Jump to content

Iberia DLC, 8 Nisan’da çıkıyor!


Guest Anaxagoras

Recommended Posts

Guest Anaxagoras

Euro Truck Simulator 2’nin Iberia DLC‘si 8 Nisan 2021 Perşembe günü çıkıyor. İspanya ve Portekiz yıllar sonra ETS 2‘nin dünyasına resmi bir şekilde bu genişleme ile dahil oluyor. Uzun süren bekleyiş ve 1.40 güncellemesi ile birlikte gelen yeni görsel aydınlatma sisteminden sonra Iberia DLC’sini 8 Nisan’da günü oynayabileceğiz.

 

 

Türkiye saati ile 8 Nisan 2021 Perşembe 20:00‘de Steam üzerinden satışa sunulacak. Şu an fiyatlandırma bilinmemektedir. SCS Software’ın Iberia çıkışına özel canlı yayını ise 8 Nisan günü 16:50 CEST (Türkiye saati 17:50) ile  civarında başlayacak. Canlı yayında DLC’yi oluşturan yapımcılarla ve birlikte birkaç ekstra sürpriz bile olacak. SCS’in Twitch channel, YouTube channel, veya Steam, sayfalarından canlı izlenebilecek.

 

Ayrıca Iberia’nın çıkışı ile birlikte özel bir World of Trucks oyun içi etkinliği başlatılacak. Çeşitli oyun içi aksesuarlar hediye edilecek.

 

48 şehrin bulunacağı haritaya aşağıdan bakabilirsiniz.

 

Iberia_blog_map_big.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.