Jump to content

Lato w TruckersMP!


Error_

Recommended Posts

Sezon górskich wędrówek, chodzenia na plażę i urządzania pikników wraz z coraz cieplejszą pogodą, w końcu wróciliśmy do lata!

 

Z przyjemnością potwierdzamy nasze dalsze wsparcie w czasie letniego sezonu 2021 dla letniej modyfikacji na TruckersMP zarówno dla American Truck Simulator jak i Euro Truck Simulator 2. Modyfikacje te poprawiają rozgrywkę poprzez dodanie ulepszonego letniego środowiska wraz z dodaniem wysokiej jakości grafiki, która reprezentuje lato.

Aby użyć tej modyfikacji w naszej społeczności, musisz wykonać kilka kroków, które nieco różnią się od instalacji modyfikacji dla trybu jednoosobowego. Wszystkie informacje o tym, jak zainstalować mod letni na sezon letni 2021, znajdziecie w naszym artykule w Knowledge Base:
Jak zainstalować Summer MOD?

 


 

Jeśli lato nie jest w twoim stylu, nie ma problemu, ponieważ ta modyfikacja jest opcjonalna i nie jest wymagana do kontynuowania gry na TruckersMP. Podobnie jak nasze wsparcie dla innych modów środowiskowych od Grimesa, modyfikacja ta jest kompatybilna z naszymi serwerami ProMods, więc możesz doświadczyć ulepszonej letniej rozgrywki w całym TruckersMP!
 

Patrząc wstecz na niesamowitą wiosnę, w której czasie świętowaliśmy siódmą rocznicę naszego powstania, widzieliśmy powrót Real Operations i wsparcie dla 1.40. Nadszedł czas, aby przejść dalej i w związku z tym, wyłączamy nasze wsparcie dla wiosennego moda środowiskowego i ten mod nie będzie już działał na naszych serwerach.
 

Nie zapomnijcie podzielić się z nami swoimi najlepszymi zrzutami ekranu z letniego moda na platformie mediów społecznościowych, oznaczając @TruckersMP na Twitterze i @truckersmp.official na Instagramie, kto wie - kto wie - może nawet wyróżnimy kogoś z was!
 

Dziękujemy wszystkim za nieustające wsparcie i mamy nadzieję, że macie udane lato kierowcy ciężarówki.
 

The TruckersMP Team

Oh no. You just meet a Eror.
------------------------------

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • James locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.