Jump to content

What Makes TruckersMP Bad [Game Suggestion]

Recommended Posts

[İNGİLİZCE YAZI]

Örneğin:
1. 110 limit kaldırılmalı 110 limit gülünç, bu niye bir simülatör oyunu derseniz 110 limit oyunu simüle etmiyor, afedersiniz, sadece şehirlerde bok gibi oluyor limit ve oda olsun 90 limit, tercih ettiğim şey bu.

2. Korna her şehirde basılmalıdır, bu boynuz spam göndericilerinin 1 gün yemek yemesi veya boynuzlu istenmeyen postaları önlemek istiyorsanız tekme atması gerekir, boynuz spam'ini engellemek için kornayı kaldırmanız gerekmez.

3. Duisburg'da iç içe geçmeyi tamamen kaldırmanız gerekiyor, çok fazla trafik olduğunu biliyorum, yetişemiyorsunuz ama bu Euro Trucker Similatör Bi Similatör Oyunu Gerçekçi Olacaksa Nested Simulators Oyununu Oynuyoruz, Yuvalanmış Olanı Kaldırmanız Gerekiyor

4. Web sitesi rapor sistemi eskiden 1 gün sonra görüntüleniyordu, şimdi 3 veya 5 gün sürüyor, moderatörleriniz çalışıyor eyvah ama bir rapor var biliyorum, biliyorum ama biraz bakılması gerekiyor daha hızlı, bir moderatöre ihtiyacınız varsa, bazı alımlar yapmayı tercih ederim.

NOT: Geçmişte trckersMP çok iyiydi Kalıbımı çok iyi yaptım ama bu TrckersMP 2020 ve 2021'de, boktan olmaya başladığı için üzgünüm. Bu Hataların Birçoğunu Yaptınız, Düzeltmezseniz Sizi Daha Çok Terk Edecektir Beni yanlış anlamayın İyiliğinizi Düşünüyorum Moderatörleri Seviyorum Tüm TrckersMP Personelini Seviyorum Ve Lütfen Bu Hataları Düzeltin İyi Günler.

Öneri Adı:  Oyun Önerisi Lütfen Değiştirin

Öneri Açıklama:  TrckersMP geçmişte çok iyiydi kalıbımı çok iyi yaptım ama bu TrckersMP 2020 ve 2021'de boktan olmaya başladığı için üzgünüm. Bu Hataların Birçoğunu Siz Yaptınız, Eğer Düzeltmezseniz Daha Fazla Yanlış Yapmayın Beni İyi Düşünüyorum Moderatörleri Seviyorum Tüm TrckersMP Personelini Seviyorum Ve Lütfen Bu Hataları Düzeltin İyi Günler.

Herhangi bir örnek resim:  110 Hız Sınırı:   Kp4VUB.png

Neden eklenmeli ?:  Çünkü 110 Hız Limiti Sadece Şehir Merkezinde Hız Limiti Olursa Ama 110 Hız Limitini Alsanız Her Yerde Kornaya Vurabiliriz.

[TURKÇE YAZILMIŞI]  TÜRKÇE YAZI

Örneğin: 

1. 110 limit kaldırılmalı 110 limit gülünç, bu niye simülatör oyunu derseniz 110 limit oyunu simüle etmiyor, afedersiniz, sadece şehirlerde boka dönüyor limit olsun oda 90 limit olsun, tercih ettiğim şey bu.

2. Korna başlanmalı, bu boynuz spam gönderilmelidir 1 gün yemek yemesi veya boynuzlu postaları uygulanacak tekme atması gerekir, boynuz spam'ini engellemek için kornayı kaldırmanız hemen.

3. Duisburg'da iç içe geçmeyi tamamen kaldırmak zorundasınız, çok fazla trafik olduğunu biliyorum, yetişemiyorsunuz ama bu Euro Trucker Similatör Bi Similatör Oyunu Gerçekçi Olacaksa Yuvalanmış Simülatörler Oyununu Oynuyoruz, Oynanmış Olanı Kaldırmanız Gerekiyor

4. Web sitesi rapor sistemi eskiden 1 gün sonra görüntüleniyordu, şimdi 3 veya 5 gün sürüyor, moderatörleriniz çalışıyor eyvah ama bir rapor var biliyorum, biliyorum ama biraz bakılması gerekiyor daha hızlı, bir moderatöre ihtiyacınız varsa, bazı alımlar tercih ederim.

NOT: Geçmişte trckersMP çok iyiydi Kalıbımı çok iyi yaptım ama bu TrckersMP 2020 ve 2021'de, boktan olmaya başladığı için üzgünüm. Bu Hataların Birçoğunu Yaptınız, Düzeltmezseniz Sizi Daha Çok Terk Edecektir Beni yanlış anlamayın İyiliğinizi Düşünüyorum Moderatörleri Seviyorum Tüm TrckersMP Personelini Seviyorum Ve Lütfen Bu Hataları Düzeltin İyi Günler.

Öneri Adı:  Oyun Önerisi Lütfen Değiştirin

Öneri Açıklaması:  TrckersMP geçmişte çok iyiydi Kalıbımı çok iyi yaptım ama bu TrckersMP'nin 2020 ve 2021'de boktan olmaya başladığı için üzgünüm. Artık Yanlış Olma Beni İyi Düşünüyorum Moderatörleri Seviyorum Tüm TrckersMP Personelini Seviyorum Ve Lütfen Bu Hataları Düzeltin İyi günler.

Terim bir örnek resim:  110 Hız Sınırı: Kp4VUB.png

Neden eklenmeli?:  110 Hız Limiti Sadece Şehir Merkezindeki Hız Limiti Alırsanız 110 Hız Limitini Alırsanız Her Yerde Kornaya Vurabiliriz.

@ Dumanlı @ mwl4 @ ShawnCZek

Edited by King Of Lord

• Flight Doctor changed the title to What Makes TruckersMP Bad [Game Suggestion]
  • 2 weeks later...

Hello,

Thank you for taking your time into submitting your idea to us.  

Sadly I am unable to proces your suggestion as your suggestion is not in English and as you're not using the correct format.  

Also make sure to take another look at our frequently suggested idea's post before submitting another suggestion to us.  

Also note that we are not going to argue or discuss the speedlimit of 110km/h here, or anywhere else. This is because we have a knowledge base article for all of your questions.

https://truckersmp.com/knowledge-base/article/574

Kind regards,

Schak Bruijn

TruckersMP Community Manager

Rules | Recruitment | Support | Feedback | Meet the Team | Ban Appeal | Website Report

Schak Bruijn

Views expressed are my own and do not represent anyone else.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.