Jump to content

110km/h hız sınırı

RedxTurk

Recommended Posts

Selam/Hi,

Oyuna bir öneri yapmak istiyorsanız forumlarda öneri bölümüne gidin. 110 km / s sınırı muhtemelen kalacak ve değişmeyecektir. Korna şu anda herkes için dinleniyor, bu yüzden mümkün olan en kısa sürede düzeltilecek. / If you want to make a suggestion to the game, go to the suggestion section in the forums. The 110 km / h limit will likely remain and will not change. The horn is currently at rest for everyone so it will be fixed as soon as possible.

Bu yardımcı olur umarım. / I hope this helps.

Regards,

Jamie_

Kornanın çalışmaması FMOD ile alakalı genel bir sorun, en kısa sürede düzeltilmesi bekleniyor. 110 km/s sınırı olmadan önce istemsizce çok fazla kişi kaza yapıyordu, limit düştüğü için kaza olma oranı da azaldı. Yani hız limitinin kalkması mümkün gözükmüyor. Eğer hız limiti olmadan oynamak istiyorsanız "Arcade" sunucusuna girebilirsiniz.

Merhabalar! Evet 110 Sınırı Sıkıcı Olabilir Fakat Bu Oyuncuların İyiliğin İçindir. Kazaları Önlemek Amacıyla Yapılmıştır. Korna Çalamamanız İse Düzeltilemeyecek Bir Sorun Değildir.

Saygılarımla 
Scanva Diesel A/S

TruckersMP'deki hız sınırı simulasyona gerçekçilik katması açısından getirilen bir olaydır. Bu  hız sınırı "Arcade" adı altındaki sunucular hariç bütün sunucularda bulunmaktadır. Daha seri araç sürmek istiyorsanız "Arcade" adlı sunuculara girebilirsiniz. Ayrıca bu bir "Kornaya en çok basan kazanır!" oyunu değildir. Bu bir "Kamyon Simulatör" oyunudur. Kornaya basmak istiyorsanız "Korna Simülatör" oyunlarını oynayabilirsiniz. İyi günler diliyorum.

q1MsQT6.png

Languages: I TR I EN |  Discord: pofii

TR | Kurallar | Ban İtirazı | Destek Sistemi | Raporlama Sistemi | Geri Bildirim

EN | Rules | Ban Appeal | Support System | Report System | Feedback |

1797472539_TMP.png.e59ae11c070d542b6b8fb 

On 2/8/2021 at 4:05 PM, pofii said:

TruckersMP'deki hız sınırı simulasyona gerçekçilik katması açısından getirilen bir olaydır. Bu  hız sınırı "Arcade" adı altındaki sunucular hariç bütün sunucularda bulunmaktadır. Daha seri araç sürmek istiyorsanız "Arcade" adlı sunuculara girebilirsiniz. Ayrıca bu bir "Kornaya en çok basan kazanır!" oyunu değildir. Bu bir "Kamyon Simulatör" oyunudur. Kornaya basmak istiyorsanız "Korna Simülatör" oyunlarını oynayabilirsiniz. İyi günler diliyorum.

Ne bu kin böyle kardeşim. Arkadaş bayadır oynamadığı için bilmiyordur.

Hayatınızda kaç tane 110km/h yi geçen tır gördünüz acaba, bu arada PROMODS bile 2500 kullanıcıya ulaşıyor, oyuncu kaybettiği yok.

Millet 130km/h yapacak sonra duramıcak her yer kaza olacak.

Merhabalar,

Gerçek hayatta tırların azami hız sınırları 90km/sa'dir. Oyunun Simülasyon sunucularında sizlere bir deneyim vermek için bu hız sınırı koyulmuştur. Ancak Arcade sunucularında hız sınırı olmadan vakit geçirebilirsiniz.
Saygılarımla,
Feedback.

On 2/8/2021 at 11:58 AM, RedxTurk said:

ETS2 tekrar indirdim ancak 110km/h sınır gelmiş. Tüm sunucularda sınır var neredeyse. Gerçekten oldukça sıkıcı bir oyun haline gelmiş 4 kişi bir arada olunca korna çalınmıyor. Oyunun olayı zaten korna çalmak. Şehir içlerinde evet ama uzun yolda 110 sınırı çok can sıkıyor. Umarım en kısa zamanda eski heyecanına geri döner oyun. Bu şekilde oyuncu kaybetmeye devam edecekler. Teşekkürler.

