Jump to content

Poważny błąd, komunikat CB radio. Pojawia się tuż po zatwierdzeniu zakupu nowej ciężarówki np. Daf i wywala do pulpitu.


Recommended Posts

Witam

 Tak jak w temacie. Pojawia się czarny ekran z komunikatem błędu o cb radio, tuż po zatwierdzeniu zakupu ciężarówki np. Daf i wywala do pulpitu. Nie da się grać przez ten błąd.

Tylko jeśli możecie NIE odsyłajcie mnie czy innych graczy do tematu rozwiązania tego problemu, który już widnieje ponieważ NIE jest, to żadne tak naprawdę rozwiązanie, a dobre tym bardziej. W przypadku chęci np. posiadania i kierowania nowym modelem czy takimi gdzie nie bardzo jest możliwość zmiany dachu (a co jeśli chce się mieć taki jaki się już posiada?) lub należy sprzedać ciągnik siodłowy albo przemienić kierownicę na prawą stronę (a gdy ktoś nie lubi mieć jej po tej stronie?)

Jeśli nie ma obecnie innego (dobrego) rozwiązania zgłoście ten problem do scs software aby go naprawili ponieważ NIE da się grać, wybranym modelem też. Mam nadzieje jak i wielu innych graczy na porządne rozwiązanie tego problemu.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Witam. Występuję on w trybie na multi, wieloosobowej. Na singlu co dziwne działa poprawnie. Kupuję ciężarówkę, nie musze zmieniać żadnego dachu ani nic, potem daje siądź za kółkiem, ładuje mi się ekran normalnie i po chwili jestem już w truck`u.

P.s. Dodatkowo zauważyłem, iż pojawia się komunikat z błędem fatal error w trakcie jazdy (nie wiem czy losowych miejscach, ale w tych samych owszem, sprawdziłem to) na trasie po czym wywala do pulpitu zamykając grę. Coś ostatnio niedobrego dzieje się z ets 2, coraz więcej błędów i to nie takie na które można przymknąć oko tylko co nie dają możliwości grać i czerpać przyjemności z wirtualnej jazdy.

Oczywiście wysyłam raporty z błędami poprzez komunikaty, ale czy dochodzą te raporty nie mam pojęcia, tak czy siak, zgłoście to jeśli możecie do scs software aby porządnie sprawdzili całą grę, spróbowali wykryć i zlikwidowali błędy. Ewentualnie aby stworzyli patch`a, który to naprawi. Wiem też, że niektórzy gracze mają te same problemy tudzież podobne.

P.s. 2. Sprawdziłem coś jeszcze, powyższe błędy, fatal error z wywalaniem do pulpitu "lubią" się dziać na tym dlc gdzie znajduje się państwo Rumunia, zarówno w miastach jak i po za nich.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Z pewnością aktualnie korzystasz z tej ciężarówki, więc przy każdym wejściu do gry pojawia się ten błąd.

Skorzystaj z tryby gry jednoosobowego i sprzedaj ciężarówkę, w tym przypadku marki DAF. Następnie wedle uznania kup nową.

Nie mniej jednak po sprzedaży ciężarówki siądź za kółkiem innej ciężarówki i skorzystaj z tryby gry wieloosobowej.

Poinformuj nas czy problem w dalszym ciągu występuje.

 

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odzew. Ok., spróbuje tak zrobić jak P. podał i zobaczę czy dalej tak się dzieje.

P. s. Zrobiłem jak P. polecił i żaden błąd się nie pojawiał, nie wywaliło mnie do pulpitu itp. jednakże trzeba wziąć pod uwagę, iż uczyniłem tak tylko raz, przejechałem trasę lecz nie w tych miejscach co błąd najczęściej się pojawiał.

Owszem, po wykonaniu trasy przeniosłem się w rejony miejsc, gdzie mogły wystąpić błędy, przejechałem się kawałek (bez naczepy i towaru) i nic negatywnego się nie stało.

Mógł, to być czysty przypadek albo faktyczny stan że wszystko już działa poprawnie (bo zostało przez twórców gry naprawione?). Dla upewnienia się przejadę jeszcze jedną trasę, pojeżdżę po miastach i okolicach bez towaru oraz z ładunkiem sprawdzając czy "wyskakują" nadal błędy, jeśli takowe się pojawią poinformuję o tym. Dziękuję.

Pozdrawiam.

 

P. s. 2. Przykra sprawa, na grze wieloosobowej właśnie w trakcie trasy w Rumunii grę znowu scrush`owało, gdzie wywaliło tym razem do menu wyboru serwera, pojawił się tym samym komunikat o fatal error, dałem wyślij błąd do twórcy po czym zamknęło grę wywalając do pulpitu. Błąd dalej występuję, niestety i nie da się grać (wychodzi bynajmniej na to, że na terenie tego dlc, gdzie jest Rumunia). Czas chyba odpuścić sobie granie w ETS 2, a bynajmniej do momentu aż SCS software nie naprawi tego błędu albo nie wyda odpowiedniego patch`a, który całkowicie zniweluje ten fatal error.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Odwołując się do Twojej powyższej wiadomości, czy oczekujesz od nas dalszej pomocy?

Twoja wiadomość przy końcu wprowadza w lekkie zakłopotanie. Chciałbym mieć pewność, czy jak wspomniałeś rzeczywiście odpuszczasz temat, czy w dalszym ciągu oczekujesz naszej pomocy.

Czekam na Twoją wiadomość w tej sprawie.

 

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Odpowiadając na Twoje pytanie, jeśli nie umiecie naprawić ten błąd, to pomoc dalsza z Waszej str. jest wtedy zbędna ?

Jak, to wprowadza w lekkie zakłopotanie? Wcale nie, tylko piszę otwarcie i szczerze nie owijając "w bawełnę". Abyście mieli obraz tego jak jest, a z 2 str. podaje fakty. Myślę, że wątek można zamknąć. Poczekam, zobaczę czy SCS Software sprawdzi i naprawi ten błąd, jeśli tak fajnie a jak nie, trudno.

Dziękuję za komunikatywność i chęć pomocy.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Zamykam wątek w związku z Twoją powyższą wiadomością.

Wątek zamknięty na prośbę autora.

 

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

// Zamykam i przenoszę do Nierozwiązanych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • JJay locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.