Jump to content

TruckersMP 7 Gadu Atzīmēšana


Recommended Posts

Dārgie spēlētāji,
 

Šodien mēs atzīmējam TruckersMP septiņus gadus! Multiplayer modifikācija, kuru aptver lieliska kopiena. Katra nenogurstošā attīstības nakts ir bijusi tās vērta, un mēs joprojām darbojamies spēcīgi arī šodien.
 

2020.gada maijā mums apritēja seši gadi, un bija tikai pareizi, ka svinējām ar festivālu! Sešu stundu festivālu atbalstīja mūsu partneris

TruckersFM un mums bija masveida svinības. Jūnijā mēs atbalstījām Grimes Summer Mod , kas kopienai deva vasaras pieredzi mūsu serveros! Jūlijs mums atnesa pirmo Patreon Convoy , paredzēts tiem, kas tieši mūs atbalsta, sniedzām iespēju pabūt kopā ar šo visu pulciņu.
 

Pēc tam pienāca augusts, un mēs sniedzām kopienai iespēju uzdot dažus jautājumus Summer Q&A. Visi to ļoti izmantoja, un tas ļāva mums dalīties ar informāciju par tēmām, kuras iepriekš nebijām apspriedušas! Pārejot uz septembri, mēs atsākām savu Kopienas līdzautoru programmu , kas guva milzīgus panākumus - tā deva mūsu tiešsaistes atbalstītājiem atzinību par viņu darbu, un viņi katru dienu turpina mums palīdzēt. Oktobrī mēs uzskatījām, ka ir pareizi svinēt svētkus ar oficiālo Helovīna konvoju , un, neskatoties uz visiem biedējošajiem jociņiem un līkločiem, tas bija ļoti jautri visiem iesaistītajiem. Arī oktobrī TruckersFM ar lielu ballīti nosvinēja savu piektā gada jubileju!
 

Novembris mums bija aizraujošs laiks, mēs atvērām un pieņēmām kopienā Stream Team. Šī komanda tika izveidota, lai palīdzētu uzlabot sadarbību ar kopienu mūsu straumēšanas platformās, un līdz šim tā ir guvusi milzīgus panākumus, palīdzot straumēt visu no mūsu oficiālajiem pasākumiem! 2020. gada pēdējā mēnesī, decembra mēnesī, tas bija brīnīšķīgais gada laiks, kurā sniegt citiem ko nebijušu. Pagājušā gada decembrī mēs atbalstījām RSPCA , un kopiena palīdzēja savākt milzīgus 1537 mārciņas, lai atbalstītu dzīvniekus.
 

Janvārī mēs rīkojām savu otro Patreon konvoju , un mēs nolēmām doties cauri jaunajam DLC Colorado, mums bija forši un patīkami pavadījam šo laiku. Tad notika kaut kas neticams, un mēs februārī sasniedzām 4 miljonus lietotāju . Šis bija mūsu ceturtais nozīmīgais pavērsiens, un mēs tik ļoti lepojāmies ar šo sasniegumu - mēs ceram turpināt augt kopā ar jums visiem! Martā mēs ieviesām jaunu funkciju Alternating Vehicles un ar iespēju balsot, lietotāji tagad var sanākt kopā un izlemt, ar kādu transportlīdzekli viņi vēlas braukt divas nedēļas. Arī martā mēs iepazīstinājām ar pavisam jaunu pasākumu - TruckersMP turnīru , kuru izmēģināja lietotāji, jo viņi sacentās par konkursa pirmo vietu izejot no dažādiem izaicinājumiem. Aprīlī mēs pārvietojām Twitch kanālus un kā pirmo straumi mēs nolēmām dot lietotājiem iespēju sadarboties kopā, lai vadītu kravas automašīnu Twitch Plays ETS2 straumē. Tas mūs noved pie 2021. gada maija, un mēs tikko gatavojamies svinēt mūsu septīto dzimšanas dienu šeit, TruckersMP. Mēs nevaram gaidīt, kad visu jums par to pastāstīsim nākamgad!


Tātad, kas ir paredzēts 2021. gadam?
 

Mēs šogad plānojam dažas lieliskas lietas, un mēs ceram, ka šis gads var uzlaboties tikai pēc 2020. gada. Mēs plānojam izveidot aizraujošu kopienas iesaistīšanos, izmantojot pasākumus, un mēs ceram, ka jūs pievienosieties mums šajā ceļojumā!

Vēlreiz paldies par visu jūsu atbalstu un ieguldījumu pagājušajā gadā, TruckersMP ir pārsteidzoša vieta, kur visi var sanākt kopā sliktos laikos, un 2020. gads to pierādīja. Mēs novērtējam katru no jums. Bez jums TruckersMP nebūtu tur, kur tas ir šodien. Mēs turpināsim darīt visu iespējamo, lai atdotu visu atbalstu, ko esat mums devuši pēdējo septiņu gadu laikā.
 

TruckersMP Komanda

Links uz oriģinālo rakstu

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...