Jump to content

4 miliony użytkowników!


Guest

Recommended Posts

Witajcie truckersi,

 

21 stycznia 2018 roku ogłosiliśmy, że TruckersMP osiągnęło wspaniały próg 2 milionów użytkowników. 12 listopada 2019 roku, TruckersMP osiągnęło próg 3 milionów użytkowników. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że możemy dzisiaj ogłosić przekroczenie progu 4 milionów użytkowników! To poważnie przekroczyło nasze oczekiwania! Kiedy TruckersMP zostało założone w 2014, nigdy byśmy nie pomyśleli, że mały projekt stałby się tak popularny i posiadał tak wielką liczbę zarejestrowanych kont. Jesteśmy zachwyceni! W imieniu całego Zespołu TruckersMP, dziękujemy za dołączenie do tej podróży i odgrywanie roli w naszej historii. Podczas gdy kontynuujemy prace nad zapewnieniem świetlanej przyszłości projektowi, to bardzo ważne, aby nie zapominać o naszych osiągnięciach i o tym jak daleko zaszliśmy. Dlatego rzućmy okiem na niektóre duże zmiany i osiągnięcia od ostatniego progu.

 


2019..

 • 1 maja 2019: TruckersMP ma 5 lat! - świętowaliśmy naszą piątą rocznicę. Pięć niesamowitych, cudownych i interesujących lat pracy, aby zbudować projekt, który podziwiamy dzisiaj. Dziękujemy naszym fanom, graczom i zespołowi za wszystko, co zrobili, aby to umożliwić. Nie jest to łatwe, ale mamy znakomitą grupę ludzi pracującą za kulisami.
 • 2 lipca 2019: Droga do Symulacji - postanowiliśmy skupić się na powrocie do korzeni prawdziwej symulacji. W związku z tym, zmodyfikowaliśmy ustawienia naszego serwera, aby stworzyć serwery Simulation oraz Arcade, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Uruchomienie tego spowodowało mieszane uczucia, ale zauważyliśmy więcej pozytywnych opinii. Dzięki waszym opiniom wprowadzamy zmiany i upewniamy się, że TruckersMP idzie w dobrym kierunku.
 • 13 lipca 2019: System VTC - biorąc pod uwagę to, że VTC odgrywają ogromną rolę w naszej społeczności, chcieliśmy zebrać wszystkie firmy razem i stworzyć dedykowaną dla nich funkcję. Wraz z tym nowym, w pełni zintegrowanym systemem, własne role, rangi, informacje o VTC, linki do social mediów, możliwość publikowania ogłoszeń, wiadomości i więcej, zostały udostępnione dla wszystkich w postaci własnej witryny na naszej stronie. Usłyszeliśmy wiele dobrych opinii i cieszymy się, że właściciele firm polubili nasz system.
 • 25 września 2019: nadciąga ProMods! - po latach wątpliwości i pytań, w końcu zgodziliśmy się na implementację ProMods do multiplayera. Byliśmy i wciąż jesteśmy bardzo podekscytowani tym faktem. Popyt na ProMods rósł przez lata, a dotarcie do tego punktu wymagało ciężkiej pracy. Mamy nadzieję, że kochacie tą nową funkcję tak samo, jak my! Nasi partnerzy nad ProMods zasługują na specjalne podziękowania za umożliwienie nam tego, dziękujemy również naszemu zespołowi deweloperów.
 • Październik 2019: Oficjalne Związki Partnerskie! - cieszymy się, że to stało się częścią naszej społeczności. Rozpoznawanie specjalnych projektów, które każdego dnia wnoszą tak wiele do naszej społeczności, współtworzą TruckersMP na wiele sposobów, aby zapewnić interaktywną, dedykowaną i aktywną społeczność na TruckersMP. Specjalna funkcja, która przyniesie wiele ekscytujących dodatków w przyszłości!
 • Październik 2019: Uruchomienie Patreona! - aby głębiej wspierać nasze wewnętrzne projekty i serwery, uruchomiliśmy Patreona, gdzie użytkownicy mogą zapłacić miesięczną kwotę, aby wspierać nas i otrzymać fajne dodatki!