Öncelikle TruckersMP Forumda bir konu oluşturudğunuz için teşekkürler.

Bu konuyla ilgili olarak öneriler kısmında bu durumla ilgili bir paylaşım yapmanızı tavsiye ediyorum iyi günler dilerim.

King Regards
White Blaze

• 1 month later...
On 2/8/2021 at 11:58 AM, RedxTurk said:

ETS2 tekrar indirdim ancak 110km/h sınır gelmiş. Tüm sunucularda sınır var neredeyse. Gerçekten oldukça sıkıcı bir oyun haline gelmiş 4 kişi bir arada olunca korna çalınmıyor. Oyunun olayı zaten korna çalmak. Şehir içlerinde evet ama uzun yolda 110 sınırı çok can sıkıyor. Umarım en kısa zamanda eski heyecanına geri döner oyun. Bu şekilde oyuncu kaybetmeye devam edecekler. Teşekkürler.

Merhaba, @RedxTurk

Öncelikle, TruckersMP'nin forumunda bir konu oluşturduğunuz için teşekkür ederiz ve TruckersMP forumuna hoş geldiniz! ?

Unutmayalımki bu bir simulasyon oyunu o yüzden 110 km/h hız sınırının gayet uygun ve yeterli olduğunu düşünüyorum. Eğer siz hızlı bir şekilde yük götürmek istiyorsanız Arcade sunucuları bulunmakta orada hızlı bir şekilde yükünüzü götürüp eğlenebilirsiniz. ?

Saygılarımla,
OmSaL

Forum'a Hoşgeldin @RedxTurk

110km/h Sınırının gelmesi isabet bi karar olduğunu belirtmek isterim. Lakin sizin gibi düşünen bir çok türk arkadaşımız bulunmakta, gelin bu sorunun cevabını öğrenin.

1.30 zamanlarına dönelim biraz. Ban yiyen türk sayısı hadsafhada, makaslar makaslar sağından solundan 200km/h ile geçen tırlar,araçlar sizce de SİMÜLASYON kavramına aykırı olan bir durum değil mi?

Yukarı da arkadaşımızın da bahsettiği gibi Arcade sunucularında ne hız sınırı var ne çarpma girip buralarda sürüş yapabilirsiniz.Youtube platformunda bunun gibi bir çok propaganda mevcut

adminlere ve yöneticilere hakaret eden tehlikeli hareketler yapıp marifet gibi insanlara izleten kullanıcı sayısı çok fazla. O tür hareketler TruckersMP KURALLARI çerçevesi içinde YASAKLANMA sebebidir. Onlara özenip bu tür mağduriyete uğramayın. Düzgünce tırınızı/aracınızı sürün emin olun bundan daha çok zevk alacaksınız.

İyi Forumlar, Keyifli Sürüşler

Schurz22

Good Morning TMP

• 3 weeks later...

Arkadaşlar merhaba. Çok uzun bir zaman sonra (2015-2017) yeniden ETS2MP oynamaya başladım. Yeni kurallar gelmiş ve çok da güzel olmuş. 110 km hız sınırı kuralını çok sevdim. Özellikle otobanlarda, diğer oyuncularla birlikte uzun süre  yolculuk edebiliyorsunuz. Oyuncular birbirinden mesafe olarak kopamıyor. Bu durum, takip mesafesi vb. daha dikkatli sürüşleri gerektiriyor. Ben oyunu, ilk popüler olmaya başladığı yıllardan bu yana, her zaman kuralına göre oynadım. Hiç banlanmadım. Oyunda yeni kuralların etkisi sanırım, troll ciddi şekilde azalmış gibi geldi. Oyuncular kuralına uygun sürmeye özen gösteriyor. Tabi eskiden olduğu gibi her oyun öncesi video kaydı açıyorum.

Bazı buglar gördüm. Belki daha önce konuşulmuş ve ticket açılmıştır diye buradan sormak istedim. Serbest çalışma yaparken trailler aldığımza trailler yukarıdan düşüyor ve zaman zaman hasar alıyor. Bir kere trailer ters dönmüş şekilde doğdu. Alamadım ve işi iptal ettim. Sınır kapılarında kapıdan ödeme yapıyorsun ama kapı açılmıyor. Biraz daha ilerlemen gerekiyor bariyere. İlginç bir bug. Şuan Türk takım üyeleri kim var bilmiyorum. Belki konuyu taşıyabilir veya ilgiliere iletebilir.

