Jump to content

Laptop

Guest

Recommended Posts

Merhaba,

Laptoplarda uyumlu modellerde işlemci değişimi yapılabilir ama ekran kartının ise sadece aynı modelin yenisi ile değiştirilebileceğini biliyorum (Kendi bilgi havuzuma göre) bir bilgi verecek olur isem bu şekildedir ?

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

laptoplarda  bazi modellerinde islemci degisimi yapiliyor ama yeni modellerinde ekran karti islemci gibi seyler zor cunku herseyi  ana karta bagliyolar  ve genelikle ana kartina bagliysa ekran karti  ayri degilse   ana karti degistirmeniz gerekiyor

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Laptoplarda parça değişimi sıkıntılı bir durum yükseltmeler aşırı derecede kısıtlı. Ben de bir laptop kullanıcısıyım ve yanlış bilmiyorsam ekran kartında bir değişiklik yapılamıyor (belki kendi modeli ile değiştirebilirsin bilmiyorum tam). 

• 1 month later...

Dostum bir bilgisayarcıya gidip sormalısın aksi taktirde ekran kartın yada işlemcin gömülü çıktığında aldığın ürünler elinde kalır.

• 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Merhaba, Öncelikle laptopların ekran kartı farklı bir ekran kartı değiştirilmez. Ancak eğerki anakart uyumlu ise değiştirilir. Eski nesil laptopların bir çoğunda değiştirilmemektedir.

• 3 weeks later...

Merhaba,

Konunuz on dört (14) günden daha fazla in-aktif olduğu için, konuyu kilitleyip arşiv kısmına taşıyacağım. Bu prosedürler, forumu organize etmek ve düzenli bir hale getirmek için uygulanmaktadır.

// Kilitlendi & Arşive Taşındı

İyi günler dilerim,
DatSpeed
TruckersMP Community Moderator

LanguagesTR / EN

-> Rules | Feedback | Report System | Ban Appeal <-

image.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.