Jump to content

Temat CV


Marciol96

Recommended Posts

Witaj @Marciol96,

 

Obecnie nie ma czegoś takiego w naszej polskiej części na forum. Jedyne co możesz znaleźć na forum to dyskusje na temat firm tych dobrych i złych. 

 

A tak jak @Player Not Foundwcześniej napisał obecnie prawie wszystkie firmy mają strony internetowe gdzie są informacje na temat rekrutacji. 

 

Pozdrawiam,

Belmondoo

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Belmondoo said:

Witaj @Marciol96,

 

Obecnie nie ma czegoś takiego w naszej polskiej części na forum. Jedyne co możesz znaleźć na forum to dyskusje na temat firm tych dobrych i złych. 

 

A tak jak @Player Not Foundwcześniej napisał obecnie prawie wszystkie firmy mają strony internetowe gdzie są informacje na temat rekrutacji. 

 

Pozdrawiam,

Belmondoo

 

Był taki dział, gdzie kandydat pisał swoje CV, ale szanowne grono tmp stwierdziło że to jest nie potrzebne i wywaliło kilkuletni wątek do kosza ? 

  • Upvote 1
  • HaulieCry 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, [BTS] Duch said:

Był taki dział, gdzie kandydat pisał swoje CV, ale szanowne grono tmp stwierdziło że to jest nie potrzebne i wywaliło kilkuletni wątek do kosza ? 

Właśnie coś kojarzyłem, że było coś takiego, ale nie chciałem naszego kolegi wprowadzać w błąd. Szkoda, że ten wątek został usunięty, na pewno pomógłby wielu graczom starać się o dołączenie do wymarzonej wirtualnej firmy. ?

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, [BTS] Duch said:

Był taki dział, gdzie kandydat pisał swoje CV, ale szanowne grono tmp stwierdziło że to jest nie potrzebne i wywaliło kilkuletni wątek do kosza ? 

 

Truckers MP generalnie zamordowało swoje forum. Zabiło dział dla szukających firmy, jeden z tych, które naprawdę żyły i tworzyły to forum. Wywaliło do archiwum wątki poszczególnych firm, gdzie mogły się te firmy zareklamować i pokazać co u nich słychać. To były nierzadko lata pracy ludzi z poszczególnych VSek, którzy wrzucali tam relacje z konwoi, naprawdę ładne screeny, raporty z tego co dzieje się w firmach itp. Zamordowało wątki "polecam/nie polecam" dotyczące kierowców i firm - ostatnie wpisy tam są sprzed wielu miesięcy. Zamordowano dział Galeria - kiedyś pełny fajnych fot różnych ludzi, którzy regularnie wrzucali foty - ekipa TMP narzuciła, że mają wpadać posty co 2 tygodnie albo wątek leci do kosza. Wszystkie wątki poleciały i teraz w dziale są dwa wątki - oba nie spełniające zresztą ich zasady 2 tygodni. Jeszcze im został do zamordowania dział z konwojami, który jakoś się trzyma i można zlikwidować forum, bo nie będzie tu już żadnej unikalnej treści.

Już teraz żyje na forum ledwie kilka działów i wątków - konwoje, konkursy foto (świetny pomysł, dlatego ostatnio opóźnienia przy wyłanianiu zwycięzców sięgają 1/3 miesiąca), informacje o ets/ats (unikalnej treści tu brak, to głównie przeklejki z bloga SCS) i jakieś śmiechwąteczki w stylu "dodaj kolejny wyraz na ostatnią literę poprzedniego", które nic nie wnoszą.

 

TruckersMP zapewne myślało, że wszystko to zastąpi ich nowy system VTC. System ten jest jednak tak nieintuicyjny i niedorobiony (spróbujcie tam wstawić relację z konwoju ze zdjęciami), że mało która z VSek w ogóle tego systemu używa. Wiele firm i osób przeniosło się z CV i ogłoszeniami o poszukiwaniu kierowców na forum Trucksbook (https://trucksbook.eu/forum), inni uciekli na Facebooka TruckersMP (https://www.facebook.com/groups/587701731404074), inni reklamują się tylko w samej grze... tam bym szukał na twoim miejscu, bo jak będziesz szukał w ułomnym systemie VTC, to dojdziesz do błędnego przekonania, że w Polsce jest 6 firm (1 spedycja zweryfikowana i 5 avalidatowanych), czyli zobaczysz mały wycinek rynku polskich firm.

