Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Drżenie kierownicy na nierównej drodze


LUB.Bartek

Question

Witajcie.

Tak jak w temacie - kierownica wywołuje mocne drgania podczas jazdy np. na drodze do kamieniołomu Kirkenes bądź na innych "wiejskich" drogach. I to takie wprawiające wszystko co lekkie w ruch. 

Nie mówiąc o hałasie dlatego bym chciał je choć trochę ograniczyć.

Kierownicę mam dopiero 2 tygodnie i to jest moja pierwsza w życiu, nie wiem więc gdzie to się ustawia.

Pacjent to Logitech G29. Sterowniki są aktualne. 

Jakieś pomysły? Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Cześć @Polish_Trucker97,

 

Spróbuj ustawić sprzężenie zwrotne w taki sposób, by nie generowało nadmiernych wibracji, lub ewentualnie przenieś mysz na biurko, które nie styka się z tym, na którym jest zainstalowana Twoja kierownica. Może myszke trącasz ręką, albo blat ci się trzęsie i ci myszka wariuje.

 

Pozdrawiam,

Belmondoo

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

 

Cieszymy się, że Twój problem został rozwiązany.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli. Miłego dnia!

 

 

Z poważaniem,

Caramba2412

Wsparcie TruckersMP

 

//Zablokowane i przeniesione do rozwiązanych.

Greetings,
Caramba2412   

TruckersMP Support Team Leader                                                                                                                                  

 

                                                                                                                        

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.