Son olarak oyunu simülasyona uygun oynayan, ban geçmişi olmayan ve yaşı tercihen 33-35 üzeri olan arkadaşlar varsa, birlikte sürmek isterim.

Herkese iyi oyunlar, iyi forumlar. 

Merhabalar,

Bu konuda bende yorum yapmak istiyorum.

öncellikle kazaları en aza indirmek adına gerçekten 110 mükemmel bir hız, limiti bence 

zaten ben kendi aracım ile 90 kilometre yukarasına çıkmıyorum.

bence bu hız limiti size yeteceğine inanıyorum.

Kind, Regards!

Guest ouzersn

Çok muz: muzun kalitesinin düşmesi ama maymunlar tarafından daha çok zevk alınması

Az muz: kaliteli muz ama maymunlar tarafından az zevk alınır

Muz=oynayış

Maymunlar=sürücüler

On 4/5/2021 at 5:01 PM, Schurz22 said:

Forum'a Hoşgeldin @RedxTurk

110km/h Sınırının gelmesi isabet bi karar olduğunu belirtmek isterim. Lakin sizin gibi düşünen bir çok türk arkadaşımız bulunmakta, gelin bu sorunun cevabını öğrenin.

1.30 zamanlarına dönelim biraz. Ban yiyen türk sayısı hadsafhada, makaslar makaslar sağından solundan 200km/h ile geçen tırlar,araçlar sizce de SİMÜLASYON kavramına aykırı olan bir durum değil mi?

Yukarı da arkadaşımızın da bahsettiği gibi Arcade sunucularında ne hız sınırı var ne çarpma girip buralarda sürüş yapabilirsiniz.Youtube platformunda bunun gibi bir çok propaganda mevcut

adminlere ve yöneticilere hakaret eden tehlikeli hareketler yapıp marifet gibi insanlara izleten kullanıcı sayısı çok fazla. O tür hareketler TruckersMP KURALLARI çerçevesi içinde YASAKLANMA sebebidir. Onlara özenip bu tür mağduriyete uğramayın. Düzgünce tırınızı/aracınızı sürün emin olun bundan daha çok zevk alacaksınız.

İyi Forumlar, Keyifli Sürüşler

Schurz22

220 ile geçen bir tır mümkün değil, ancak hack ile olur. Gerçek hayatta bile arabalar zar zor 220 ye çıkıyor!

• 2 weeks later...

Aslında ben 130 kilometre sınırından yanayım fakat bunun geniş otobanlarda olması gerektiğini düşünüyorum. Örneğin paristen bir yük aldınız ve iskandinavya tarafına gideceksiniz. Ciddi anlamda bir çile söz konusu. Fakat meşhur duisburg calais yolunda ise 130 kilometre olduğunu düşünürsek felaket olabilir. Bana göre lokasyona göre belirlenmeli. Evet biraz uğraştırıcı fakat ciddi anlamda güzel olabilir.

Merhaba,

Öncelikle, forumda bir konu oluşturduğunuz için teşekkür ederiz ve TruckersMP forumuna hoş geldiniz! :))

Oyundaki 110 km/h hız sınırı oyuncular için gayet uygun olduğunu düşünüyorum. Bu oyunun bir simulasyon oyunu olduğunu unutmamalısınız. Eğer eğlenmek istiyorsanız Arcade sunucularında istediğiniz gibi sürebilirsiniz 

Saygılarımla,
Expectancy

Sincerely,

Expectancy

TruckersMP - Game Moderator                   
 39156329_role_GameModerator(1).png.437a0

• Useful Links •
Official TruckerMP Rules | SupportFeedback | Reports | Appeal a Ban

• 1 month later...
  • 1 month later...

Merhaba,

Konunuz on dört (14) günden fazla inaktif olduğu için, konuyu kilitleyip arşiv kısmına taşıyacağım. Bu prosedürleri forumu organize etmek, ve düzen içinde tutmak için uyguluyoruz.

//Kilitlendi & Arşive taşındı.

Saygılarımla

Nody,

Forum Moderatörü.

• Nody locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.