Jump to content
  • 0

Ets 2 Alt+tab sorunu

BlackFlag

Question

Ets 2'de normalde alt+tab veya windows tuşunu kullanarak rahatlıkla programlar ve ets 2 arasında dolaşabiliyordum. Kayıt programı olarakta Radeon Relive kullanıyordum. Son gelen ets 2 güncellemelerinden (1.40) sonra alt+tab, windows tuşunu kullanmam bir işe yaramıyor sanki oyun hiç algılamıyor bile. Sonrasında Radeon Relive için atadığım tuşları da algılamıyor. Normalde ben kayıt için "Ctrl+Shift+E" kombinasyonunu kullanıyordum ve 1.40'dan önce istediğim gibi kayıt alabiliyordum. Ancak şuan ne kayıt alabiliyorum ne alt+tab yapabiliyorum. Kayıt için kullandığım kombinasyonları ne kadar değiştirsemde bir işe yaramadı. Ayarlardan tam ekran tikini kaldırıp denedim ancak o da hiçbir fayda vermedi. Ben oyundayken Amd Radeon Software ets 2 oynadığımı algılıyor. Masaüstüne "Ctrl+alt Gr+Del" yapıp görev yöneticisini açarak zorla geçtikten sonra radeon software'i açıp video kaydını başlatıp kapatabiliyorum ancak bu durumda da tam bir işkence oluyor açıp kapatmak. Ayrıca aynı sorunu discordun kısa yollarında da yaşıyorum. Discordda "-" harfiyle mikrofon açıp kapatıyorum ve her oyunda çalışıyordu (ets 2 dahil). Ancak artık sadece Ets 2'de bu tuş çalışmıyor. Nasıl çözebilirim?

İşlemcim ve ekran kartım:
Amd Ryzen 3 2200g
Rx570

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba, @BlackFlag

Öncelikle, forumda bir konu oluşturduğunuz için teşekkür ederiz ve TruckersMP forumuna hoş geldiniz! ?

Lütfen bu konuya bakınız=

Saygılarımla,
OmSaL

• 0

Ets 2'yi steamden singleplayer olarak başlattığımda herhangi bir sorun olmuyor. Alt tab, discord kısayolları, ekran kaydı kısayolları kullanılabilir duruma geliyor. Ancak truckersmp'den açınca alt tab, discord kısayolları, ekran kaydı kısayolları çalışmıyor. Hiçbir şeye dokunmadığım ve truckersmp'yi windows 7 uyumluluğunda başlattığım halde hiçbir şey değişmedi

• 0

Merhaba,

Konunuz, yazılan son yanıttan bu zamana 5 günden fazla bir süredir inaktif durumda.
Bu nedenle, bu konuyu İnaktif Konular bölümüne taşımak zorundayım.
Başka sorunuz varsa, bana veya başka bir Destek Takımı üyesine özel mesaj göndermekten çekinmeyin ve isteğinize göre bu konuyu tekrar açalım.

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı

Kind regards,

Ali.

TruckersMP Senior Support Manager

TruckersMP Support System | Knowledge Base | TruckersMP Rules | Feedback System

remember we were staring up to those peaks on the horizon +x

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 
Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Kind regards,

Ali.

TruckersMP Senior Support Manager

TruckersMP Support System | Knowledge Base | TruckersMP Rules | Feedback System

remember we were staring up to those peaks on the horizon +x

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.