Jump to content

Zwycięzcy Konkursu na zdjęcie miesiąca - Luty 2021


Recommended Posts

truckersmp-logo.png

Witajcie,

 

Wszystkie nadesłane zdjęcia były naprawdę ładne, walka o miejsca w Top 3 była wyrównana. W konkursie wzięło udział 22 osób. Zostały wybrane 3 najlepsze zdjęcia, oto one:

 

1 Miejsce

h3ajJe4.png

 

Wykonane przez: @[C-S] Ananasio

 

2 Miejsce

CZ8Woko.jpg

 

Wykonane przez: @MarkON

 

3 Miejsce

kc9thXs.jpg

 

Wykonane przez: @RoadHunter66 [PL]

 

 

Zwycięzcom gratulujemy!

Zdjęcia zwycięzców zostaną tłem na officjalnej grupie TruckersMP Polska na Facebooku - LINK

Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za udział w konkursie na zdjęcie miesiąca. Do zobaczenia w przyszłym miesiącu z waszymi fotkami! 

 

Konkurs Marcowy -  

 

 

 

Pozdrawiamy Polski Team TruckersMP oraz Ja ?

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 Autorzy  2 i 3 miejsca niech nie spoczywają na laurach, ponieważ moim zdaniem fotki powszednie,  pierwsze miejsce MIODNE (rasowe combo), ciekawy moment. Od lat biorę udział w tym konkursie, stąd  pytanie do sędziów, dla kogo jest ten konkurs dla społeczności  czy dla Waszego wąskiego grona? ? Odnoszę wrażenie, że werdykt jest stronniczy i zalatuje mi tu nepotyzmem. Tak wiem to jest trudne słowo, ale można odnaleźć znaczenie. Bynajmniej, nie jest mi żal, mam 50 lat na karku (Editors Pics też wpadło), więc kibicuję każdemu kto chcę się podzielić radością z gry, i myślę sobie, że każdy uczestnik jest odważny ,ponieważ musi się zmierzyć z oceną publiczną, ale jeśli mam być szczery czasem nie rozumiem kryteriów, które decydują o ostatecznej punktacji,nie rozumiem tego, proszę o wyjaśnienie "Zostały wybrane 3 najlepsze zdjęcia" w jakim  sensie najlepsze?  Sugeruję na przyszłość uzasadnienie Waszych werdyktów? Ok? W sumie to może poprawić jakość prac wysyłanych, nieprawdaż? Życzę Zdrowia. Pozdrawiam

  • Upvote 1
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, PдPд said:

 Autorzy  2 i 3 miejsca niech nie spoczywają na laurach, ponieważ moim zdaniem fotki powszednie,  pierwsze miejsce MIODNE (rasowe combo), ciekawy moment. Od lat biorę udział w tym konkursie, stąd  pytanie do sędziów, dla kogo jest ten konkurs dla społeczności  czy dla Waszego wąskiego grona? ? Odnoszę wrażenie, że werdykt jest stronniczy i zalatuje mi tu nepotyzmem. Tak wiem to jest trudne słowo, ale można odnaleźć znaczenie. Bynajmniej, nie jest mi żal, mam 50 lat na karku (Editors Pics też wpadło), więc kibicuję każdemu kto chcę się podzielić radością z gry, i myślę sobie, że każdy uczestnik jest odważny ,ponieważ musi się zmierzyć z oceną publiczną, ale jeśli mam być szczery czasem nie rozumiem kryteriów, które decydują o ostatecznej punktacji,nie rozumiem tego, proszę o wyjaśnienie "Zostały wybrane 3 najlepsze zdjęcia" w jakim  sensie najlepsze?  Sugeruję na przyszłość uzasadnienie Waszych werdyktów? Ok? W sumie to może poprawić jakość prac wysyłanych, nieprawdaż? Życzę Zdrowia. Pozdrawiam

 

Od dłuższego czasu też mam takie samo wrażenie, że topka bez tych dwóch osób jest trudno możliwa - albo jeden się dostaje albo drugie - czasem jak w tym przypadku oboje z nich ? Fajnie gdyby sędziowie wypisali kryteria którymi się sugerują przy ocenie prac użytkowników. 

@[C-S] Ananasio Gratuluję wygranej ?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.