Jump to content
  • 0

Rozłączanie się w dowolnych momentach


Cache3380

Question

Cześć. Mam malutki problem z klientem TMP. Po połączeniu się do dowolnego serwera nie ważne czy to Sim1 czy SGP i tak po paru minutach gry rozłącza mnie z serwera i próbuje połączyć co nie udaje się bo za każdym razem wchodzi w tryb loop'a - pokazuje że łączy, autoryzacja i ponowne rozłączenie. Połączenie z Internetem jest dobre. Robiłem reinstalacje klienta jak i gry, czyszczenie lokalizacji plików tymczasowych i nic nie dało. Także robiłem pomysł z pingowaniem serwera i akurat w tym momencie co mnie wyrzuciło miałem przekroczony czas poczekiwania na ping. Po kablu jak i po wifi jest ta sama sytuacja. 

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 1

Witaj @Cache3380!,

Nie jest to twoja wina, tylko niestety serwerów TruckersMP. 
Od czasu pożaru serwerowni w Strasbourgu na której stała platforma jest niestety wiele takich problemów. 

Radziłbym przejść na serwery gdzie jest najmniej graczy czyli np. Singapur bądź Arcade.


Nikt nie wie, kiedy to zostanie naprawione, ale miejmy nadzieje, że najszybciej..
 

  • Thanks 1

Discord: m4gu3ll#3676 || Languages: Polish / English

1771048576_role_Driver(1).png.d3968ae9711791576545_role_VeteranI(1).png.e3f68b3c

-> My website ▪ My Trucksbook Profile ▪ My WoT Account <-
 | Ban Appeal | Feedback | Join the Team | Rules |

Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

Witam

 

Powyżej zamieszczono bardzo przydatny komentarz. Czy uzyskałeś wszelkie informacje na interesujący Cię temat?

Czy potrzebujesz jeszcze naszej pomocy? Poinformuj nas, czy Twój problem został rozwiązany.

 

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

 

Cieszę się, że Twój problem został rozwiązany.

W razie potrzeby nie bój się ponownie z nami skontaktować.

 

W związku z tym, że problem został rozwiązany, zamykam i przenoszę wątek do Rozwiązanych.

 

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

// Zamykam i przenoszę do Rozwiązanych

 

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.