Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Aniversarea de 7 ani a TruckersMP


Recommended Posts

Dragi jucători,

 

Astăzi celebrăm șapte ani de TruckersMP! Un mod de multiplayer cu o comunitate grozavă. A meritat fiecare noapte intensă de development, și încă o ducem bine și astăzi.  

 

În mai 2020, am împlinit șase ani și am celebrat ocazia aceasta cu un festival. Festivalul de 6 ore a fost susținut de partenerul nostru TruckersFM astfel că am organizat o petrecere masivă.

În iunie, am lansat compatibilitatea cu Grimes Summer Mod care a oferit comunității o experiență autentică de vară. Iulie ne-a adus primul nostru Convoi Patreon care a oferit o șansă celor care ne susțin să conducă împreună și să aibă parte de distracție pe drum.

 

Apoi a venit august și am oferit comunității șansa de a întreba pe cei din Upper Staff câteva întrebări în Summer Q&A. Toți au ținut cont de acest avantaj și ne-a permis să distribuim câteva informații despre topicuri pe care nu le-am discutat vreodată. În septembrie am relansat Programul de Community Contributor care a avut un succes uriaș - a oferit câtorva susținători online ai noștri recunoștința noastră pentru munca lor și ei continua să ne ajute în fiecare zi. În octombrie, am crezut că era drept ca să celebrăm cu un Convoi Oficial de Halloween și în ciuda tuturor sperieturilor și a virajelor, a fost foarte amuzant pentru toți cei implicați. De asemenea, în octombrie, TruckersFM a sărbătorit cea de-a cincea lor aniversare cu o mare petrecere!

 

Noiembrie a fost o luna interesantă pentru noi, am deschis și am recrutat oameni pentru Echipa de Streaming. Această echipă a fost creată pentru a îmbunătăți interacțiunea cu comunitatea pe platformele noastre de streaming iar până acum a avut un succes răsunător, ajutându-ne să transmitem toate evenimentele noastre oficiale! În ultima lună din 2020, luna geroasă a lui decembrie, a fost un timp minunat pentru a oferi ajutor. În ultima lună de decembrie, am ajutat RSPCA iar comunitatea a strâns 1,537 de lire pentru a ajuta animalele bolnave. 

 

În ianuarie am susținut cel de-al Doilea Convoi Patreon și am decis să explorăm noul DLC Colorado, am avut parte de distracție și a fost frumos să adunam pe toata lumea împreună. Apoi, ceva incredibil s-a întâmplat. am atins 4 milioane de utilizatori în februarie. Aceasta a fost cea de-a patra mare realizare și am fost foarte mândri de ea - sperăm ca în continuare să ne dezvoltăm cu tot cu voi! În martie am introdus o nouă funcție, Alternating Vehicles iar cu abilitatea de a vota, jucătorii pot decide împreună ce vehicule vor să conducă pentru următoarele două săptămâni. De asemenea, în martie am introdus un eveniment nou, TruckersMP Tournament care a supus jucătorii unor teste în care au concurat pentru a câștiga, trecând printr-o serie de probe. În aprilie, am mutat canalele de Twitch iar ca un prim stream, am decis să oferim utilizatorilor oportunitatea de a colabora împreună și de a conduce un camion în Twitch Plays ETS2 Stream. Aceasta ne aduce aici, în mai 2021 și suntem pe punctul de a celebra cea de-a șaptea aniversare a noastră aici la TruckersMP. Suntem nerăbdători să vă spunem despre toate acestea și în următorul an. 

 

Deci, ce urmează în 2021?

 

Plănuim câteva lucruri mari pentru acest an și sperăm ca acest an să fie mai bun ca 2020. Avem planuri pentru a crea legături extraordinare între jucători prin evenimente și sperăm ca să vă alaturati nouă în această călătorie. 

 

Vă mulțumim din nou pentru tot suportul și contribuțiile din anul anterior, TruckersMP este un loc mirobolant în care toți pot să se bucure chiar și în timpurile mai puțin prielnice iar 2020 a dovedit asta. Vă apreciem pe fiecare dintre voi. Fără voi, TruckersMP nu ar fi ajuns aici astăzi. Vom continua să ne străduim pentru a va oferi înapoi tot suportul pe care ni l-ați acordat în acești șapte ani. 

 

Echipa TruckersMP



 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.