Jump to content
  • 0

Modovane navesy v TMP


syr007

Question

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Zdravím @syr007

 

Vítej zde na TruckersMP Foru v sekci Pomoc. :tmp:

Také bych ti rád pogratuloval k tvému prvnímu příspěvku na forum, doufám, že tvůj problém se nám podaří vyřešit co nejdříve to půjde

 

 

  • Chci se zeptat, dostáváš nějaký kick za ten návěs, který si v MP vezmeš, nebo ho vůbec nemůžeš připojit? Popřípadě, můžeš mi zde napsat jaké typy modovaných návěsů používáš? 

 

Zde je příklad návěsů. které na těchto serverech v pohodě fungují: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1695351448 

Zde ti postuji mod, aby tvoje návěsy byly povoleny po celé mapě a mohl si je připojit kdekoliv a ne jen v povolených oblastech: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1683217202&searchtext=double+trailers

Předem díky za odpověď 

 

S přátelským pozdravem

RedWolf [CZ]


HR Staff GB I Hráč TruckersMP komunity 

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,033 hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ne nedostavam.Pokud se mysli delka soupravy.Mam delku navesu takovou jaka muze byt s danym typem.Neprekracuji a ani to nejde.Protoze by mne to automaticky vykoplo.S triplem jezdim malo, protoze vetsinou pouzivam naves HTC.Modovane navesy pouzivam uz delsi dobu.Mam presne to cos sem dal.Nevim zda bude videt to co pouzivam TMP.https://steamcommunity.com/profiles/76561198152227096/myworkshopfiles/?appid=227300&browsefilter=mysubscriptions

Link to comment
Share on other sites

  • 0
7 hours ago, syr007 said:

Ne nedostavam.Pokud se mysli delka soupravy.Mam delku navesu takovou jaka muze byt s danym typem.Neprekracuji a ani to nejde.Protoze by mne to automaticky vykoplo.S triplem jezdim malo, protoze vetsinou pouzivam naves HTC.Modovane navesy pouzivam uz delsi dobu.Mam presne to cos sem dal.Nevim zda bude videt to co pouzivam TMP.https://steamcommunity.com/profiles/76561198152227096/myworkshopfiles/?appid=227300&browsefilter=mysubscriptions

 

Jak zde zminuješ překračování delky soupravy, to s tím nemá nic společného, jestliže překročíš délku, či budeš mít návěs nějak špatně namodovaný, budeš z TruckersMP Serverů vyhozen s banem za porušení §3.0 Save editting a budeš muset mod nejprve odebrat porušující část návěsu, či ho úplně odebrat a poté tě administrátoři hry opět pustí zpět do hry. Co mě teď zajímá, je hlavně tvoje modifikace, kterou používáš, a nefunguje ti, popřípadě, co ti na tom nejde v MP. Popiš mi situaci. Předpokládám, že spustíš multiplayer, poté si vybereš truck, kterým pojedeš a chceš si za to připojit návěs (podle tebe ten double trailer/HCT Trailer), co se stane potom, co si ho připojíš, nebo když si ho chceš připojit? 

 

Můžeš mi zde také prosím sdílet odkaz přímo z workshopu? Když na odkaz kliknu, neukáže mi to žádný soubor. 

 

 

Děkuji moc! 
S přátelským pozdravem

RedWolf [CZ]

 


HR Staff GB I Hráč TruckersMP Komunity 

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,033 hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • 0
1 hour ago, syr007 said:

 

Hezký večer, Syr007

 

  • Jak mi tu postupně vysvětluješ, co ti konkrétně nefunguje, obávám se, že to nebude problém, který by byl spojený s TruckersMP. Co ti mohu doporučit jsou ty dva odkazy, které jsem postnul výše a vyzkoušet to. Nezapomeň, že mod na to odemknutí těch míst, kde běžně double/HCT trailery nejsou povoleny a ty je můžeš přesouvat mezi garážemi, nemusí obsahovat garáže z ProMods, nýbrž obsahují pouze záklaní mapu + mapová DLC.

Co ti teď mohu poradit? 

- Zkus vyhodit všechny návěsy, nebo ty co ti nefungují a vyzkoušej ty mé odkazy, které jsem dal výše. Nejsou to úplně totožné mody, čili by mohli fungovat. 

 

 

Hodně Štěstí! 

S přátelským pozdravem


RedWolf [CZ]

HR Staff of GB I Hráč TruckersMP Komunity

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,033 hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ahoj @syr007

 

Mohu ti ještě nějak pomoci? Máš furt ten stejný problém, či už si ho vyřešil?  Dle TruckersMP se tu přesouvají příspěvky do nevyřešených myslím, že po 3 denní neaktivite, tak že bych ti rád pomohl, pokud je potřeba

 

S pozdravem

RedWolf [CZ] 

 

HR Staff of GB I Hráč TruckersMP Komunity 

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,033 hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Game Developer

Zdravím,

 

z důvodů tří denní neaktivity bude toto téma přesunuto do Nevyřešených.

Pokud bys stejně potřeboval pomoct, neváhej nás kontaktovat přes systém podpory: https://truckersmp.com/support

 

Děkuji za pochopení.

 

// Uzamčeno a přesunuto do Nevyřešeno

JKTjx3r.jpg

Game Developer

Discord Bot Developer

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.