Jump to content

Iberia DLC’sinden ilk oynanış videosu yeni ışıklandırma ile birlikte yayınlandı


Guest Anaxagoras

Recommended Posts

Guest Anaxagoras

SCS Software yeni görsel ışıklandırma ile birlikte ETS 2 Iberia DLC‘sinden ilk oynanış videosunu paylaştı! Videoda Mercedes-Benz Actros MP4 ile Algeciras limanından Malaga şehrine gidiliyor.

 

 

Hem Iberia ortamını ve hem de yeni ışıklandırmayı ilk kez bu şekilde görüyoruz. Yeni görsel ışıklandırma sistemi 1.40 güncellemesi ile ETS 2 ve ATS için gelecek. Videoda gördüklerimiz birinci şahıs kamerasından ve henüz tamamlanmış değil.

 

Işık değerleri gerçekteki gibi yapılmaya çalışması etkisini göstermiş ve çok daha güçlü bir ışık ortaya çıkmış. Işık kaynağının bu şekidle geliştirilmesi pek çok kapıyı aralayabiliyor. Gökyüzündeki bulutlar ise hariak duruyor. Mevcut ışıklandırmadaki skybox’tan kurtulduğumuza sevinmeliyiz Hala yapım aşamasında olduğu içi bazı noktalar fazla parlak ya da fazla koyu, gölgeli olabilir. Ancak gökyüzünün ve ışığın iyileşmesi ile ETS 2’nin bile çehresi değişmiş. Iberia DLC’si de olsa haritanın eski bir köşesi de olsa bu görsel ışıklandırma ile her yer daha iyi görünecek. Sabah vaktinde başlayan video ile aslında bizlere güneşin yaydığı ışık kaynağının nasıl doğru işlenmeye çalışıldığı gösterilmek istenmiş. Böylece doğal ışık kaynağının nasıl göründüğünü öğrendik. Akşama doğru ve geceleyin çekilmiş bir video ile de araçların ışıklarını, sokak lambalarını, gecenin rengini, binalar vb. şehirlerdeki ortam ışıklandırmasını öğrenebiliriz.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.