Jump to content

Kierownica


orenzadol

Recommended Posts

Szczerze? Miałem do czynienia  z tą kierownicą i powiem, że naprawdę jest dobra. Można ustawić sobie np kąt obracania od chyba 270 do 900 stopni, ale jedyne czego w niej brakuje to sprzęgła i gałki zmiany biegów manualnej skrzyni. Ale tak to polecam dla fanów automatycznej skrzyni ^^

Discord: m4gu3ll#3676 || Languages: Polish / English

1771048576_role_Driver(1).png.d3968ae9711791576545_role_VeteranI(1).png.e3f68b3c

-> My website ▪ My Trucksbook Profile ▪ My WoT Account <-
 | Ban Appeal | Feedback | Join the Team | Rules |

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Co prawda nie miałem kierownicy Genesis, ale miałem Logitech Driving Force GT, którą potem zamieniłem na Logitech G27. Niestety byłem zmuszony sprzedać jedna i druga kierownicę. Produkty Logitech są na prawdę bardzo starannie wykonane i solidne. Nie żałowałem tego zakupu. Według mnie powinieneś iść w kierunku firmy znanej i sprawdzonej. Polecam firmę Logitech. ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam,

 

Odwołując się do ostatniego zdania Twojego wątku, nie wiem, czy da się tą kierownice zajechać.

Od kilku lat korzystam z takiej kierownicy, co prawda nie jest moja, jednak pożyczona od osoby bardzo mi bliskiej.

Przez cały okres użytkowania Driving Force GT nie tylko przez moją osobę, ale również osoby, od której ją pożyczyłem nie zawiodła mnie ona ani razu.

Wiadomo, nie każdy dba o takie sprzęty, w szczególności, kiedy to nie ty osobiście kupiłeś taką kierownicę. Podzielam zdanie Belmondo, kierownica ta i nie tylko jest bardzo solidnie wykonana. 

Nie narzekałem na jej działanie ani razu i dla mnie jest ona wystarczająca. 

 

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

  • Like 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.