Jump to content

Real Operations V11!


MousemanLV
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!
 

Ja bijāt dalībnieks 10tajā Real Operations, kurš norisinājās Oktobrī, Jūs iespējams bijāt pārsteidzoši pārliecināts par plašo klāstu ar īpašiem transportlīdzekļiem, kuri bija pieejami šajā ekskluzīvajā pasākumā.

Līdz ar to, mēs paturēsim Real Operations Eiropā vēl vienu reizi.
 

Iepazīstinot...

3bmdZ4n.png
 

Mūsu nākošais Real Operations būs labākais Euro Truck Simulator 2 pasākums līdz šim! Iekļaujot daudz jaunus transportlīdzekļus, Jūs pievienosieties kopā ar daudziem citiem spēlētājiem, pieredzot visinteresantāko Eiropas piedzīvojumu.

Viss notiks reālā laikā. Līdz ar izsaukumu transportlīdzekļu pārvietošanos uz notikumu vietām, iekļaujot: ugunsdzēsēju, policijas, mediķu transportlīdzekļi, kā arī modificēti ceļa maršruti, glābšanas misijas, un pakaļdzīšanās!
 


 

Real Operations V11

Nav daudz palicis līdz TruckersMP plašā mēroga pasākumam.

Mēs ar prieku paziņojam ka šis pasākums būs pieejams 2021.gada 12.jūnijā, sestdienā no plkst. 15:00 - 19:00 UTC. Tās ir četras stundas, lai pieredzētu real operations.
 

Ja neesat pārliecināts par laiku, kurā Jums jāatrodās pasākumā, lūdzu skatiet Alternativās Laikazonas.
 

Real Ops V11 tiks realizēts astoņās pilsētās, sākot ar LondonuBirmingema, un Edinburgu. Visas pilsētas un ceļi, kur norisināsies šie notikumi, ir redzami kartē zemāk.

2IKMAlH.png

Real Operations pasākumā, Jūs varat lemt par pilsētu, kurā startēsiet un kurā beigsiet. Jūs varat izmantot puspiekabi piegādei vai arī izmantot savu personīgo puspiekabi.

Jums arī obligāti nav jādodās pēc noteikta maršruta! Dalībnieki droši var orientēties pēc brīva principa, lai pieredzētu jebkuru no maršrutiem. Vēlaties atkal pieredzēt to foršāko posmu? Droši apgriezieties pretējam braukšanas virzienam drošā vietā. Galvenais neapstājaties pie intensīvas satiksmes!

Šis būs unikāls pasākums, līdz ar to īslaicīie noteikumi ir pamainīti šim pasākumam, lai pārliecinātos ka viss notiks kā plānots. Mēs iesakām tos izlasīt pirms piedalaties šajā pasākumā.


Svarīgas detaļas, ja vēlaties piedalīties:

 

Serveris: Real Ops V11

Īslaicīgie Oficiālie Pasākuma Noteikumi: Klikšķiniet šeit!

 

Mēs ceram ka esat tik pat priecīgi piedalīties kā mēs!
 

-TruckersMP Komanda

Links uz oriģinālo rakstu

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.