Jump to content
  • 0

GHOST MOD DAKİ OYUNCULAR

M Λ Z Λ L

Question

GHOST MODDA BAŞLAYIP KALABALIK YERLERDE OYUNCULARI İÇİNDEN GEÇEREK HARİTANIN ALTINA SOKAN İNTERNET BAĞLANTISI KÖTÜ OLAN OYUNCULAR VAR BUNLAR HAKKINDA NELER YAPILA BİLİR FİKRİ OLAN VARMI KONVOYUMUZ DAĞILDI OYUNCU BİZİ GÖRMEDİ VE İÇİMİZDEN GEÇEREK HEPİMİZİ HARİTANIN ALTINA SOKTU BU KONU HAKKINDA NELER YAPA BİLİRİZ ?

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhabalar;

Öncelikli Yaşadığınız soruna üzüldüm.

-Öncelikle bugün akşam üzeri saatlerinde genel olarak bir lag sıkıntısı kaynaklanmıştır ondan dolayı olmuş olabilir

-internet bağlantısı zayıf olan oyuncuların arasında mesefe koyarak giderseniz müsait yerde sollarsanız herhangi bir sorunla karşılacağınızı sanmıyorum

-Size vuran kişi kasıtlı olarak çarptıysa report sistemi ile şikayet edebilir veya video kaydı aldıysanız destek kısmından ulaşabilirsiniz

-Konvoylar için save dosyası oluşturabilir ve trafikten uzak biryerde konvoyunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz.

Saygılarımla;BoosteR

• Thanks 1

• 0
2 hours ago, [ŞAH] Nihat [28] said:

GHOST MODDA BAŞLAYIP KALABALIK YERLERDE OYUNCULARI İÇİNDEN GEÇEREK HARİTANIN ALTINA SOKAN İNTERNET BAĞLANTISI KÖTÜ OLAN OYUNCULAR VAR BUNLAR HAKKINDA NELER YAPILA BİLİR FİKRİ OLAN VARMI KONVOYUMUZ DAĞILDI OYUNCU BİZİ GÖRMEDİ VE İÇİMİZDEN GEÇEREK HEPİMİZİ HARİTANIN ALTINA SOKTU BU KONU HAKKINDA NELER YAPA BİLİRİZ ?

Merhaba  @[ŞAH] Nihat [28];

Konu ile alakalı yardım almak istiyorsanız, TruckersMP resmi sayfası üzerinden rapor bildirimi yaparak destek alabilirsiniz. Destek alabilmek için ekran görüntüsü veyahut video kaydı linki var ise aşağıdaki link üzerinden ceza işlemi için talep formu gönderebilirsiniz.

İlgili Link: Reports

Saygılarımla.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.