Sorununuz çözümlenmez ise tekrar iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Saygılarımla,

DepperitoR

Languages: I TR I EN DiscordDepperitoR#2148 

EN | Rules | Ban Appeal | Report System | Feedback |

TR | Kurallar Ban İtirazı Raporlama SistemiGeri Bildirim | 

46jGBLu.png  | spacer.png

• 0

Merhaba @CarlosBGtr,

1-) İmkanınız varsa Wi-Fi kullanmayın;

2-) Herhangi bir şey indirmeyin, oyun oynarken tarayıcınızın sekmelerinizi kapatın arka planda açılan uygulamarıda kapatmayı ihmal etmeyin örnek, Spotify;

3-) Oyun oynarken internetinizin paylaşılmadığından emin olun;

4-) Bir sunucuyla bağlantınız kesildiğinde, az sayıda kullanıcı bulunan  başka bir sunucuya bağlanmayı deneyin;

5-) Oyuna trafiğin yoğun olduğu bölgeler yerine daha az kalabalık olan yerlerde başlayın bunun için; Oyunu SP'de başlatıp başka bir şehire ışınlanıp. Oyundan çıkıp MP girişi yapabilirsiniz.

6-)  VPN Kullanın: VPN sayesinde İnternet sağlayıcılarınız kısıtlamaları sizi etkilemez bunun sayesinde diğer oyunlar için de geçerli olarak Ping değerinizi azaltabilirsiniz.

Sorun devam ederse Websiteden Ticket oluşturabilirisiniz, Support Team yardımcı olacaktır. https://truckersmp.com/support/tickets

iyi oyunlar!

• 0

Merhaba,

Konunuz, yazılan son yanıttan bu zamana 3 günden fazla bir süredir inaktif durumda.
Bu nedenle, bu konuyu İnaktif Konular bölümüne taşımak zorundayım.
Başka sorunuz varsa, bana veya başka bir Destek Takımı üyesine özel mesaj göndermekten çekinmeyin ve isteğinize göre bu konuyu tekrar açalım.

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı

Kind Regards,

TheBear

• 0

Merhaba, 

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 
Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!  

Saygilarimla 
BlizzardCrow
TruckersMP - Support

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 
Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.