Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Niekompatybilny profil


kamilhereda

Question

Witam, chciałbym prosić o pomoc. Zaktualizowałem niedawno grę do 1.41, pograłem chwilę i chciałem wrócić do 1.40, żeby pograć na MP. Jednakże pisze mi, że główny profil na którym gram jest niekompatybilny. Próbowałem poradnika użytkownika Jjay pod innym tematem, który jest zamknięty, by sprawdzić w regedit scieżkę InstallLocationETS2. Okazało się że ścieżka jest poprawna. Na steamie we właściwościach mam ustawione "Brak" w beta. Jakies pomysły?

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Wejdź do folderu Euro Truck Simulator 2 w dokumentach.

Folder profiles nazwij np. profiles_1.41. Zmień nazwe folderu profiles(1.41.0.32s).bak (bądź innego jaki masz, ale żeby było 1.41.coś w nawiasie) na profiles.

Stracisz cały postęp jaki zrobiłeś na 1.41 i wrócisz do stanu sprzed update'u.

Smooth shiftin brothers

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Cześć @kamilhereda,

 

Aby zagrać w trybie multiplayer musisz zainstalować najnowszą wersję modyfikacji TruckersMP oraz mieć pewność, że wybrałeś: 

 

- dla Euro Truck Simulator 2: Brak – anulowanie udziału we wszystkich testach beta w Steam > Biblioteka > Euro Truck Simulator 2 > Prawy przycisk myszy > Właściwości > BETA

 

- dla American Truck Simulator: Brak – anulowanie udziału we wszystkich testach beta w Steam > Biblioteka > American Truck Simulator > Prawy przycisk myszy > Właściwości > BETA

 

Możesz pobrać najnowszą wersję gry w tym miejscu: https://truckersmp.com/download

 

Jeśli miałeś inną wersję gry, proszę poczekaj, aż gra się zaktualizuje przed próbą rozpoczęcia gry przy TruckersMP, jeżeli jednak miałeś ustawioną poprawną wersję gry, przeczytaj i zastosuj się do instrukcji zawartych w tym wątku:

 

 

 

Pozdrawiam,

Belmondoo

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam!

 

Czy Twój problem/pytanie zostało rozwiązane za pomocą odpowiedzi podanej powyżej? Potwierdzenie statusu Twojego problemu/pytania pomaga nam zawsze utrzymywać porządek na naszym forum!

Czekam na odpowiedź.

 

Z poważaniem,

Caramba2412

Wsparcie TruckersMP

Greetings,
Caramba2412   

TruckersMP Support Team Leader                                                                                                                                  

 

                                                                                                                        

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Cześć. Użytkownik Dood_ miał pewnie na myśli aby zamienić nazwami foldery profiles i zapewne ostatni folder kopii zapasowej (ten z końcówką .bak i najpóźniejszą wersją gry w nawiasie, w tym przypadku 1.39.4.17s).

 

Jeśli to zbyt duży krok w tył to mam inne rozwiązanie o ile była przy używanym w becie 1.41 profilu "synchronizacja z chmurą Steam" (można to sprawdzić bezpośrednio po uruchomieniu gry - wtedy należy kliknąć "Zarządzaj profilami" czy jakoś tak i sprawdzić profil w grze. Jeśli jest to zamieniamy nazwami foldery steam_profiles z podanymi w nawiasach dwoma najpóźniejszymi wersjami gry -> w obydwu przypadkach chodzi o to, aby gra nie czytała zapisów obarczonych błędem. 

 

Daj znać czy pomogło

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

 

Cieszę się, że Twój problem został rozwiązany.

W razie potrzeby nie bój się ponownie z nami skontaktować.

 

W związku z tym, że problem został rozwiązany, zamykam i przenoszę wątek do Rozwiązanych.

 

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

// Zamykam i przenoszę do Rozwiązanych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.