 

 

BTW, przy okazji oczywiście skorzystam z okazji i polecę Ci rozwazyć aplikację do mojej VSki - Quality Logistics ?

  • True Story 1

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, roweroraffi said:

 

Truckers MP generalnie zamordowało swoje forum. Zabiło dział dla szukających firmy, jeden z tych, które naprawdę żyły i tworzyły to forum. Wywaliło do archiwum wątki poszczególnych firm, gdzie mogły się te firmy zareklamować i pokazać co u nich słychać. To były nierzadko lata pracy ludzi z poszczególnych VSek, którzy wrzucali tam relacje z konwoi, naprawdę ładne screeny, raporty z tego co dzieje się w firmach itp. Zamordowało wątki "polecam/nie polecam" dotyczące kierowców i firm - ostatnie wpisy tam są sprzed wielu miesięcy. Zamordowano dział Galeria - kiedyś pełny fajnych fot różnych ludzi, którzy regularnie wrzucali foty - ekipa TMP narzuciła, że mają wpadać posty co 2 tygodnie albo wątek leci do kosza. Wszystkie wątki poleciały i teraz w dziale są dwa wątki - oba nie spełniające zresztą ich zasady 2 tygodni. Jeszcze im został do zamordowania dział z konwojami, który jakoś się trzyma i można zlikwidować forum, bo nie będzie tu już żadnej unikalnej treści.

Już teraz żyje na forum ledwie kilka działów i wątków - konwoje, konkursy foto (świetny pomysł, dlatego ostatnio opóźnienia przy wyłanianiu zwycięzców sięgają 1/3 miesiąca), informacje o ets/ats (unikalnej treści tu brak, to głównie przeklejki z bloga SCS) i jakieś śmiechwąteczki w stylu "dodaj kolejny wyraz na ostatnią literę poprzedniego", które nic nie wnoszą.

 

TruckersMP zapewne myślało, że wszystko to zastąpi ich nowy system VTC. System ten jest jednak tak nieintuicyjny i niedorobiony (spróbujcie tam wstawić relację z konwoju ze zdjęciami), że mało która z VSek w ogóle tego systemu używa. Wiele firm i osób przeniosło się z CV i ogłoszeniami o poszukiwaniu kierowców na forum Trucksbook (https://trucksbook.eu/forum), inni uciekli na Facebooka TruckersMP (https://www.facebook.com/groups/587701731404074), inni reklamują się tylko w samej grze... tam bym szukał na twoim miejscu, bo jak będziesz szukał w ułomnym systemie VTC, to dojdziesz do błędnego przekonania, że w Polsce jest 6 firm (1 spedycja zweryfikowana i 5 avalidatowanych), czyli zobaczysz mały wycinek rynku polskich firm.

 

 

BTW, przy okazji oczywiście skorzystam z okazji i polecę Ci rozwazyć aplikację do mojej VSki - Quality Logistics ?

Wielka szkoda ,gdyż do większości firm które znalazłem czy to w tym archiwum czy na stronie VTC zawsze mi coś nie pasowało z regulaminu hehe ? więc pomyślałem napisać samemu CV i czekać na kompetentną firmę

Widziałem między innymi waszą ofertę, ale niestety minimalny wiek mi się nie podoba, wolałbym firmę +18 a już idealnie byłoby +20, ale dziękuję za propozycję. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, roweroraffi said:

 

Truckers MP generalnie zamordowało swoje forum. Zabiło dział dla szukających firmy, jeden z tych, które naprawdę żyły i tworzyły to forum. Wywaliło do archiwum wątki poszczególnych firm, gdzie mogły się te firmy zareklamować i pokazać co u nich słychać. To były nierzadko lata pracy ludzi z poszczególnych VSek, którzy wrzucali tam relacje z konwoi, naprawdę ładne screeny, raporty z tego co dzieje się w firmach itp. Zamordowało wątki "polecam/nie polecam" dotyczące kierowców i firm - ostatnie wpisy tam są sprzed wielu miesięcy. Zamordowano dział Galeria - kiedyś pełny fajnych fot różnych ludzi, którzy regularnie wrzucali foty - ekipa TMP narzuciła, że mają wpadać posty co 2 tygodnie albo wątek leci do kosza. Wszystkie wątki poleciały i teraz w dziale są dwa wątki - oba nie spełniające zresztą ich zasady 2 tygodni. Jeszcze im został do zamordowania dział z konwojami, który jakoś się trzyma i można zlikwidować forum, bo nie będzie tu już żadnej unikalnej treści.

