Jump to content

pytanie o bany


TheDiaxU

Recommended Posts

witam, dzisiaj dostałem 2 bana w mojej historii (poprzedniego dostałem 2 miesiące temu) mam pytanie teraz ponieważ na jednym źródle pisało że mój następny zakaz (zakładając że przypadkowo bym w kogoś wjechał i dostałbym go za 4miesiące) byłby na 2 tygodnie a na inne że By permanentny, szukałem informacji w internecie ale jak już pisałem znalazłem informacje że albo byłby na czas albo permanentny, nie wiem czy ja coś nie rozumiem ale byłbym wdzięczny za sprostowanie, chodzi mi o to że na jedno artykuł pisało to byłby mój 3 ban w ciągu roku i byłby przez to permanentny a na drugim że dopiero 6 jest permanentny, zależy mi na odpowiedzi bo w przypadku potwierdzenia tego że 3 w ciągu jednego roku byłby permanentny to przestałbym grać w multiplayer na jakiś żeby nie ryzykować.

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

 

Długość pierwszych trzech banów jest decyzją Game Moderatora.

Długość czwartego bana to 30 dni.

Piąty ban jest permanentny.

 

Bany starsze niż 12 miesięcy w momencie nowego bana, są ignorowane.

Ten 12-miesięczny okres jest uważany za okres wygaśnięcia bana. 

 

Jeżeli ban ma kolor żółty, oznacza że jest on nieaktywny. 

Zielony oznacza że jest aktywny. 

Bany są przedłużane na podstawie tych zielonych banów. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hello @TheDiax_,

 

To jest dokładny wpis, o którym piszesz:

 

§2.8 W jaki sposób nadawane są bany

 

Długość pierwszych 3 nadawanych banów są decyzją Game Moderatora.

Długość 4 bana to 30 dni.

5 ban jest permanentny.

 

Wszelkie bany starsze niż 12 miesięcy w momencie wydania nowego zakazu są ignorowane, ten 12-miesięczny okres jest uważany za okres wygaśnięcia bana. Rozszerzenia banów oparte są na aktywnych banach (mniej niż 12 miesięcy) Jeśli masz w historii co najmniej dwa aktywne bany w historii, moderatorzy gier przedłużą twój kolejny ban na stały, niezależnie od liczby zakazów, które miałeś w ostatnim roku. Bany przedłużone ze względu na to, że jest to twój 4. lub 5. zakaz, nie mogą zostać usunięte, są one ściśle trzydziestodniowe i stałe.

 

Dokładniej mówiąc chodzi tutaj o okres jeśli w ciągu 12 miesięcy dostaniesz 3 bana wtedy dostajesz permanentnego jeśli dobrze mówię @szykaro23?

 

Pozdrawiam,

Belmondoo

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Belmondoo said:

Dokładniej mówiąc chodzi tutaj o okres jeśli w ciągu 12 miesięcy dostaniesz 3 bana wtedy dostajesz permanentnego jeśli dobrze mówię @szykaro23?

 

Nie, piąty ban w ciągu 12 miesięcy to perm. 

 

Pierwsze trzy to decyzja admina, czwarty to 30 dni a piąty perm. 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, TheDiax_ said:

@szykaro23czyli jeśli po skończeniu się mojego bana za 4 miesiące znów dostałbym bana (byłby to mój 3 ban w tym roku) za np złe wyprzedzanie to byłby on czasowy ? oczywiście postaram się by taka sytuacja sie nie zdarzyła 

Jeżeli będzie to Twój trzeci ban to tak, będzie on czasowy. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam,

 

Od czasu ostatniej wiadomości minął tydzień.

Wątki, które są w Nieaktywnych tematach po tygodniu nieaktywności zostają przeniesione do Nierozwiązanych tematów.

Tak samo jak w innych przypadkach zmuszony jestem umieścić Twój wątek w Nierozwiązanych tematach.

 

Jeśli będziesz miał do mnie pytania skontaktuj się ze mną w prywatnej wiadomości.

Również chciałbym wspomnieć, że jeżeli w przyszłości natkniesz się na problem, którego nie będziesz w stanie rozwiązać samodzielnie możesz skontaktować się z nami tutaj: https://truckersmp.com/support/tickets

W powyższym odnośniku utwórz bilet, w którym opisz występujący problem.


 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

// Przenoszę do Nierozwiązanych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.