Jump to content

Spowalnianie i przyspieszanie rozgrywki


Recommended Posts

Cześć

 

Ostatnimi czasy zauważyłem dropy fps do 30 i zaraz powrót do stałych 60, gra się nie zacina ,wszystko idzie nadal płynnie azckolwiek są takie nagłę spowolnienia całej akcji i chwile później przyspieszenia przy każdym dropie, czy był już takie zgłoszenia ,problem jest znany ? O co ogólnie chodzi ?

 

Zaznaczę że na Singlu wszystko działa jak należy bez dropów, tak samo inne gry.

Sprzęt parametrowo jest dużo wyżej ponad maksymalne wymagania gry.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Czy mógłbyś podać nam specyfikację Twojego komputera?

Również ważną informacją jest to, z jakiego serwera korzystasz.

Podziel się z nami również w jakich miejscach jeździsz najczęściej.

 

Czekam na informacje.

 

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

W związku z tym, że wątek był nieaktywny przez 3 dni zmuszony jestem zamknąć, oraz przenieść wątek do Nieaktywnych tematów.

Pamiętaj, że możemy przywrócić wątek na Twoją prośbę. Wystarczy, że odezwiesz się do mnie w prywatnej wiadomości na forum.

Jeśli masz do mnie pytania śmiało pisz w prywatnej wiadomości. Na ten moment zamykam wątek z powodu wymienionego powyżej.


 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support
 

// Zamykam i przenoszę do Nieaktywnych tematów

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • JJay locked this topic
  • JJay unlocked this topic

Dzień dobry @Marciol96

 

Mógłbyś podać więcej szczegółów związanych z tym problemem. Być może nagrać jakiś krótki film z takiej/ch sytuacji.

Przyczyn może być sporo. Dlatego ciężko Ci pomóc mając niewiele informacji.

 

Czy na przykład dzieje się tak z włączonym TAB lub czatem tekstowym kiedy dookoła jest dużo graczy czy raczej/również podczas swobodnej jazdy nawet w pojedynkę?

 

Pozdrawiam

MarkON

Link to comment
Share on other sites

On 7/17/2021 at 3:42 PM, JJay said:

Witam,

 

Czy mógłbyś podać nam specyfikację Twojego komputera?

Również ważną informacją jest to, z jakiego serwera korzystasz.

Podziel się z nami również w jakich miejscach jeździsz najczęściej.

 

Czekam na informacje.

 

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

i5 10400f

RX5700XT AORUS

AsRock B460 Phantom Gaming 4

2x8GB ADATA XPG Gammix 3000Mhz (2666Mhz)

Kingston 1TB A2000

SPC Supremo L2 650W 

 

Korzystam różnie, zarówno EU1 jak i EU2 - Aczkolwiek opisywana sytuacja wystąpiłą podczas gry na EU2, aczkolwiek pare tygodni/miesięcy wcześniej EU1 również czasami coś takiego miało miejsce

W jakich miejscach... hmmm ciężko powiedzieć gdyż nie ma na to reguły, zarówno na pustej austostradzie gdzie nie ma nikogo w promieniu kilometra ,jak i w centrum miasta. Akurat w chwili otwarcia tematu ,byłem w Skandynawii na drodzę między Vaxjo a Kalmar, lecz tak jak mówię to może się zdarzyć wszędzie.

 

15 hours ago, MarkON said:

Dzień dobry @Marciol96

 

Mógłbyś podać więcej szczegółów związanych z tym problemem. Być może nagrać jakiś krótki film z takiej/ch sytuacji.

Przyczyn może być sporo. Dlatego ciężko Ci pomóc mając niewiele informacji.

 

Czy na przykład dzieje się tak z włączonym TAB lub czatem tekstowym kiedy dookoła jest dużo graczy czy raczej/również podczas swobodnej jazdy nawet w pojedynkę?

 

Pozdrawiam

MarkON

Trochę więcej szczegółów opisałem wyżej, co do filmiku jeżeli akurat będzie to występować postaram się coś nagrać. 

Jeżdżę cały czas z włączonym TABem, prawdę mówiąc nie testowałem bez. 

 

Tak jak już pisałem na początku tematu, to też nie jest tak że za każym razem gdy wejdę do gry pograć - ten problem występuje, znacznie częściej jest po prostu okej i wszystko idzie jak powinno, ten problem to raczej mniejszość biorąc pod uwagę mój czas gry, aczkolwiek jak już się pojawi to niestety jest to strasznie uciążliwe. 

Link to comment
Share on other sites

Cześć, @Marciol96 

Na początku sprawdziłbym ustawienia związane z dyskiem. Czyli kopia zapasowa, skanowanie przez antywirusa i tak dalej gdyż wszystko to mocno obciąża dysk a w połączeniu z grą może powodować lagi. Nie mówię o automatycznych aktualizacjach. Widzę że mamy do czynienia z dyskiem SSD tak więc trzeba wyłączyć defragmentację i parę innych rzeczy. Ale przedtem pytanie: czy dzieje się to cyklicznie (czyli np. Każdego tygodnia, tego samego dnia i o tej samej godzinie)?

Link to comment
Share on other sites

Witam,
 

W związku z tym, że wątek był nieaktywny przez 3 dni zmuszony jestem zamknąć, oraz przenieść wątek do Nieaktywnych tematów.

Ponownie przenoszę i zamykam wątek.


 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

// Zamykam i przenoszę do Nieaktywnych tematów

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • JJay locked this topic
  • 2 weeks later...

Witam,

 

Ze względu na brak odpowiedzi na ten temat po 1 tygodniu nieaktywności przeniosę go do Nierozwiązanych tematów.

 

Jeśli nadal masz problemy, skontaktuj się z nami tutaj: https://truckersmp.com/support

 

Z poważaniem,

Caramba2412

Wsparcie TruckersMP

Greetings,
Caramba2412   

TruckersMP Support Team Leader                                                                                                                                  

 

                                                                                                                        

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.