Już teraz żyje na forum ledwie kilka działów i wątków - konwoje, konkursy foto (świetny pomysł, dlatego ostatnio opóźnienia przy wyłanianiu zwycięzców sięgają 1/3 miesiąca), informacje o ets/ats (unikalnej treści tu brak, to głównie przeklejki z bloga SCS) i jakieś śmiechwąteczki w stylu "dodaj kolejny wyraz na ostatnią literę poprzedniego", które nic nie wnoszą.

 

TruckersMP zapewne myślało, że wszystko to zastąpi ich nowy system VTC. System ten jest jednak tak nieintuicyjny i niedorobiony (spróbujcie tam wstawić relację z konwoju ze zdjęciami), że mało która z VSek w ogóle tego systemu używa. Wiele firm i osób przeniosło się z CV i ogłoszeniami o poszukiwaniu kierowców na forum Trucksbook (https://trucksbook.eu/forum), inni uciekli na Facebooka TruckersMP (https://www.facebook.com/groups/587701731404074), inni reklamują się tylko w samej grze... tam bym szukał na twoim miejscu, bo jak będziesz szukał w ułomnym systemie VTC, to dojdziesz do błędnego przekonania, że w Polsce jest 6 firm (1 spedycja zweryfikowana i 5 avalidatowanych), czyli zobaczysz mały wycinek rynku polskich firm.

 

 

BTW, przy okazji oczywiście skorzystam z okazji i polecę Ci rozwazyć aplikację do mojej VSki - Quality Logistics ?

Za dobrych czasów wszystko działało jak należy. Do czasu kiedy zrobili Polską sekcje taka jaką wszystkie inne i większość wątków zlikwidowali. Prawda jest taka, że Polacy mieli duży wpływ na powstanie TruckersMP. No niestety jak się stało tak się stało. Nie chcieli żebyśmy się wyróżniali na głównym forum. Musimy to przyjąć na klatę i czekać co będzie dalej. Może kiedyś ktoś przywróci nasza sekcje do dawnej normalności. ?

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Marciol96 said:

Wielka szkoda ,gdyż do większości firm które znalazłem czy to w tym archiwum czy na stronie VTC zawsze mi coś nie pasowało z regulaminu hehe ? więc pomyślałem napisać samemu CV i czekać na kompetentną firmę

Widziałem między innymi waszą ofertę, ale niestety minimalny wiek mi się nie podoba, wolałbym firmę +18 a już idealnie byłoby +20, ale dziękuję za propozycję. 


Jeżeli chodzi Ci o wiek, to w tej chwili w firmie jest jedna osoba 16+, reszta starsza, często 30+. Nie wiem czy tego właśnie oczekujesz, ale dzieciaków u nas nie ma.

 

18 hours ago, Belmondoo said:

Za dobrych czasów wszystko działało jak należy. Do czasu kiedy zrobili Polską sekcje taka jaką wszystkie inne i większość wątków zlikwidowali. Prawda jest taka, że Polacy mieli duży wpływ na powstanie TruckersMP. No niestety jak się stało tak się stało. Nie chcieli żebyśmy się wyróżniali na głównym forum. Musimy to przyjąć na klatę i czekać co będzie dalej. Może kiedyś ktoś przywróci nasza sekcje do dawnej normalności. ?


No właśnie: działało. Pierwsza zasada przynajmniej u mnie w firmie - nie naprawiaj tego co działa dobrze ? Tutaj ktoś na siłę chciał ulepszać ?

I to jest ok, o ile się faktycznie ulepsza, krok po kroku, słuchając użytkowników i dyskutując z nimi o potrzebach. Nietsety tu tego procesu NIE MA. Jest odgórna decyzja bez uzasadnienia, która wywala coś do góry nogami, a potem nie ma żadnego kanału zwrotnego dla userów, który by działał. Np. w sprawie spapranego VTC prowadziłem w swoim czasie długą rozmowę z kimś z upper staffu. Że nie ma na VTC połowy znaczników html i funkcjonalności forum, że jest nieintuicyjnie, że w PL jest jedna firma zweryfikowana, że zasady w wielu miejscach są dziwne (dlaczego akurat 2 tygodnie w galerii? przecież nie z nadmiaru treści). Stanęło na tym, że moje spostrzeżenia są ok, że oni mają podobne wnioski, że sobie jeszcze przedyskutują między sobą, że będą m.in. ułatwienia w weryfikowaniu firm, czy dalsze ulepszenia VTC. W praktyce zrobiono okrągłe NIC.

