Jump to content

[CEVAPLANDI] Truckers MP 2 Hesap kullanmak ban sebebi mi?

Recommended Posts

Merhabalar bu konuyu tekrar açıyorum. Kusura bakmayın yanlış yere açmışım. Ben yakın bir zamanda 2 haftalık ban yedim ve ban Avading kuralını bilmediğim için başka steam hesabına ets alıp online oynadım ve ban sebebi olduğunu öğrendim. Bir daha kullanmazsam ban yer miyim? Şu an o hesabı kullanmıyorum. Çıkış yaptım. Teşekkürler. İyi bayramlar. 

Merhaba @Berk Paxera
İki hesap kullanmak yasaklanma sebebi değildir fakat bir hesabınız yasaklandığı zaman diğer hesabınızı kullanarak yasaklanmadan kaçmanız yasaktır. Bunu yapmadığınız zaman bir sıkıntı olmayacaktır. 

§1.2 - Ban Evading - PERMANENT BAN

Creating or using another account to get around a temporary or permanent ban. Attempting to remove ban evidence to get out of a ban. If the evidence points that you have ban evaded, staff reserve the right to ban you again without notification. Evidence for ban evading cannot be disclosed due to it containing confidential server-side information. Ban Evading violations cannot be reported to the TruckersMP Team, such violations are handled through internal processes

Daha fazla bilgi için: https://truckersmp.com/rules
Saygılarımla 
Justice Man

• Like 1

Merhaba, Berk Paxera.

Önceden açmış olduğunuz konunuzda sorunuzun çözüldüğünü söylemiştiniz. Sanırım bu konuya ihtiyacınız olmadığından bu konuyu Kilitleyeceğim, yararları yorumları yukarıda bulabilirsiniz. Tekrardan bir sorunuz olursa aynı bölümden bir konu oluşturabilirsiniz, yanlış bölümde açtığınız konuyla biz ilgileneceğiz.

İlginiz için teşekkür ederim. Bir sorunuz olursa ek olarak benimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımla, XFMaster

Forum Moderatörü

Kiltilendi

• Like 1

EmirhanU. - TruckersMP Forum Moderator

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları: [TR] [ENG] | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

If you have questions, feel free to send Direct Message to me. // Eğer sorularınız varsa, bana Özel Mesaj gönderebilirsiniz.

• EmirhanU. changed the title to [CEVAPLANDI] Truckers MP 2 Hesap kullanmak ban sebebi mi?
  • EmirhanU. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...