Jump to content

Sizce Yeni DAF Tır Nasıl?

DatSpeed

DAF Tır  

10 members have voted

1. 1. Sizce Yeni DAF Tır Nasıl?

• İyi
      8
    • Kötü
      0
    • Eksiklikleri Var
      2

Recommended Posts

Merhaba sevgili forum üyeleri. Bir konuda sizin de fikrinizi almak istiyorum.

Sizce yeni gelen DAF XG+ nasıl?

Size göre eksileri ve artıları nelerdir?

Bence artıları olarak diğer tırlardan daha iyi görüyorum. Teknolojik ve tam istediğim özelliklere sahip bir tır.

Eksi yönü olarak tek bir şikayetim var. Şanzıman seçeneği olarak 6 vitesli şanzıman bulunmuyor. Benim gibi H vites kullanan kişilerin de aynı fikirde olacağını düşünüyorum.

Düzgün gitmem için şehir içinde çok seri vites değiştirmem gerekmekte.

Sizin de fikirlerinizi merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler!

Merhaba @DatSpeed;
Fikrimizi önemsediğin için öncelikle teşekkürler ?

Evet, Daf güzel bir tır. Gerek kabin içi ve dışıyla göze güzel geliyor, hız göstergesi gerçekten 10 numara. 6 vites ne zaman gelir bilmiyorum fakat, benden sana tavsiye kodlama yaparak 6 vites şanzıman takabilirsiniz.

12 minutes ago, FourP. said:

Yeni gelen kamyonu çok sevdim fakat vites konusunda sana katılıyorum araba diğerlerine göre daha yavaş hızlanıyor ek olarak kamyonun kornası biraz fazla sesli 

fikrimizi sorduğun için teşekkür ederiz ?

Bence de vites biraz sıkıntı. Kornaya gelirsek gerçekten sesli. Çok uzaktan duyuluyor ama değişik olması gerçekten çok hoş bence. 

9 minutes ago, Desert Vortex said:

Merhaba @DatSpeed;
Fikrimizi önemsediğin için öncelikle teşekkürler ?

Evet, Daf güzel bir tır. Gerek kabin içi ve dışıyla göze güzel geliyor, hız göstergesi gerçekten 10 numara. 6 vites ne zaman gelir bilmiyorum fakat, benden sana tavsiye kodlama yaparak 6 vites şanzıman takabilirsiniz.

Kodlama işiyle uğraşmıyorum. Pek yapabildiğim de söylenemez ?

• 4 weeks later...
  • 1 month later...

Merhaba,

Konunuz on dört (14) günden fazla inaktif olduğu için, konuyu kilitleyip arşiv kısmına taşıyacağım. Bu prosedürleri forumu organize etmek, ve düzen içinde tutmak için uyguluyoruz.

//Kilitlendi & Arşive taşındı.

Saygılarımla

Nody,

Forum Moderatörü.

• Nody locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.