Jump to content

[Rehber] Yükleme Ekranında Uzun Süre Bekleme

Recommended Posts

Yükleme Ekranında Uzun Süre Bekleme

Merhaba, sizlere bu rehberimde oyunun giriş ekranında neden uzun süre beklediğiniz ve nasıl bu problemden kurtulacağınızı anlatacağım şunuda belirtmek isterimki bu kesin olarak bu problemi çözemeyebilir bu durumda elinizden herhangi bir şey maalesef gelmez

Bu problem neden oluşur

Nedenleri ;

• Kodlama yapmak.

• Bilgisayar donanımınız.

• Çok uzun süre kullanılmış oyun (save) dosyası.

• Kendinize ait olmayan profilleri kullanmak.

Ve buraya ekleyemediğim birçok neden.

Çözüm :

(Not Öncelik olarak 5. adımı denerseniz sizin için daha iyi olacaktır çünkü diğer adımlar artık dosyaları ve 5. adımın işine yaramadığı kişilere yardımcı olmak içindir)

• Sol altta yer alan arama kısmına bu bilgisayar yazın ve girin

1rUtSQE.png

Adım 1 • Ardından buradan belgelerime ardından Euro Truck Simulator 2 klasörüne giriniz.

RmB9hbr.png

Adım 2 • Ardından '' Euro Truck Simulator 2 '' adlı klasöre tıklayın buradan Cache dosyasına giriniz.

LOgGfVM.png

Adım 3 Burada sayısı farketmeksizin bütün dosyaları siliniz.

yhUqx3a.png

• Sonrasında Belgelerim > Euro Truck Simulator Konumuna geri geliniz.

Adım 4 • Ardından ''Profiles''  isimli klasöre giriniz ve içerisinde bulunan klasörlerinizi siliniz.

(Not : Burada oyun içerisinde bulunan profillerinizi siliyorsunuz sonrasında profilinizi oyun içerisinde aramayınız)

AjAxe71.png

• Sonrasında Belgelerim > Euro Truck Simulator Konumuna tekrardan geri geliniz.

Adım 5 • Buradan yalnızca eğer sizde bulunuyor ise Steam profilinin sonunda ''1.'' eki ile başlayan profilleri siliniz.

rd1430F.png

Adım 5 • Bu adımı tamamladıktan sonra Ets2 veya Ats oyunumuza giriş yapalım ve buradan kendimize temiz bir oyun dosyası oluşturalım.

24laldK.png

İşlemlerimiz bu kadar probleminiz hala daha devam ediyormu ? ediyorsa yorum ile veya dm aracılığı ile bildirmeyi unutmayınız.

Rehber yardımcı veya işinize yaradıysa beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayınız

İyi Günler dilerim

• Like 2
  • Thanks 1
  • HaulieLove 1

1791576545_role_VeteranI(1).png.e3f68b3c

Always ready for help

? Steam | ? TruckersMP Profile | ♾️ Forum Profile | ? Discord |  

• 1 year later...