 


2020…

 • Maj 2020: TruckersMP obchodzi 6. urodziny... - kolejny istotny kamień milowy na TruckersMP to nasza 6. rocznica - przeprowadziliśmy weekend eventów we współpracy z Truckers.FM oraz debiut edycji wydarzenia "The Festival", gdzie truckersi przyjechali na scenę stworzoną przez Add-On Team wraz z torem wyścigowym! Truckers.FM zapewniło muzykę na żywo od prezenterów podczas całego wydarzenia.
 • Lipiec 2020: TFM i TMP w grze - ogromny postęp dla naszego związku partnerskiego z Truckers.FM wydarzył się wraz z dodaniem komend w grze, które pozwoliły wam na uzyskanie informacji o tym co się dzieje na TFM. Dodaliśmy także radio, które wyświetla te informacje!
 • Październik 2020: Stream Team - nowy zespół został zaprezentowany TruckersMP po raz pierwszy od 2 lat, Stream Team! Ten zespół składa się z członków, którzy przeprowadzają transmisje na naszym kanale na Twitchu.
 • Wrzesień 2020: Ponowne uruchomienie Community Contributor - program Community Contributor został zmieniony tak, aby społeczność mogła nominować jej członków oraz aby pójść krok dalej w promowaniu TruckersMP.
 • Grudzień 2020: System Eventów - długo wyczekiwana funkcja - System Eventów - została wydana w grudniu. Użytkownicy mogli publikować i promować swoje wydarzenia, które odbywały się na naszej platformie. Zostało to później zintegrowane z VTC i osiągnęło ponad 500 wydarzeń pierwszego miesiąca!
 • Grudzień 2020: Konwój Świąteczny i przedstawienie Stream Team - nasz drugi coroczny, charytatywny Konwój Świąteczny odbył się dla fundacji Make-A-Wish i zebraliśmy ponad £2500. Wraz z tym wydarzeniem, po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć Oficjalnych Streamerów na żywo!
 • Grudzień 2020: ProMods Canada - aby odpowiednio zakończyć miesiąc, poszerzyliśmy naszą współpracę z ProMods aby wesprzeć ich nową modyfikację Canada pierwszego dnia. Byliśmy bardzo podekscytowani wraz ze społecznością!

 


2021…

 • Styczeń 2021: Ponowne otwarcie weryfikacji VTC - ponownie otworzyliśmy aplikacje weryfikacji dla VTC, które aktywnie korzystają z naszego systemu i spełniają wymagania.
 • Luty 2021: 4 miliony użytkowników - Jesteśmy tutaj dziś wraz z 4 milionami użytkowników w naszej sieci...

 

Witamy kolejny milion użytkowników w naszej wspaniałej społeczności. Jesteśmy przekonani, że będziemy rosnąć i prosperować w przyszłości wraz z nadchodzącymi funkcjami i usprawnieniami, które przyniosą TruckersMP jeszcze więcej zabawy. Specjalne podziękowania dla naszego zespołu; nie dalibyśmy rady bez was. Jesteście grupą wspaniałych ludzi, którzy utrzymują ten projekt przy życiu. Jeszcze raz dziękujemy WAM za wasze wsparcie, gdy kontynuujemy tą cudowną podróż. Naprawdę, nie dalibyśmy rady bez was.

 

Świętując to wspaniałe osiągnięcie, przygotowaliśmy prezenty, które pojawią się na naszych platformach Social Media w grze i na forum! Miej oko na nasze kanały social media na Twitterze i Facebooku.

Nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć was przy naszym kolejnym kamieniu milowym, #TMP7.


Zespół TruckersMP

--> Zobacz oryginalny post

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.