Jump to content
  • 0

multiplayerde kalabalık yerlerde authenicating sorunu

Guest

Question

Öncelikle iyi günler,

yaklaşık 2.5-3 haftadır multiplayerde kalabalık(duisburg çıkış - calais servis genellikle) bölgelerde server connection broken yazıp queueye atıyor sağ üsttede authenicating yazıyor tam bağlanıyor gine kopuyor 3 haftadır adam akıllı multiplayere giremiyorum yardımcı olabilirmisiniz?

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba,

Bu hatayı almanızın sebebi sunucudan kaynaklıdır sizinle bir ilgisi yoktur. Aynı anda çok fazla oyuncu oynadığı için ve artık sunucuların bu yoğunluğu kaldıramamasından dolayı zaman zaman sunucularda çökme gibi olaylar yaşanmaktadır. 

Saygılarımla,
Mehmet[24]

• 0

Merhaba, ?

Öncelikle, forumda bir konu oluşturduğunuz için teşekkür ederiz ve TruckersMP forumuna hoş geldiniz! ?

Öncelikle buradan bir speed test yapıp internetinizin durumunu öğrenebilirsiniz = http://beta.speedtest.net/

Bu arada aşağıdaki çözüm yolunu deneyin umarım yardımcı olur

> "Cmd" ara 
> "Cmd" simgesine sağ tıklayın ve "Yönetici Olarak Çalıştır" ı seçin
> Cmd içinde - Şu komutu yazın: "ipconfig / flushdns" (Tırnak işareti olmadan "")
> Bunun tamamlanmasını bekleyin.
> MP'yi yeniden başlatın

Not: TruckersMP'yi her zaman yöneticiyle başlatmayı unutmayın:

> TruckersMP Launcher'a sağ tıklayın

> Özellikler

> Uyumluluk

> 'Bu programı yönetici olarak çalıştır' yazan kutuyu işaretleyin.

Saygılarımla,
OmSaL

• 0
Guest ouzersn

Speedtest te internet hızınızı ölçüp bana iletirseniz size daha iyi yardımcı olabilirim.

• 0

Merhaba, @L U K Λ S.

Bu genellikle server çökmesinden meydana gelen bir hatadır sizinle ilgili bir hata değildir

Genellikle Sim 1 Sunucusunda çökmeler meydana gelebiliyor , Sim 2 sunucusuna veya başka herhangi bir sunucuda problem olmayacaktır

Eğer diğer sunucularda'da aynı hatayı alıyorsanız internet dalgalanmasından dolayı olmaktadır modeminizi resetleyin

Kind Regards,

DieseL.

TruckersMP | Pirate Driver

Support System | Knowledge Base | TruckersMP Rules | Feedback System

• 0

aynı sorunu ben de yaşıyorum acaba serverlarda bi değişiklik mi oldu yoksa benden kaynaklı mı diye ama gördüğüm kadarıyla bu sorunu yaşayan çok kişi var. İnternetimde sorun olmadığı halde (2 ayrı internetim var ikisinde de durum aynı çünkü) authenicating de çok fazla bekliyor ve bağlantı sağlandıktan sonra genelde de tekrar kopuyor bağlantı. Beklemekten başka yapmam gereken bişey var mı?

• 0

Merhaba @L U K Λ S.

Aynı sorunu bende yaşıyorum. İnternet ağının dengesizliğinden kaynaklı bir sorun. İlaveten bu sorunu oyun içerisinde yaşayan bir çok kullanıcı mevcut. Yakında çözülecektir.

Saygılarımla,

DepperitoR

Languages: I TR I EN DiscordDepperitoR#2148 

EN | Rules | Ban Appeal | Report System | Feedback |

TR | Kurallar Ban İtirazı Raporlama SistemiGeri Bildirim | 

46jGBLu.png  | spacer.png

• 0

Merhaba,

Konunuz, yazılan son yanıttan bu zamana 3 günden fazla bir süredir inaktif durumda.
Bu nedenle, bu konuyu İnaktif Konular bölümüne taşımak zorundayım.
Başka sorunuz varsa, bana veya başka bir Destek Takımı üyesine özel mesaj göndermekten çekinmeyin ve isteğinize göre bu konuyu tekrar açalım.

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı

Kind regards,

Ali.

TruckersMP Senior Support Manager

TruckersMP Support System | Knowledge Base | TruckersMP Rules | Feedback System

remember we were staring up to those peaks on the horizon +x

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Kind regards,

Ali.

TruckersMP Senior Support Manager

TruckersMP Support System | Knowledge Base | TruckersMP Rules | Feedback System

remember we were staring up to those peaks on the horizon +x

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.