Jump to content
  • 0

TruckersMP nie działa


ravdor.

Question

Witam. Mam taki problem, gdy chcę uruchomić TruckersMP to wyskakuje mi błąd, że nie posiadam wersji (1.40.5.1). I problem tkwi w tym, że na Steam w zakładce beta mam ustawione temporary_1_40 - 1.40.x i wszystko powinno działać... Jakby ktoś mi pomógł, to byłbym bardzo wdzięczny.

📸 @patryk14cm

 

Find me here:
» https://linktr.ee/patryk14cm

 

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

By móc zagrać w TruckersMP, musisz ustawić betę jako "Brak". Po zmianie bety musisz poczekać aż Steam pobierze grę. Jeśli nic się nie dzieje po zmianie bety, uruchom ponownie klienta Steam, gdyż on może myśleć, że gra dalej działa mimo iż jej proces nie jest aktywny.

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Cześć @ravdor.,

 

 

Aby zagrać w trybie multiplayer musisz zainstalować najnowszą wersję modyfikacji TruckersMP oraz mieć pewność, że wybrałeś: 

 

- dla Euro Truck Simulator 2: Brak – anulowanie udziału we wszystkich testach beta w Steam > Biblioteka > Euro Truck Simulator 2 > Prawy przycisk myszy > Właściwości > BETA

 

- dla American Truck Simulator: Brak – anulowanie udziału we wszystkich testach beta w Steam > Biblioteka > American Truck Simulator > Prawy przycisk myszy > Właściwości > BETA

 

Możesz pobrać najnowszą wersję gry w tym miejscu: https://truckersmp.com/download

 

Jeśli miałeś inną wersję gry, proszę poczekaj, aż gra się zaktualizuje przed próbą rozpoczęcia gry przy TruckersMP, jeżeli jednak miałeś ustawioną poprawną wersję gry, przeczytaj i zastosuj się do instrukcji zawartych w tym wątku:

 

 

 

Pozdrawiam,

Belmondoo

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam @ravdor.,

Widzę, że Twój problem został rozwiązany. Można to zobaczyć po poniżej umieszczonym przeze mnie zrzucie ekranu. A więc zamknę teraz ten temat.

1943583762_Zrzutekranu(103).thumb.png.4f852429b41f4d443d6aab6d6e8a2a21.png

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli. Miłego dnia!

 

 

Z poważaniem,

Caramba2412

Wsparcie TruckersMP

 

//Zablokowane i przeniesione do rozwiązanych.

 

  • Thanks 1

Greetings,
Caramba2412   

TruckersMP Support Team Leader                                                                                                                                  

 

                                                                                                                        

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.