Jump to content

ETS2 rozšíření TruckersMP a ProMods


Prcek203

Recommended Posts

Už mně to unavuje, stále něco měnit, různé verze ETS aby mi jely správné verze Modů z ProMods !!! To nejde toto celé zaimplementovat přímo do ETS ??? Prostě a jednoduše: spustím ETS2, tam si zvolím, zdali chci hrát Singl a nebo Multiplayer a hraju. Proč to musí bejt udělané takto složitě ???

 

Měl jsem nyní spuštěnu ETS 1.40, ale pro 2.51 ProMods nebyla verze kompatibilní a tak jsem musel stáhnout verzi 1.39, jenže ta zase nevidí modifikace ProMoods 2.51. Tak k čemu to do prdele je ???!!! Člověk si chce zahrát ale než začne, tak mu to zabere toliko času, než něco stáhne a podobně !!! Pokud bych měl rychlý internet tak by to bylo rychlejsí, ale i tak, že by si hra, prostě potřebné modifikace či aktualizace stáhla sama, dle nějakého menu výberu?

 

"Proč to udělat jednoduše když to jde složitě", že?

 

Koupíte si hru a jsou s ní takové potíže :P

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

 

Zkusím to shrnout v bodech:

  • Multiplayer – TruckersMP je komunitní modifikace a není nijak propojena SCS, to samé ProMods.
  • Jestliže máte ProMods 2.51 v mod složce, není třeba nic nastavovat ve správci modifikací a stačí vybrat ProMods server a načíst profil.
  • Aktualizace zajišťující kompatibilitu multiplayeru s verzí 1.40 bude pravděpodobně vydána ke konci tohoto měsíce, pokud vše půjde podle plánu. Krátce na to bude vydána podpora verze ProMods, která bude také kompatibilní s verzí hry 1.40.

Mohlo by Vás zajímat: 

Těším se na Vaši odpověď.

 

S pozdravem

//ASIR

TruckersMP Trial Translator

  • Upvote 1

 

2032295431_role_GameModeratorLeader(1).p

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, @Prcek203

 

Budu se ti snažit pomoci, jak nejlépe mohu ? 

 

Nejdříve se tě zeptám? Vkládáš ProMods do správné složky a to konkrétně do (Dokumenty - Euro Truck Simulator 2 - a složka mod). Zde najdeš celé vysvětlení instalace ProMods: https://truckersmp.com/knowledge-base/article/618

Nic neaktivuješ pouze spustíš multiplayer.

 

Také bych tě poprosil, jestli by si nám mohl poslat svojí složku s mody, kde máš vložené ProMods + jestliže ti to píše nějakou chybu. byl bych rád, jestli bys mohl sdílet s námi, abychom věděli o jaké chybové hlášení se jedná 

 

Děkuji za přečtení a doufám, že tvůj problém se nám podaří brzy vyřešit ?

 

Hezký den 

 

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,165hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 4/14/2021 at 1:31 AM, Prcek203 said:

Nyní mám ETS 1.39 a promods 2.51 a pokud se chci propojit s herním serverem ProMods, tak mi to vyhodí chybu a odkazuje mně to na ProMods stránky, proč?

Ahoj, 

Vyřešil si svůj problém?

Asi ano, když si neodepsal, ale i tak ti chci doporučit tento odkaz na ProMods odkud veškeré části stáhneš postupně ? Dělalo mi to stejný problém a jakmile jsem to stáhl odtud tak už mi to šlo.  - https://www.promods.net/compat.php?game=ets 

 

Hodně Štěstí

 

S pozdravem

RedWolf

 

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,165hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vypadá to, že to už asi funguje. Jen také nechápu, proč se modifikace nevkládají do jediné složky a je jich potřeba více ? Potom je to matoucí! Hru mám ve složce /steam, ale mody se musejí vkládat do složky /dokumenty/ETS2. Proč to neudělat jednodušeji, když to jde složitě.

 

Tak jako v FS19 spustíte hru a v "lančru" si vyberete, zdali chcete hrát Offline nebo Online. Minecraft to má také a spousta dalších her, tak nechápu proč by to takto nemohli udělat i vývojáři hry ETS2??? ?

 

Jinak díky za rady!

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Prcek203 said:

Vypadá to, že to už asi funguje. Jen také nechápu, proč se modifikace nevkládají do jediné složky a je jich potřeba více ? Potom je to matoucí! Hru mám ve složce /steam, ale mody se musejí vkládat do složky /dokumenty/ETS2. Proč to neudělat jednodušeji, když to jde složitě.

 

Tak jako v FS19 spustíte hru a v "lančru" si vyberete, zdali chcete hrát Offline nebo Online. Minecraft to má také a spousta dalších her, tak nechápu proč by to takto nemohli udělat i vývojáři hry ETS2??? ?

 

Jinak díky za rady!

Nemáš zač ? jsem rád , že to je vyřešeno ?❤️ 

 

Užívej hraní ^^

S pozdravem

RedWolf

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,165hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.