Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Kaç tane ban yeme hakkımız var

ErennEkicii

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @ErennEkicii,
Yeşil yasaklanmalar aktif olanlardır sarı olanlar ise geçerliliğini yitirmiş yasaklanmalardır. Eğer toplamda 5 tane yeşil yani aktif yasaklanmanız bulunursa kalıcı olarak TruckersMP sunucularından uzaklaştırılırsınız. Eğer tekrar bir yasaklanma alırsanız bu 4. yasaklanmanız olur ve yine süreli olarak uygulanır ama 5. yasaklanmanızı aldığınız zaman kalıcı olarak uzaklaştırılırsınız.

§2.8 - How bans are issued

The first 3 bans issued are at Game Moderator discretion.

The 4th ban is thirty days.

The 5th ban is permanent.

Daha fazla bilgi için: https://truckersmp.com/rules

Saygılarımla ? 
Justice Man

• 0

Hey there!

Unfortunately, I must move your topic to the Turkish help section because you are only allowed to speak English in the general help section of the forum. 

I hope that you will still get the help you need in this section, if not, then feel free to reach out to us via truckersmp.com/support and create an English ticket for us ?

Thanks for understanding!

//moved to Yardim/Destek

Kind regards, 

NeonLeon

Support Manager 

• Thanks 1

• 0
1 hour ago, Justice Man said:

Merhaba @ErennEkicii,
Yeşil yasaklanmalar aktif olanlardır olanlar ise geçerliliğini yitirmiş yasaklanmalardır. Eğer toplamda 5 tane yeşil yani aktif yasaklanmanız bulunursa kalıcı olarak TruckersMP mesajından uzaklaştırılırsınız. Eğer tekrar bir yasaklanırsanız bu 4. yasaklanmanız olur ve yine de bu şekilde ama 5. yasaklanmanızı aldığınız zaman kalıcı olarak uzaklaştırılırsınız.

§2.8 - Yasaklar nasıl verilir

Verilen ilk 3 yasak, Oyun Moderatörünün takdirindedir.

4. yasak otuz gündür.

5. yasak kalıcıdır.

Daha fazla bilgi için:  https://truckersmp.com/rules

Saygılarımla ? 
Justice Man

Öncelikle merhaba tekrardan. Benim bildiğim kadarıyla 6. ban kalıcı oluyor bu kural değişti mi yoksa yanlış mı biliyorum. Bide doğru mu anladım benim bu son ban hakkım mı çünkü 30 gün yedimde ama 4. yasak 30 gün diyorsunuz benim profilimde 3 tane yeşil banım var ama yinede 30 gün yedim onu çözemedim

Screenshot_1.png

• 0

Merhaba, @ErennEkicii

Öncelikle, forumda bir konu oluşturduğunuz için teşekkür ederiz ve TruckersMP forumuna hoş geldiniz! :))

Profilinizde 5 tane banınız var ve sadece bunlardan 3 tanesi aktifse 2 tane ban yeme hakkınız vardır. Eğer bu 5 hakkınız dolduğu takdirde 1 sene bekleseniz bile banınız açılmaz çünkü ban süresi [SINIRSIZ] olarak uygulanır.

Buradan TruckersMP'nin oyun kurallarına bakabilirsiniz. §2.8 kuralını okumanızı tavsiye ederim = https://truckersmp.com/rules#2-game-only-rules

Saygılarımla,
Expectancy

Sincerely,

Expectancy

TruckersMP - Game Moderator                   
 39156329_role_GameModerator(1).png.437a0

• Useful Links •
Official TruckerMP Rules | SupportFeedback | Reports | Appeal a Ban

• 0
On 5/22/2021 at 6:13 PM, Expectancy said:

Merhaba, @ErennEkicii

Öncelikle, forumda bir konu oluşturduğunuz için teşekkür ederiz ve TruckersMP forumuna hoş geldiniz! :))

Profilinizde 5 tane banınız var ve sadece bunlardan 3 tanesi aktifse 2 tane ban yeme hakkınız vardır. Eğer bu 5 hakkınız dolduğu takdirde 1 sene bekleseniz bile banınız açılmaz çünkü ban süresi [SINIRSIZ] olarak uygulanır.

Buradan TruckersMP'nin oyun kurallarına bakabilirsiniz. §2.8 kuralını okumanızı tavsiye ederim = https://truckersmp.com/rules#2-game-only-rules

Saygılarımla,
Expectancy

Merhaba yanlış anlamadıysam 3. banı yersem perma yiyorum şuan bu durumda doğru mudur ? Yardımınız için çok teşşekür ederim bu arada iyi günler.

• 0

Merhaba, @ErennEkicii

Öncelikle, forumda bir konu oluşturduğunuz için teşekkür ederiz ve TruckersMP forumuna hoş geldiniz! ?

Toplam olarak 1 yılda 5 tane ban yeme hakkınız vardır. 1 yılda eğer 5 ban yerseniz bu [SINIRSIZ BAN] olarak uygulanır ve asla açılmaz. Eğer 1 yıl içinde 2 ban yediyseniz ve o banlar sarı olduysa bunlar hiçbir aktifliği kalmamış demektir. Şuan sizin toplam olarak 3 tane aktif yasağınız bulunmakta. Eğer belirtilen gün içinde 2 tane daha ban yerseniz [SINIRSIZ BAN] olarak uygulanacaktır.

Buradan §2.8 Kuralını okumanızı öneriyorum = https://truckersmp.com/rules#2-game-only-rules

Saygılarımla,
OmSaL

• 0

Merhaba,

Konunuz, yazılan son yanıttan bu zamana 3 günden fazla bir süredir inaktif durumda.
Bu nedenle, bu konuyu İnaktif Konular bölümüne taşımak zorundayım.
Başka sorunuz varsa, bana veya başka bir Destek Takımı üyesine özel mesaj göndermekten çekinmeyin ve isteğinize göre bu konuyu tekrar açalım.

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı

Kind regards,

Ali.

TruckersMP Senior Support Manager

TruckersMP Support System | Knowledge Base | TruckersMP Rules | Feedback System

remember we were staring up to those peaks on the horizon +x

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 
Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Kind regards,

Ali.

TruckersMP Senior Support Manager

TruckersMP Support System | Knowledge Base | TruckersMP Rules | Feedback System

remember we were staring up to those peaks on the horizon +x

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.