Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Pomysł w sprawie trollów, rammerów, blockerów...


Marcin4113

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Pomysł w sprawie trollów, rammerów, blockerów...

Opis Sugestii: Witam. Otóż wiemy wszyscy zanim admin do nas "przyleci" i zbanuje jakiegoś trolla to on sobie pojedzie albo wyjdzie z gry. Można by zrobić takie  coś jak "czarną listę" każdemu graczowi, i jeżeli ktoś się pojawi na tej czarnej liście to jest bezkolizyjny z tą osobą która jest na tej liście.

NP.: Jadę sobie drogą i nagle ktoś mnie specjalnie zepchnął. Ja zuważyłem jego nick, wciskam TAB wybieram go i daję report. Po kliknięciu jest wszystko tak samo, tylko na dole np. będzie przycisk "add to no collision" lub coś w tym stylu ;), i wtedy my reporujemu gracza i (jeśli chcemy) dodajemy go do listy bezkolizyjnych. I następnym razem jak się pojawi to się z nami nie uderzy. Można też zrobić że obok nicku będzie napisane np. "Marcin41132011 (no collison)". Mam nadzieję że zrozumieliście o co kaman :D.

Przykładowe obrazki: Brak.

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Chyba jeszcze takiej nie było i pomoże to osobom nękanym przez trollów i blockerów.

 

MAM NADZIEJĘ ŻE ADMINI TEŻ SIĘ WYPOWIEDZĄ NA TEN TEMAT!!!

Pozdrawiam.

Marcin41132011

 

Link to comment
Share on other sites

@War-Maz No to ktoś sobie zepsuje grę a nie innym graczom.

Niedokońca, wyobrażmy sobie sytuacje w której jakiś trol dodaje nas do swojej listy NC poczym zaczyna nam zajeźdżać drogę jako "duch" na dłuższym odcinku ograniczając widoczność i powodując skok ciśnienia, jak byś go zaraportował? Przecież Cię nie uszkodził.

Link to comment
Share on other sites

@War-Maz: to wtedy jesteście dla siebie duchami. Wystatczy jedna osoba i wtedy oboje są dla siebie duchami.

@Wasza: To możesz normalnie chyba zreportować bo on ci przeszkadza w grze. Przecież admini powinni normalnie zareagować.

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się w stu procentach z wypowiedzią Vaiarka. Natomiast dodam jeszcze kilka słów ode mnie. Zacznijmy od tego, że ETS2 to symulator, a więc go urealniajmy. (W życiu realnym też zdarzają się kolizje.) Są przypadki, w których na prawdę niektórzy nie robią tego złośliwie. Mnie by to bardziej wręcz denerwowało niż pomagało. Podam przykład: Jadąc sobie kulturalnie w mieście zgodnie z ograniczeniem prędkości nagle przejeżdża przeze mnie wielmożny Pan z prędkością (załóżmy) 80 km/h. Tym bardziej, ktoś kto by wykorzystywał ten pomysł, w celu szybszego wykonywania dostaw, drugi kierowca również musiałby mieć wyłączone kolizje u tego gracza. Tak więc przypuszczam, że system działałby wtedy obustronnie. Jeszcze nie dawno był serwer Europa #2, na którym kolizje były wyłączone. Jeśli dobrze pamiętam mało kto z niego korzystał. Spotykasz "rammera, blockera"? Administrator nie widział sytuacji? Napisz skargę na niego. Wystarczy, że zarejestrujesz wydarzenie, znajdziesz jego SteamID, a potem wystawisz temat w dziale skarg. Takim sposobem szybciej wyeleminujesz trolli z dróg niż wyłączając kolizje. Nabił ci za dużo uszkodzeń? W takim wypadku wczytaj ostatni autozapis.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy temat jeszcze aktualny, ale opcja przenikania przez innych graczy była jeszcze nie dawno na serwerze EU2.

Jadąc normalnie, chciałem wjechać na boczny lewy pas, bo droga się zwężała. Jeden pas był prosto, drugi pas to był zjazd w prawą stronę.

Za późno to zobaczyłem, więc zacząłem ostro hamować, bo ktoś przede mną jechał. Bałem się, że walnę w niego. Na szczęście ,, przeleciałem " przez niego.

Chodzi mi o to, że możesz jeździć na EU2, jeśli chcesz uniknąć zderzeń. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.