Jump to content

Oyuncu Sayısı Azalma ve Eski zevkin olmaması

MelihClc

Recommended Posts

Öncelikle sayın değerli okuyucalar ve adminler şimdiden iyi günler eskiden bu oyunu oynarken o kadar çok zevk alırdımki 150 hız sınırı 3600 kişilik sv  Calaisin ordaki düz yolda kazasız makaslar ve tamponlar adminlerin yol tutmaları yol çalışmaları bunların hepsi çok zevkliydi fakat bakıyorsun oyuncu sayısı 1600 a düşmüş hız sınırı 110 çoğu zevk kalmamış bence eski döneme gitmeliyiz ufak bir ban affı belki siz istemessiniz ama şoyle bir eu hız sınırı 150 sunucusu gelmeli bence her gün oyuncu sayısı düşüyor

bu benim fikrimdi herkese iyi forumlar

• Like 1

Merhaba @MelihClc,

Hız sınır ile ilgili ;

150 hız sınırı ile ilgili size şunu söyleyebilirim hız sınırı tekrardan arttırılmayacak yani TruckersMP sunucularında 110 ile süremeye devam edeceksiniz, Çünkü Troll sürücülerden önce Scs Software oyunun fiziklerinde her güncellemede değişikliğe gitti ve oyunu daha fazla Simülasyon oyunu yapmak için gayret ettiler. Eğer fark ettiyseniz eskiden 150 hız sınırı ile girdiğiniz viraja şuan 110 sınır ile bile girince tırınızın manevra alması zorlaşıyor. Ve TruckersMP hız sınırını değiştirmemek için kararlı sonuç olarak oyunun Simülasyon oyunu olduğunu unutmamalı ve buna göre sürüş yapmalısınız.

Oyuncu sayısındaki azalma ;

Oyuncu sayısındaki azalma yalnızca Scs Software firmasının kendi Multiplayer projesi değil, yeni gelen güncellemede dahildir, bilmiyorum ne kadar takip ettiğinizi fakat her gelen güncellemede oyuncuların çoğunluğu sürüm değiştirmek vs. istemedikleri için TruckersMP'ye giriş yapamıyor. Oyuncu sayısında artış için yeni gelen 1.41 sürümünün resmi olarak duyurulmasını beklemelisiniz.

İyi günler dilerim

• Like 1
  • True Story 1

1791576545_role_VeteranI(1).png.e3f68b3c

Always ready for help

? Steam | ? TruckersMP Profile | ♾️ Forum Profile | ? Discord |  

Merhaba @MelihClc,

Hız sınırı bence şu an ideal. Bu oyun bir yarış oyunu değil ve amacı da bu değil, hiçbir zaman olmadı. Verilen yasakların affı söz konusu bile olmamalı, çünkü haksız yere yasaklanan birisi/birileri yok. Her şey usulüne uygun olarak icra ediliyor. Oyuncu sayısı saatlere göre değişiyor ve bence, güncel oyuncu sayısı şu an gayet iyi.

Bunlar benim görüşlerimdir.

Merhabalar

Yukarıda arkadaşlar bahsettiği için  aynı şeyleri yazmayacağım. Ben daha çok ikisi arasındaki farka değinmek istiyorum. İkisinin arasındaki en büyük fark tabikide anlık oyuncu sayısı şahsi görüşüm SCS çıkardığı multiplayer 100 kişilik olacaktır. İlerleyen dönemlerde artabilir ama 4000 olacağını düşünmüyorum. Ayriyetten SCS'nin çıkardığı multiplayer daha çok konvoylar için. Ve eskiden sadece konvoy için girenler oraya geçmiş olabilir. Aynı zamanda SCS multiplayet daha yeni olduğu için ilgi çok olabilir. Zamanla eski halini alacağını düşünüyorum. 

Kind regards,
Slusher34
¯\_(ツ)_/¯

About me: Forum Profile-TruckersMP Profile 

Kendi görüşümü paylaşmak gerekirse oyunun 90 doğumlu bireyler arasında popüler olduğunu düşünüyorum. 2000 nesli daha çok FPS oyunlarını tercih ediyor, simülasyon oyunlarını çok tercih etmiyorlar. 1990 nesli şu anda iş, okul gibi hayatsal olaylarla ilgilendiği için oyuncu sayısı belirli bir miktarda kalıyor. Bundan daha çok düşüş olacağını düşünmüyorum. 

• 1 month later...

Merhaba,

Konunuz on dört (14) günden daha fazla in-aktif olduğu için, konuyu kilitleyip arşiv kısmına taşıyacağım. Bu prosedürler, forumu organize etmek ve düzenli bir hale getirmek için uygulanmaktadır.

// Kilitlendi & Arşive Taşındı

İyi günler dilerim,
DatSpeed
TruckersMP Community Moderator

LanguagesTR / EN

-> Rules | Feedback | Report System | Ban Appeal <-

image.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.