Jump to content

Kā labot augstu ping? (Tiešsaistes Ping/Lag)


MousemanLV
 Share

Recommended Posts

  

Par Čeklisti:

 

Šī čekliste sedz visu, kas var ietekmēt Jūsu ping/lag. Pārskatot iespējamās problēmas var palīdzēt Jums identificēt iemeslu augstajam pingam. Šis ir mērķēts risināt ping problēmas, spēlējot tiešsaistes spēles. Kā league of legends spēlētājam, šie padomi man palīdzēja mazināt ping. Iepriekš jau biju publicējis rakstu kā mazināt ping Windows lietotājiem labu laiku atpakaļ. Tā rezultātā saņēmu daudzas atsauksmes un esmu to visu sakopojis vienā rakstā.

Šī čekliste ir dalīta 3 daļās, augsta, vidēja un zema. Tas ir attiecināms uz problēmas nopietnību, kas vistiešāk saistīts ar ping. Iekavās aprakstītais, kas attiecināms uz (Viegls, Vidējs, Grūts), apraksta problēmas risināšanas grūtības pakāpi.

 

Atruna:

Prioritātes Līmenis – Cik nopietna ir problēma

Labojuma Grūtības Pakāpe– Cik viegli ir labot problēmu

 

Kas ir Lag un vai šis palīdzēs risināt problēmu [neizlaist]:

 

Neizprotot lag būtību, nav iespējams zināt vai to var mazināt. Vienkāršak sakot, tas ir pavadītais laiks no Jūsu datora līdz serverim. Tas ir atkarīgs no daudziem faktoriem, iekļaujot fizisko distanci un saiknes noslogojumu. Tas nozīmē, ja cenšaties spēlēt no Āzijas Ziemeļamerikāņu serverī, Jūs joprojām cietīsiet no augsta ping, neatkarīgi no tā cik laba ir pieejamā konfigurācija. Izmēģiniet visu no sniegtās čeklistes, ja joprojām saskaraties ar tādu pašu ping, kas visticamāk nozīmē ka vien no savas puses nespēsiet mazināt to, būs nepieciešama ISP (interneta pakalpojuma sniedzēja) palīdzība (piem. League of Legends servera provaideris būtu RIOT games u.tml.)

Čekliste

 

 • Atspējot Automātiskos Atjauninājumus (Viegli) – Vairums programmas mūsdienās saņem automātiskus atjauninājumus un tie lielākoties ir iespējoti. Piemēram, Jūsu antivīrusa programma atjaunojās katru dienu. Ja tas notiek spēles laikā, tas var ietekmēt pieslēguma stabilitāti. Atspējojiet automātiskos atjauninājumus un veiciet to atjaunošanu manuāli pēc nepieciešamības.

 

 • Aizveriet jebkādas smagi noslogojošas tīkla programmas (Viegli) – Šis ir pašsaprotami, bet esmu to iekļāvis raksta pilnības dēļ (Programmas, kas smagi noslogo tīklu: Balss pārraide pār IP: Mumble, Skype, Ventrilo or Teamspeak, Video Straumēšana: YouTube, Instant Messenger Video Chat, Tiešsaistes, Steam Spēle vai lejupielādes fonā). Jūs varat izmantot resursu monitoru, lai identificētu programmas, kas noslogo tīklu.

 

 • Atspējot Firewall/Pievienot spēli kā izņēmumu (Viegli) – Jūsu firewall pārbauda vairums paketes, kuras izsūta no Jūsu datora kā arī tās, kuras tiek saņemtas. Šis process aizņem laiku (var būt dažas milisekundes). Atspējojiet savu firewall (pastāv kā windows firewall tā antivīrusa firewall) vai pievienojiet spēli kā izņēmumu zem firewall iestatījumiem. Pievienojot spēli kā izņēmumu firewall uzstādījumos, ļaus izsūtīt paketes no spēles bez liekiem ierobežojumiem.

 

 • Izmantojiet vada pieslēgumu nevis WI-FI (Vidēji) – Iepriekš izmantoju WI-FI pieslēgumu un līdz pārgāju uz LAN pieslēgumu, tas veica drastiskas izmaiņas. Šis ir marķēts kā vidējas pakāpes uzdevums, kopš tas var pieprasīt garāku LAN kabeli un papildus resursus, lai to uzstādītu. Bet ja atrodaties tuvu savam rūterim, procesam jābūt vieglam.

