Jump to content
  • 0

Boş Alanlar

Samderali

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @Samderali.

TruckersMP Resmi Kuralları bölüm §2.5' e göre, dikkatsiz sürüşün bir ceza haline gelebilmesi için spesifik bir limitleme vb. yoktur. Yani boş yolda bile dikkatsiz sürmek, yasaklanmanıza sebep olabilir.

Eğer diğer oyuncularla yarış yapmak istiyorsanız, Tucson, Phoenix, ve Södertälje gibi ProMods yarış pistlerine göz atabilirsiniz. 

Kural §2.5

§2.5 Uygunsuz / Pervasız Sürüş* - Inappropriate / Reckless Driving*

Tehlikeli sayılan ve diğer insanları tehlikeye sokacak şekilde sürüş, geriye doğru sürmek, trafik ışıklarını ve yol tabelalarını görmezden gelmek, hız yapmak, diğer oyuncularla yarış yapmak (Tucson, Phoenix, ve Södertälje (ProMods) yarış pistleri hariç), diğer oyuncuları ve kuralları görmezden gelme. Harita sınırları dışında olmak. Bu, normal olarak sürüşle erişilemeyen noktaları içerir. ProMods haritasında, kilidi açık yollarda veya alanlarda sürüşe izin verilir. Başka bir kullanıcının aracına zarar vermek için "desync" veya "hızlı kayıt" kullanmaya çalışmak yasaktır. Her ne kadar yol hakkınız olsa bile, tüm çarpışmalardan kaçınmak için makul çabayı göstermelisiniz. Ghost Mode (Hayalet Modu) özelliğini kullanarak trafik sıkışıklığından kaçmak.

Eğer aklınızda herhangi bir soru işareti bulunuyor ise, buraya tıklayarak bana özel mesaj gönderebilirsiniz.

İyi günler, iyi forumlar.

• Awesome! 1

LanguagesTR / EN

-> Rules | Feedback | Report System | Ban Appeal <-

image.png

• 0

Merhaba, @Samderali

Diger oyunculara rahatsizlik vermediginiz surece bir cezai islem olucagini dusunmuyorum ornegin karsi tarafa hasar verme (ramming) yolu kapatma (blocking) ve benzeri hatalar yapmaz iseniz herhangi birsey olmaz ama tavsiyem arcade sunucusunda yapmaniz orada herhangi bir ceza durumu yok.

Saygilarimla,

[G-T-R]GrayWolf

• 0

Merhaba Samderali,

Bana kalırsa bunu yapmamalısın. Fakat yine de yapmak istersen Arcade sunucusunda yapabilirsin veya (no collisions area) bölgelerinde yani, oteller, servisler gibi yerlerde yapabilirsin. Bunların dışında yapabileceğin bir yer bulunmamakta. Bu alanlar dışında yapacak olursanız, çok büyük ihtimal yasaklanırsınız. Ayrıca bunun bir çeşit kural ihlali olduğunu da unutmamalısın.

İyi günler dilerim.

signature-min(1)(1).png.64f043821f8f9789c746e089ac778016.png

• 0

Merhaba,
Konunuz, yazılan son yanıttan bu zamana 3 günden fazla bir süredir inaktif durumda.
Bu nedenle, bu konuyu İnaktif Konular bölümüne taşımak zorundayım.
Başka sorunuz varsa, bana veya başka bir Destek Takımı üyesine özel mesaj göndermekten çekinmeyin ve isteğinize göre bu konuyu tekrar açalım.

Saygılarımla,
BlizzardCrow
TruckersMP Trial Support

• 0

Merhaba, 

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 
Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!  

Saygilarimla
BlizzardCrow
TruckersMP - Support

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 
Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.