Jump to content

Kontakt odnośnie Multiplayer AI


J@zzu

Recommended Posts

cześć @J@zzu:),
   
Jeśli masz jakieś pytania i nie wiesz, jak porozmawiać z kimś, kto może ci pomóc, zostawiam następujący link:  https://truckersmp.com/support stamtąd możesz utworzyć bilet, a oni będą wiedzieć, jak pomóc lub zadawaj pytania dotyczące wszelkich wątpliwości.

 

 

                                                                  [translated to English]

 

Hello @J@zzu:),
   
If you have any questions and you don't know how to talk to someone who can help you, I leave you the following link: https://truckersmp.com/support from there you can create a ticket and they will know how to help or ask questions about any concern you have.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam,

 

Proponowałbym raczej kontakt z Upper Staff niżeli Support Team. Oni nie zajmują się grą, a problemami związanymi z modyfikacją, stroną internetową czy forum.

Moim zdaniem najlepszym pomysłem jest skontaktowanie się z Game Developerem tj. MWL4.

Możesz skontaktować się z nimi tutaj: https://truckersmp.com/feedback/create

Nie ma możliwości bezpośredniego kontaktu z Developerami, dlatego też warto napisać do innego działu, który przekieruje Twój Feedback właśnie do Developerów.

Pamiętaj, że to wszystko wymaga czasu.

 

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

  • Thanks 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Witam. Dziekuję za odpowiedzi i podpowiedzi. Jeżeli chodzi o kontakt z "górą łańcucha pokarmowego" to już tego próbowałem przez PM ale niestety moje wiadomości nawet nie zostały odczytane. Do MWL4 pisałem nawet ponad rok temu. Support niestety nie udzielił mi konkretniejszych informacji. No cóż, zostało tylko czekać i zobaczyć jak dalej sytuacja się rozwinie.

Ale w każdym razie bardzo dziekuję Wam za pomoc i reakcję na mój topic. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Witam @J@zzu,

 

Jak wspomniałem Support raczej nie orientuje się w takich rzeczach. Kontaktowanie się przez prywatną wiadomość, raczej nie doprowadzi do niczego.

Nikt praktycznie z Upper Staff jak i Staff nie odpowiada na prywatne wiadomości użytkowników. Użytkownicy bardzo często piszą do nas prywatne wiadomości.

W związku z dużą ilością obowiązków nie jesteśmy w stanie odpowiadać, lub też nie chcemy. Bardzo często ludzie wyzywają danych członków w prywatnych wiadomościach na Discord, lub innych.

Dlatego też właśnie najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z Feedback Systemu. Jednak, mam nadzieje, że uda Ci się skontaktować z odpowiednią osobą, która udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytanie.

Jeśli chodzi o propozycje i bardzo chciałbyś, aby zostały one wykorzystane powinieneś stworzyć wątek w tym miejscu: https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/285-suggestions/

Utwórz sugestię w odpowiednim miejscu. Pamiętaj, jednak o formacie sugestii. Format sugestii dostępny jest w tym miejscu:

 

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

  • Thanks 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.