Jump to content
  • 0

Alternatif Araçlar

Samderali

Question

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba Samderali.

Daha önce de alternatif araçların kabinleri ile ilgili bir öneride bulunuldu.

Proje Koordinatörü Luna' nın bu soruya verdiği cevap ise 'We actually have something similar planned already which will most likely arrive within the next few months. I will accept this suggestion as it will be part of this update.' oldu.

Yani Türkçesi 'Büyük olasılıkla önümüzdeki birkaç ay içerisinde gelecek olan benzer planlarımız var. Bu, güncellemenin bir parçası olacağı için öneriyi kabul edeceğim' şeklinde oluyor.

Orijinal Konu: 

Alternatif araçların Singleplayer'da kullanılması için bildiğim kadarıyla TruckersMP Launcheriyle oyuna girmeniz gerekiyor.

Yani oyunu online bir şekilde oynarken Singleplayer'a geçiş yapmanız gerekebilir. Yanlışım varsa düzeltin lütfen :).

Eğer aklında hala soru işareti varsa, bu mesajı yanıtlamaktan çekinme.

Saygılar,

DatSpeed

LanguagesTR / EN

-> Rules | Feedback | Report System | Ban Appeal <-

image.png

• 0
On 7/7/2021 at 9:49 PM, Samderali said:

Alternatif Araçların Kabini Gelecek Mi ? Birde Alternatif Araçları Singleplayer'da Oynayabilir Miyiz?

İç kabin derken neyi kastediyorsunuz tam anlayamadım aracın içi mi ? Single playerda steam workshop üzerinden indirip oynayabilirsin. MPde kullanılan araç singleda scania olarak gözüküyor.

Çözümlerim kısa ve sadedir ama etkilidir.

• 0
On 7/16/2021 at 3:25 PM, [TSP]Lorenzo said:

İç kabin derken neyi kastediyorsunuz tam anlayamadım aracın içi mi ? Single playerda steam workshop üzerinden indirip oynayabilirsin. MPde kullanılan araç singleda scania olarak gözüküyor.

MP'ye eklenen oyun içi araçların kabinleri şuan Scout kabini, araca özel kabin gelecek mi diye sormuş. Ek olarak bu araçları SP'de kullanabilir miyiz diye bahsetmiş sanıyorum.

• 0

Merhaba,

Konunuz, yazılan son yanıttan bu zamana 3 günden fazla bir süredir inaktif durumda.
Bu nedenle, bu konuyu İnaktif Konular bölümüne taşımak zorundayım.
Başka sorunuz varsa, bana veya başka bir Destek Takımı üyesine özel mesaj göndermekten çekinmeyin ve isteğinize göre bu konuyu tekrar açalım.

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı

Kind Regards,

TheBear

• 0

Merhaba, 

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 
Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!  

Saygilarimla 
BlizzardCrow
TruckersMP - Support

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 
Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.