  • Upvote 2
  • Woah! 1

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, roweroraffi said:


Jeżeli chodzi Ci o wiek, to w tej chwili w firmie jest jedna osoba 16+, reszta starsza, często 30+. Nie wiem czy tego właśnie oczekujesz, ale dzieciaków u nas nie ma.

 


No właśnie: działało. Pierwsza zasada przynajmniej u mnie w firmie - nie naprawiaj tego co działa dobrze ? Tutaj ktoś na siłę chciał ulepszać ?

I to jest ok, o ile się faktycznie ulepsza, krok po kroku, słuchając użytkowników i dyskutując z nimi o potrzebach. Nietsety tu tego procesu NIE MA. Jest odgórna decyzja bez uzasadnienia, która wywala coś do góry nogami, a potem nie ma żadnego kanału zwrotnego dla userów, który by działał. Np. w sprawie spapranego VTC prowadziłem w swoim czasie długą rozmowę z kimś z upper staffu. Że nie ma na VTC połowy znaczników html i funkcjonalności forum, że jest nieintuicyjnie, że w PL jest jedna firma zweryfikowana, że zasady w wielu miejscach są dziwne (dlaczego akurat 2 tygodnie w galerii? przecież nie z nadmiaru treści). Stanęło na tym, że moje spostrzeżenia są ok, że oni mają podobne wnioski, że sobie jeszcze przedyskutują między sobą, że będą m.in. ułatwienia w weryfikowaniu firm, czy dalsze ulepszenia VTC. W praktyce zrobiono okrągłe NIC.

Nieukrywajmy taka jest prawda, ale co nam tu takim szarym graczom o tym dyskutować jak mamy nie wielki wpływ na to niestety. Zobaczymy jakie będą następne poczynania polskich członków teamu. Bo to przecież głównie oni powinni dbać o nasze interesy oraz naszą społeczność.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Nie wszystko zależy od nas, bardzo dużo zależy również od was. Jest dział Sugestie, gdzie śmiało możecie zaproponować nie tylko zmiany dla ogółu, ale i również dla konkretnego języka.

Jeśli chodzi o poczynania członków teamu to nie za bardzo rozumiem co masz na myśli, dlatego też czekam na jakieś rozwinięcie tego tematu.

 

Odnosząc się do poniższego cytatu, moim zdaniem sekcja nie za bardzo się zmieniła chociaż ubyło jej kilku rzeczy, szczególnie aktywności. Od momentu usunięcia sekcji Firmy na pewno aktywność znacząco spadła.

Wiele osób z pewnością wyszło z założenia, że skoro trochę się pozmieniało to już nie warto nawet tutaj wchodzić.

Być może tak jak mówisz, Polacy mieli duży wpływ na powstanie TruckersMP, nie mniej jednak nie możemy myśleć o sobie jako "Panach" tego całego projektu. Aktualnie głównym językiem na forum jest język angielski z uwagi na to, że bardzo dużo osób go rozumie, uczy się go, a co warto dodać jest powszechnie każdemu znany. Wpływa to na to, że łatwo nam porozumieć się z obcokrajowcami. Moim zdaniem projekt rozwinął się dla dobra ogółu, a nie tylko pewnej części.

On 4/26/2021 at 8:15 PM, Belmondoo said:

Za dobrych czasów wszystko działało jak należy. Do czasu kiedy zrobili Polską sekcje taka jaką wszystkie inne i większość wątków zlikwidowali. Prawda jest taka, że Polacy mieli duży wpływ na powstanie TruckersMP. No niestety jak się stało tak się stało. Nie chcieli żebyśmy się wyróżniali na głównym forum. Musimy to przyjąć na klatę i czekać co będzie dalej. Może kiedyś ktoś przywróci nasza sekcje do dawnej normalności. ?