 

 • Pārkaršana (Vidēji) – Šī problēma ir pieredzēta  un zinu ka tas var radīt augstu ping. Pārkaršana var rasties divās vietās. Jūsu datorā vai rūterī/citās tīkla daļās. Mans dators pārkarst laikapstākļu dēļ un tā iemesla dēļ man ir jāizmanto atvēsināšanās paliknis. Rūteri pārkarst konstantā pielietojuma dēļ kā arī atsevišķu detaļu problēmu dēļ. Atspējojiet tīklu uz dažām minūtēm pirms sāciet spēlēt, ja tas atkārtoti uzkarst, ir iespējama problēma tīkla aparatūrā.

 

 • Īslaicīgas Pieslēguma Problēmas (Viegli) – Restartējiet rūteri. Lielākoties problēma var būt īslaicīga, iekšēja rūtera problēma, papildus noslogojums. Rūtera restartēšana lielākoties atrisina šo problēmu. 

 

 • Kontaktējaties ar savu ISP (Vidēji): Tas ir svarīgi. Man bija dažādas ping problēmas un izmēģināju visu, ko zināju. Vēlāk uzzināju ka bija problēmas ar ISP, jebšu tieši viņu pieslēgumiem. Tas lielākoties var nepalīdzēt, bet ir vērts kontaktēties ar savu pakalpojuma sniedzēju, un miniet ka Jums ir problēmas ar pieslēgumu, tādējādi viņi pārbaudītu savu daļu no slēguma. Viņi, iespējams, pārbaudīs vai problēma eksistē, līdz ar to ir vērts ar viņiem kontaktēties.

 

 • Vai Jūsu interneta pieslēgums ir pietiekams (Grūti): Dažreiz esošais interneta pieslēgums nav pietiekams, lai spēlētu tiešsaistes spēles. RTS (reāla laika stratēģijas spēles izmanto mazāk tīklu nekā FPS jebšu first person shooter spēles, kā arī auto vadīšanas spēles). Jums ir jāapskata dažādi pieslēguma aspekti kā pieslēguma stabilitāti (QoS), ātrums un tīkla platums.

 

 • Grafikas Lag (Grūti) – To ir pieredzējis jebkurš spēlētājs. Vienkāršāk sakot, Jūsu sistēma nespēj radīt pietiekami daudz kadrus sekundē (FPS), lai radītu tīru un gludu bildi. Līdz ar FPS krišanos, Jūs zaudēsiet kontroļu vadāmību. Jebkura darbība var aizņemt vairāk laiku tā izpildei. Šo problēmu var risināt ar zemākas izšķirtspējas izmantošanu, mazinot tekstūru izšķirtspēju, atspējot anti-aliasing kā arī jebkurus citus filtrus u.tml.

 

 • Driver'u regulāra atjaunošana (Viegli) – Ir svarīgi atjaunot driver'us laicīgi (Grafikas kartes driver'i, tīkla driver'i u.tml.).

 

 • Cietā diska problēmas (Vidēji): Defragmentējiet savu cieto disku (Viegli) – Atsevišķas problēmas cietajā diskā var ietekmēt visu datoru. Ja dzirdat skaņas cietā diska tuvumā un ik pa laikam Jūsu dators beidz strādāt, līdz cenšaties piekļūt lielāka izmēra failiem, problēma var eksistēt cietajā diskā. 

 

 • Atspējojiet nevajadzīgus driver'us un windows pakalpojumus (Viegli) – Pirms veicat šos soļus, pārliecinieties ka atsevišķu pakalpojumu atspējošana negatīvi neietekmē Jūsu datora veiktspēju.

 

 

Secinājums

Cerams Jūsu ping ir uzlabojies. Ik pa laikam atjaunošu šo rakstu, pārliecinoties ka nekas netiek izlaists. Ja esat visu izmēģinājuši, bet pings nav mainījies, Jums ir jāmeklē tuvāks serveris vai jāsadzīvo ar esošo lag.

 

Example Video:

  Reveal hidden contents

 

 

HamitCanKilic

Paldies Jums! 

Lai viss izdodās!

 

Links uz oriģinālo rakstu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.