Jump to content
  • 0

Totul despre convoi


gimi1411

Question

Salut!

Am nevoie de niste informatii legate de convoi.

Majoritatea convoaielor merg cu o anumita remorca si o anumita incarcatura. Cand am intrebat de unde pot sa iau remorca si marfa speciala mi s-a spus asa: "On virtual speditor or you can pick up this delivery on Trucksbook".

Nu inteleg ce si cum sa fac. Imi poate explica cineva? Ce este acela "virtual speditor"? Am cont pe Trucksbook, pentru ca acolo am vazut convoaiele.

 

Va multumesc.

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Salut,

Pentru ca topicul tau nu este un ghid, l-am mutat in sectiunea noastra de "Ajutor", de unde vei primi mai multe raspunsuri. Te rog foloseste sectiunile corect, altfel topicurile vor fi arhivate.

Virtual Speditor este, pe scurt, o aplicatie cu care iti poti selecta marfa, remorca si destinatia. Astfel, poti avea aceeasi incarcatura cu cea a prietenilor tai. Mai multe informatii aici.

Oricum, eu personal as folosi incarcaturile de la contracte externe (World Of Trucks), pentru a avea aceeasi cursa si incarcatura cu prietenii. Face totul mai simplu si rapid :)


 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.