Jump to content
  • 0

Wywala grę


Kaczorex06

Question

Witam 
Mam problem z single oraz z online 
Na singlu włącze gre  wchodząc na profil kierowcy ekran ładowania ładnie się ładuję i pod koniec wywala mi gre (brak odpowiedzi Euro Truck ) i tak od 7 aktualizacji
Natomiast z onlinem mam tak że wywala mi po kliknięci na profil kierowcy na który chce wejść i potem muszę w Menadżerze zadań muszę zakończyć procen i następnie mogę włączyc i tak na okrągło.
Pliki są ok. Co do reinstalacji robiłem już tak z 10 razy teraz po 4 msc zainstalowałem ETS i dalej to samo a w końcu chciałem pograć..

Link to comment
Share on other sites

20 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Cześć @Kaczorex06,

 

Spróbuj zrobić reset ekonomii lub załóż nowy profil. jeśli to nie pomoże odinstaluj sterowniki karty graficznej usuń pobierz na nowo i zainstaluj. Potem wejdź do gry teleportuj się i czekaj aż gra zacznie działać potem powinno wszystko działać dobrze. Jeśli to nie pomoże to spróbuj przeinstalować grę i zobacz czy wtedy zadziała. W ostateczności jeśli nic nie zadziała to spróbuj zainstalować service packa.

 

Pozdrawiam,

Belmondoo

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jeśli chodzi o reset ekonomii robi się go następująco: 

Aby włączyć konsole w Ets2 dokumenty > Euro Truck Symulator 2 > Cofing i uset g_console "0" wartość zmieniamy z 0 na 1

oraz uset_g_developer: "0" z 0 na 1

 

 

Konsoli należy używać w następujący sposób:

-wpisz w konsoli komendę g_force_economy_reset 1-enter

-wyjdź z gry ( wyłącz)

-uruchom jeszcze raz

-wpisz komendę g_force_economy_reset 0-enter

 

Jeśli chodzi o service packa to podrzucam linka: https://support.microsoft.com/pl-pl/windows/centrum-dodatków-service-pack-i-aktualizacji-92bb1064-cf3b-0b94-7c57-331f7b7db3c6

 

Sprawdź to wszytko i daj znać czy pomogło. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam @Kaczorex06,

 

Czy Twój problem/pytanie zostało rozwiązane za pomocą odpowiedzi podanej powyżej?

Potwierdzenie statusu Twojego problemu/pytania pomaga nam zawsze utrzymywać porządek na naszym forum!

Czekam na odpowiedź.

 

Z poważaniem,

Caramba2412

Wsparcie TruckersMP

Greetings,
Caramba2412   

TruckersMP Support Team Leader                                                                                                                                  

 

                                                                                                                        

Link to comment
Share on other sites

  • 0
17 hours ago, Kaczorex06 said:

Witam 
Mam problem z single oraz z online 
Na singlu włącze gre  wchodząc na profil kierowcy ekran ładowania ładnie się ładuję i pod koniec wywala mi gre (brak odpowiedzi Euro Truck ) i tak od 7 aktualizacji
Natomiast z onlinem mam tak że wywala mi po kliknięci na profil kierowcy na który chce wejść i potem muszę w Menadżerze zadań muszę zakończyć procen i następnie mogę włączyc i tak na okrągło.
Pliki są ok. Co do reinstalacji robiłem już tak z 10 razy teraz po 4 msc zainstalowałem ETS i dalej to samo a w końcu chciałem pograć..

 

Zasadnicze pytanie, specyfikacja sprzętową jak i system operacyjny.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
33 minutes ago, Kaczorex06 said:

@Belmondoo 
Dobra zrobie to wieczorem jak wróce z Pracy. I dam znać czy pomogło ?

@Caramba2412 Wieczorem się odezwę na priv czy pomogło 

@[C-S] Ananasio 
Ma 6 lat z góry zaznacze 
System windows 10 procek to Intel Pentium 2.90 ghz karta graficzna Nvidia geforce 9600 gt 

Moje pytanie brzmi następująca, czy próbowałeś robić coś z plikami gry (czyt. Save edit, wgrywanie jakiś modów (typu: autobusy ect które nie są na daną wersję) czy też bawiłeś się plikiem config?)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

@Polish_Trucker97  Intel(R) Pentium(R) CPU G850 @ 2,9GHz  A ram mam 8Gb 



@[C-S] Ananasio Szczerze  nie grzebałem w plikach tylko raz ale problem rozwiązany za pomoca forum i gra działała normlanie Na nowych tzn po updateach nie chce wgl działac gra tak jak wyżej napisałem aczkolwiek spróbowałem pomysłu kolegi mówił bym zmienił wersje na steamie też to samo ? A co do modów nie próbowałem i nie umiem nie znam sie nie robie chyba że ktoś wytłumaczy krok po kroku.
Pamiętam że ten problem raz rozwiązałem do momentu aż nie klikłem aktualizuj ale to zmieniłem na steamie wersje temporary_1_36 - 1.36.x for incompatible mods. To również dziś próbowałem rano przed praca i dupka.

Nie wiem co może być jeszcze źle 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Z tego co widzę to jedyne co sprzętowo nie gra to karta graficzna. Minimalna obecnie w przypadku Nvidii to GTS 450. 9600 GT jest o wiele starsza a na pewno za słaba do tej gry. Na początku wystarczała  gdyż pierwsza minimalna Nvidii to było 7600 GT ale przed dodatkiem "Droga do Morza Czarnego" wymagania niestety wzrosły tak, że zalecana karta jest teraz minimalną. Spróbuj swoją wymienić na nowszą i przede wszystkim mocniejszą - moim zdaniem powinno pomóc.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

@Kaczorex06 Taka przyczyna wydała mi się najbardziej oczywista. Jednak skoro kumplowi chodzi na tej samej konfiguracji sprzętowej to może ma inną wersję, nie wiem. Na wszelki wypadek sprawdziłbym log gry - może tam coś będzie. Ścieżka do loga: C : Użytkownicy / Nazwa użytkownika / Dokumenty / Euro Truck Simulator 2 / game.log 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

@Kaczorex06 Dokładnie o to chodziło. Niestety ale znów się pojawia to o czym wspominałem czyli grafika. 7 z 8 ostatnich linijek zawiera błędy związane z grafiką. I to z DirectX 11, które obsługuje o ile się orientuję Nvidia GeForce dopiero od serii 400. Tak więc pozostaje albo znaleźć najnowszą wersję w becie którą pociągnie Twój komputer albo tak jak mówiłem zmienić kartę na nowszą. Innego rozwiązania nie widzę. Wstawiłem też zdjęcie jak mniej więcej wyglądają ostatnie linijki loga dobrze działającej gry, przynajmniej u mnie. 

log.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam

 

Czy uzyskałeś wszelkie informacje na interesujący Cię temat?

Czy potrzebujesz jeszcze naszej pomocy? Poinformuj nas, czy Twój problem został rozwiązany.

 

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

 

Cieszę się, że Twój problem został rozwiązany.

W razie potrzeby nie bój się ponownie z nami skontaktować.

 

W związku z tym, że problem został rozwiązany, zamykam i przenoszę wątek do Rozwiązanych.

 

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

// Zamykam i przenoszę do Rozwiązanych

 

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.