Jump to content

Duży ping w ETS2


TheDiaxU

Recommended Posts

witam, ostatnio gdy grałem w ets2 multiplayer ping podskoczył z zwykłych 40ms do 200ms, podczas sprawdzania pingu w innych grach jest normalnie 40ms, w speed teście też 20ms, znajomi mają normalne pingi bez żadnych skoków. Internet nie jest przez nikogo obciążony a komputer nie pobiera nic w tle, po prostu podczas gry nagle podskoczył mi ping (czasem tak sie dzieje ale wraca do normy za minute lub 2) i jest już tak przez cały dzień, gra i launcher odpalają się normalnie tak jak zawsze i nic nie ścina. Jeśli ktoś wie jak to naprawić i czy jakkolwiek się da to byłbym bardzo wdzięczny

 

Pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites

Witaj @TheDiaxU.

 

Ostatnio na TruckersMP łączy się coraz więcej graczy i coraz częściej serwery są przepełnione. Opcje jak dla mnie są dwie. 

Bardzo prawdopodobne, że serwery TMP są przeciążone dużą ilością graczy i ostatnio częstym łamaniem regulaminu, a chodzi tu o §3 Save editing.

Drugą natomiast opcją może być złe łącze internetowe z twojej strony, jeśli jednak napisałeś, że z twoim połączeniem było wszystko w porządku, to obstawiałbym na ten pierwszy powód.

Mam nadzieję, że wystarczająco odpowiedziałem na twoje zapytanie.

Pozdrawiam

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Witaj @TheDiaxU,

 

Powyżej zamieszczono bardzo przydatny komentarz. Czy uzyskałeś wszelkie informacje na interesujący Cię temat?

Czy potrzebujesz jeszcze naszej pomocy? Poinformuj nas, czy Twój problem został rozwiązany.

 

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Trial Support

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

W związku z tym, że wątek był nieaktywny przez 3 dni zmuszony jestem zamknąć, oraz przenieść wątek do Nieaktywnych tematów.

Pamiętaj, że możemy przywrócić wątek na Twoją prośbę. Wystarczy, że odezwiesz się do mnie w prywatnej wiadomości na forum.

Jeśli masz do mnie pytania śmiało pisz w prywatnej wiadomości. Na ten moment zamykam wątek z powodu wymienionego powyżej.


 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Trial Support


 

// Zamykam i przenoszę do Nieaktywnych tematów

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • JJay locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.