Jump to content

Siema mam taki problem w truckersmp jak próbuje włączyć


Krzemicha

Recommended Posts

Witaj @Krzemicha

 

Spróbuj poniższych rozwiązań. Pomogły one w przeszłości innym graczom, którzy mieli taki problem.

1. Przejdź do :

  • C:\ Użytkownicy \ [twoja nazwa użytkownika] \ Local \ Microsoft \ Windows \ WebCache  

oraz

  • C:\ Windows \ Temp \ WebCache 

usuń wszystkie pliki z obu folderów "WebCache" - jeśli takowe posiadasz.

ps. Te foldery mogą być ukryte więc najpierw należy włączyć pokazywanie ukrytych elementów na dysku. Podsyłam również poradniki (youtube) jak wyświetlić ukryte pliki i foldery w Windows 7(link) oraz 10(link).

Następnie uruchom ponownie router oraz komputer. Kolejnym(ostatnim) krokiem jest uruchomienie launcher TruckersMP jako administrator (wybór prawym przyciskiem myszy). 

 

2. Jeśli te działania okażą się nieskuteczne możesz spróbować usunąć pliki tymczasowe za pomocą na przykład programu CCleaner.

 

 

Daj znać czy, któreś z powyższych rozwiązań pomogło.

 

Pozdrawiam

MarkON

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam,
 

Od czasu ostatniej wiadomości minął tydzień.

Wątki, które są w Nieaktywnych tematach po tygodniu nieaktywności zostają przeniesione do Nierozwiązanych tematów.

Tak samo jak w innych przypadkach zmuszony jestem umieścić Twój wątek w Nierozwiązanych tematach.
 

Jeśli będziesz miał do mnie pytania skontaktuj się ze mną w prywatnej wiadomości.

Również chciałbym wspomnieć, że jeżeli w przyszłości natkniesz się na problem, którego nie będziesz w stanie rozwiązać samodzielnie możesz skontaktować się z nami tutaj: https://truckersmp.com/support/tickets

W powyższym odnośniku utwórz bilet, w którym opisz występujący problem.


 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support


 

// Przenoszę do Nierozwiązanych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.