Jump to content

TMP'ye gelebilir dediğiniz MOD'lar

Enis_53

Recommended Posts

Merhaba,

Öncelikle TruckersMP forum sayfasını kullandığınız için teşekkürler. TruckersMP içerisinde mod kullanmak neredeyse herkesin hayali. Fakat TruckersMP çalışanlarından öğrendiğim bir bilgiye göre oyuna Skoda modunu entegre etmeleri yıllarını almış. 

Ama hayal kurmak bedava tabii. Bence TruckersMP'ye bir an önce otobüs modu gelmeli. Aklımdaki otobüs moduna buradan gidebilirsiniz.

İyi Günler

Abdullah Baki

Türkiye Transport, CEO

Türkiye Transport Event Manager

Merhaba,

Bence skoda gibi otobüs veya diğer türde araçlar gelebilir her ne kadar "Truck Simülatör" de olsa bu modları indirip offline üzerinde kullanan çok kullanıcı var. Uygun olacağını düşünüyorum.

Saygılar...

• 2 weeks later...

Merhabalar, 

Bence oyuna biraz daha gerçekçilik gelebilir bunlardan kastım. 

Mesela benzinlik gibi örnek dinlenme, tesisler. girişlerine yakın yavaşlamak adına kasis'ler gelebilir.

Diğer tercihim ise, bazı yerlerde trafik ışığı yok ve yol hakkı bilmeyen, kişiler kazaya sebebiyet veriyor trafik ışıkları eklenebilir. 

Bir diğeri ise, Kamyonlarımızın  camlarını, yıkama cam suyu, kirlenme,  yıkama istasyonları gelebilir. 

Kind, Regards!

Herkese Merhabalar! ?

On 2/9/2021 at 11:42 AM, Türkiye TR I Abdullah said:

Merhaba,

Öncelikle TruckersMP forum sayfasını kullandığınız için teşekkürler. TruckersMP içerisinde mod kullanmak neredeyse herkesin hayali. Fakat TruckersMP çalışanlarından öğrendiğim bir bilgiye göre oyuna Skoda modunu entegre etmeleri yıllarını almış. 

Ama hayal kurmak bedava tabii. Bence TruckersMP'ye bir an önce otobüs modu gelmeli. Aklımdaki otobüs moduna buradan gidebilirsiniz.

İyi Günler

Abdullah Baki

Türkiye Transport, CEO

Gercekten sundugunuz modlar cok güzel görünüyor ve düşüncelerinizde harika fakat MP'ye otobüs gelmesinin biraz zor olduğunu düşünüyorum. Sizinde dediğiniz gibi Skoda modunu entegre etmeleri yıllarını almış. Otobüs modunun gelecegini düsünmüyorum fakat gelirse mükemmel olur. :) 

• HaulieLove 1

Herseke Selamlar!

Tekrar Tekrar söylenildiği gibi Skoda modu bu kadar uzun süren bir süreçken Otobüsün eklenmesi de o kadar uzun olacaktır. Ayrıca oyun temasını bozmak isteyeceklerini sanmıyorum ama getirilirse tabii ki herkesin hayalidir arkadaşlarıyla böyle bir oyunda otobüs sürmek gördüğüm kadarıyla. 

truckersmp-logo-sm.png

----------
v5UcIVb.pngZZdd5tf.png

Languages/Diller: 1f1f9-1f1f7.png  (primary) /   1f1fa-1f1f8.png 1f1e9-1f1ea.png

Support - Appeal - TruckersMP Rules - Feedback - Report

Guest ouzersn
On 2/9/2021 at 11:42 AM, Türkiye TR I Abdullah said:

Merhaba,

İyi Günler

Abdullah Baki

Türkiye Transport, CEO

Biri kamyon sürerken diğerinin otobüs sürmesi bence mantıklı olmazdı, otobüs serverleri mantıklı olabilir

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.