Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Simülasyon 1 sorunları...

Guest

Recommended Posts

Simülasyon 1 de neredeyse her akşam kickleniyorum. Bir süre sonra bazen tekrar kendiliğinden bağlıyor ,bazen bağlamıyor. Daha önceden ise bağlantı sorunları yaşamıştım fakat 1 2 dakika sonra otomatik bağlanmıştı. Bu akşam ise 1 saat denememe ve beklememe rağmen bağlanamadım :( . Simülasyon 2 boş olduğu için girmek istemiyorum girsem bile eğlenceli olmuyor...

Bu sorun sadece bendemi var yoksa sizlerde var mı? Ve ya var mıydı?

Maalesef server tamamen dolduğunda kaldıramayacak seviyeyi geliyor ve çökmeler meydana geliyor bu herkeste olan bir problem bunun çözümü tarzında herhangi bir şey yok  sim 2 ye girip devam edebilirsiniz yada atıldığınızda ve tekrar bağlanırken sağa çekip bekleyin bağlanırken dahi ilerlerseniz otomatik bağlandığınızda oyuncular sizin ekranınızdan yüklenmeyip kazaya sebebiyet verebilirsiniz 

Saygılarımla,

DieseL.

Kind Regards,

DieseL.

TruckersMP | Pirate Driver

Support System | Knowledge Base | TruckersMP Rules | Feedback System

Merhaba

Eğer farklı sunucularda sorun yaşamıyorsanız farklı sunucularda oynayabilirsiniz. Sim1'de oynamak istiyorsanız oyunu sp(singleplayer)'da çalıştırıp az kalabalık olan bir şehire ışınlanıp daha sonra Sim1'e girmeyi deneyebilirsiniz.

Kind regards,
Slusher34
¯\_(ツ)_/¯

About me: Forum Profile-TruckersMP Profile 

Yıllardır TruckersMP oynarım asla ama asla böyle bir sorun yaşamadım. Kişisel internet bağlantınız ile ilgili bir sorun olabilir, genel bir sorun olduğunu hiç sanmıyorum.

• 1 month later...
  • EULas locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.