 

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

  • Upvote 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

@JJayNie chce żebyś mnie źle zrozumiał. Nie zarzucam wam, że to wina członków polskiego teamu. Jeśli chodzi o poczynania teamu to konkretnie chodziło mi o to, że nas tam reprezentujecie i wasze zdanie jest ważniejsze od naszego na różne tematy.

 

Chodzi nam głównie o to, że dosyć zmieniła się nasza polska sekcja po tych zmianach. Zgadzam się z tobą, że nie możemy się wywyższać jako polska społeczność, ale jednak dużo wnieśli do tego projektu Polacy. Teraz jest to projekt międzynarodowy i musimy się z tym pogodzić, że głównie prowadzony jest w języku angielskim. Zostawiając już te sprawy ogólne forum. Dobrze by było żeby taki dział przedstawiający CV graczy dla firm zostałby przywrócony. Ułatwiłoby to życie i firmom i osobom poszukującym swojej wirtualnej firmy. Chce podkreślić jeszcze raz, że nie chciałem nikogo urazić ani z nikim się kłócić. ?

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 4/27/2021 at 3:22 PM, roweroraffi said:


Jeżeli chodzi Ci o wiek, to w tej chwili w firmie jest jedna osoba 16+, reszta starsza, często 30+. Nie wiem czy tego właśnie oczekujesz, ale dzieciaków u nas nie ma.

 


No właśnie: działało. Pierwsza zasada przynajmniej u mnie w firmie - nie naprawiaj tego co działa dobrze ? Tutaj ktoś na siłę chciał ulepszać ?

I to jest ok, o ile się faktycznie ulepsza, krok po kroku, słuchając użytkowników i dyskutując z nimi o potrzebach. Nietsety tu tego procesu NIE MA. Jest odgórna decyzja bez uzasadnienia, która wywala coś do góry nogami, a potem nie ma żadnego kanału zwrotnego dla userów, który by działał. Np. w sprawie spapranego VTC prowadziłem w swoim czasie długą rozmowę z kimś z upper staffu. Że nie ma na VTC połowy znaczników html i funkcjonalności forum, że jest nieintuicyjnie, że w PL jest jedna firma zweryfikowana, że zasady w wielu miejscach są dziwne (dlaczego akurat 2 tygodnie w galerii? przecież nie z nadmiaru treści). Stanęło na tym, że moje spostrzeżenia są ok, że oni mają podobne wnioski, że sobie jeszcze przedyskutują między sobą, że będą m.in. ułatwienia w weryfikowaniu firm, czy dalsze ulepszenia VTC. W praktyce zrobiono okrągłe NIC.

Właśnie o dzieciaki mi chodziło, średnią przyjemność sprawiała by mi taka jazda. 

Chętnie bym się zainteresował waszą firmą ale czytając zasady jednak widzę kolejne których niestety nie byłbym w stanie spełniać ? 

Często zdarzy mi się pare dni z rzędu najprościej w świecie nie grać z wszelakich powodów, a jeśli już to chyba nie wyrobiłbym takiego kilometrażu plus jeżdżę maksymalną prędkością i nie chcę tego zmieniać ? A szkoda bo miło byłoby czasem pojeździć z kimś ale dziękuję raz jeszcze ? 

Link to comment
Share on other sites

Przy okazji tego posta gdyby jakiejś firmie pasowały moje warunki to zapraszam na priv

 

 

Co do prędkości, nie ograniczam i nie chcę się ograniczać 

Często bywa tak że przez parę dni z rzędu najzwyczajniej w świecie nie gram gdyż mam inne zajęcia poza grą (tak że częste konwoje odpadają ,a tym bardziej obowiązkowe) 

Jeśli chodzi o towarzystwo to preferowałbym +18, +20 

Kiedyś ze dwa czy trzy lata temu jeździłem z Repińskimi

Link to comment
Share on other sites

Pokrótce; polecam najzwyczajniej odwiedzić trucksbook lub virtualtrucker gdzie znajdziesz większość baz polskich VS; również tam znajdziesz większość informacji które pomogą Ci wybrać VS która najbardziej Ci odpowiada lub też odnośniki do stron na których informacje na temat konkretnej VS są zawarte ? co prawda na samych tych stronach nie jesteś w stanie pozostawić swojego CV, ale strony te posiadają również swoje forum na którym być może znajdziesz zakładki do pozostawienia swojego CV.

 

Pozdrawiam,

[C-S] Marek1986 

 

 

  • Like 1

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.