Jump to content
  • 0

Každá zakázka je doručena POZDĚ !


LukynnCZE

Question

Zdravím, 

Prosím o pomoc, nainstaloval jsem si hru i s MP, vše v pořádku, normálně můžu hrát.. jenže když vezmu první, nebo jakoukoliv zakázku a dojedu ji na jeden zátah, tak vždycky dojedu do cíle a v tom konečném součtu mi to ukáže,že jsem dojel POZDĚ ! a když se podívám do profilu mám nahráno 11xxx dní nebo tak něco.. prosím akutní pomoc -- > [email protected]

přidám obrázky

IMG_20210131_122907.jpg

IMG_20210131_142751.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 1

Ahoj lukynn99cze ??

 

Tento problém je způsobený synchronizací času v ETS2MP. Každá zakázka na trhu má nastavenou dobu, po jejíž uplynutí vyprší. Jelikož se při každém přihlášení posune čas, tato doba "nastane" u všech zakázek a proto je poté market prázdný. Tento problém lze ale lze jednoduše vyřešit

 

Jakmile se připojíte na server (Connection established) a sesynchronizuje se čas (Lze poznat podle změny oblohy)

  • Teleportujte se pomocí F7 do servisu
  • Teleportovat se do jakékoliv garáže

Po teleportu byste měli mít k dispozici nové zakázky ?

RedPiggy

Languages: us.gif | cz.gif

Rules | Recruitment | Support | Feedback | Meet the Team | Guides | Suggestions

Pravidla | Nábor | Podpora | Zpětná vazba | TruckersMP tým | Návody | Nápady

—————————————————————————————————————————

Feel free to contact me at one of these platforms if you need to get something translated

| TruckersMP | World Of Trucks | Discord | Steam |

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ahoj,

 

toto se děje, protože v multiplayeru běží čas pořád a nezastavuje se když hru ukončíš, proto ti doporučuji po zapnutí hry provést změnu času (teleport mezi garážemi, vyspat se na odpočívatdle, ...), poté si vzít zakázku a odjet ji na jeden zátah. To by ti nemělo dělat problém. Každopádně také můžeš zkusit vozit externí zakázky přes World of Trucks – na dojetí máš reálný čas (třeba 19 hodin), bez ohledu na to jestli jsi, nebo nejsi ve hře.

 

S pozdravem

//ASIR

 

2032295431_role_GameModeratorLeader(1).p

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Game Developer

Zdravím,

 

jelikož byl tvůj problém vyřešen, přesouvám ho do Vyřešených.

Pokud budeš mít v budoucnu opět nějakou otázku nebo problém, neváhej nás kontaktovat skrz fórum nebo systém podpory: https://truckersmp.com/support

 

// Uzamčeno a přesunuto do Vyřešených

JKTjx3r.jpg

Game Developer

Discord Bot Developer

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.