Jump to content

2021 model Renault Trucks T & T High: Evolution çekicisi ETS 2’ye geldi! Bir ilk yaşanıyor…


Guest Anaxagoras

Recommended Posts

Guest Anaxagoras

ETS 2 tarihinde bir ilk yaşanıyor. Renault Trucks‘ın 2021 model T ve T High: Evolution çekicisi lansmanını Euro Truck Simulator 2 üzerinden gerçekleştirdi.

 

 

Güncelleme ile ETS 2’ye eklenen Renault Trucks T Evolution ve Renault Trucks T-High Evolution modellerinin tanıtım faaliyetleri gerçek dünyada yapılacak olan lansman etkinliğinden önce direkt olarak simülasyona geliyor ve oyunculara sunuluyor. Bu SCS Software ile kamyon endüstrisinin önemli üreticilerinden biri olan Renault Trucks arasındaki muazzam ilişkiyi gösteriyor. Böyle bir ayrıcalık daha önce verilmemişti. SCS kendi açısından bu durumu kayda değer bir kilometre taşı olarak ifade ediyor ve #BestCommunityEver’ın öneminin yanı sıra otomotiv endüstrisinde bu sayede onlar için güçlü bir pozisyon oluşturmasına yardımcı olacağını belirtiyor. Bu işbirliğinden onur ve gurur duyuyorlar.

 

Öncelikle 2019 Eylül ayında Renault Trucks’ın T Range modeli 5 yıllık bekleyişin ardından ETS 2’de yerini almış ve ardından markanın da desteğiyle birçok etkinlik, yarışma ve kampanyalar düzenlenmişti. Şimdi ise tasarlanan makyajlanmış çekici modeli ETS 2 üzerinden tanıtılıyor. Onca yılın ardından SCS’in markalarla artık bu şekilde çalışması tüm süreci başından beri takip eden bizleri sevindiriyor. Şimdiden Renault Trucks için Modifiye Paketi DLC’si beklentileri bile oluştu. Hatta C ve K modellerinin de gelmesini isteyenler çoğunlukta görünüyor.

 

ets-2-renault-trucks-t-high-evolution-ha

 

Steam’de ETS 2 için ücretsiz bir güncelleme ile eklenmiştir. Renault Trucks bayilerinden 2021 model Renault Trucks T ve T High Evolution çekicilerini oyununuzda satın alabilirsiniz.

 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.