Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Problem z profilem.


CayroMx4

Recommended Posts

Witam dzisiaj chciałem zagrać w ets2  ale gdy zalogowałem sie do gry nie było mojego profilu, miałem tylko opcje stworzenia nowego. Gdy wchodze w pliki  niby profil jest. (screen pzresylam na dole) Mialem tak już kiedys gdy wchodzilem do gry, gra kazala mi zalozyc nowy ale po czasie moglem grac na starym. Teraz niestety tak nie jest. Steam cloud tez nic image.png.8aa4527bc9a06821ae4fc4cccbd52d05.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Jeśli pamięć mnie nie myli to przeniesienie folderu z profilem z folderu pt. profiles(x.xx.x.xs).bak do folderu z profilami przywróci nam zapis gry, jednak nie będzie w nim postępów, które uzyskaliśmy w ostatnim czasie.

Jeśli Steam Cloud było włączone to taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Steam zapisuje profil wraz z postępami w chmurze steam.

Pamiętaj, że włączenie funkcji Steam Cloud powoduje usunięcie pliku z profilem z folderu profiles znajdującego się w dokumentach gry.

Foldery z profilami znajdują się w folderze profiles, a nie w folderze, który zaznaczyłeś na zdjęciu. Jeśli masz więcej kont Steam sprawdź, czy zalogowałeś się z odpowiedniego konta.

Być może w momencie uruchamiania gry byłeś zalogowany na innym koncie Steam, co mogłoby wywołać opisywany przez Ciebie problem.

 

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Po tym rozwiązaniu wszystko świetnie działa prócz tekstur oraz wydajności, udało mi się zagrać na moim profilu z troche starym save ale niestety w grze nie ma teksutr wszystko jest zielone białe lub fioletowe, w dodatku nastąpił ogromny spadek fps. Przed tym od nowa instalowałem ets2. Sprawdzałem spójność plików gry ale to też nic nie dało. https://zapodaj.net/fd8c6fc098697.png.html Plik był za duży wiec przesyłam z zapodaj. Nie wiem zbytnio czym to może być spowodowane, nie jeden raz robiłem reinstall czy inne rzeczy i z czymś takim jeszcze sie nie spotkałem.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Czy sprawdzałeś spójność plików gry?

Jeśli nie warto zacząć od tego. Spróbuj również uruchomić Steam oraz Launcher jako Administrator.

Jeśli chodzi o spadek FPS spróbuj porady z wątku poniżej:

 

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Spójność sprawdzałem kilka razy. Dodam że przed tym grałem troche na 1.40 potem znow przelaczylem sie na 1.39 zeby grac na MP  i wtedy zaczely sie problemy z zapisem. Teraz natomiast mam problem z głównie drogami, ciężarówki i budynki chyba są okej. Przed chwilą zrobiłem reinstall ale to równiez nie pomogło. i co do fps - caly czas gram na dedykowanej karcie graficznej. Mimo to mam okolo 10 fps na SP kiedy na multi mialem okolo 40-50.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam,
 

Od czasu ostatniej wiadomości minął tydzień.

Wątki, które są w Nieaktywnych tematach po tygodniu nieaktywności zostają przeniesione do Nierozwiązanych tematów.

Tak samo jak w innych przypadkach zmuszony jestem umieścić Twój wątek w Nierozwiązanych tematach.
 

Jeśli będziesz miał do mnie pytania skontaktuj się ze mną w prywatnej wiadomości.

Również chciałbym wspomnieć, że jeżeli w przyszłości natkniesz się na problem, którego nie będziesz w stanie rozwiązać samodzielnie możesz skontaktować się z nami tutaj: https://truckersmp.com/support/tickets

W powyższym odnośniku utwórz bilet, w którym opisz występujący problem.


 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support


 

// Przenoszę do Nierozwiązanych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.