Jump to content

Wersja 0.1.5 R2 została wydana!


Recommended Posts

I teraz macie wybór panowie ( i może panie ). Kto chce się pościgać, zapraszam na EU2. Taki sam serwer jak EU1 ale bez speedlimitera. :-)

SL = Speedlimiter, NSL = No speedlimiter.

Dlaczego od razu ścigać. Równie dobrze można powiedzieć że ktoś się ściga ze mną bo ja na ograniczeniu jade 70km/h a ktoś wali na maxa 90/km/h

Gdyby więcej ludzi grało na EU2 także bym tam przeszedł. Żeby w grupie jechać zgodnie z przepisami a na pustej autostradzie żeby podgonić te 10-20km/h

ps na eu2 mogły by być kolizje :) bo bez kolizji to jak gra samemu nikt nie uważa

jak jedzie

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czyli do zobaczenia w kwietniu za rok kiedy znowu zdejmiecie kaganiec na jeden dzień :P.

Dobra żart się udał,ale tak że jestem w*** na maksa ! Tak nażekacie że niebezpiecznie np. przy wyprzedzaniu na utostradzie dziś ok 21:40 wyprzedziłem trzy zestawy przy 105 km/h bez żadnych szkód itp.A na trola jest tylko jedno rozwiązanie no może dwa :P 1.zbluzgać go od różnych ale to sie = Ban lub 2.Zreportować. Trolla nigdy się nie zniszczy trol jest zawsze i wszedzie czy przy właczonym kagańcu czy nie ! A jeżeli chcecie realistyki zapraszam na kurs C+E kupicie sb ciężarówke za ponad 100 tyś, ale weźcie kredyt bo inaczej dupa.jedź 90 km/h  rób po 9 godzin pauzy i zarabiaj grosze. SERDECZNIE ZAPRASZAM :)

  • Upvote 1
ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

Może ktoś poruszał ten temat, jeśli tak to przepraszam. Mianowicie, czy bany i kicki nadal są wyświetlane na czacie czy nie? Powiem szczerze, że jeździłem z 4-5h dzisiaj i nic takiego w oczy się nie rzuciło.

Ja dorzucę swoje pytanko:  Wczoraj jadąc w kilku osobowym konwoju składaliśmy raport na jednego trola który niemiłosiernie uprzykszał nam gre, pierwszy z nas otrzymał komunikat o przyjętym raporcie  a pozostali że grać został już zraportowany przez innego gracza (czy coś w tym stylu). Czy składanie kilku raportów w krótkim czasie przez kilku graczy ma jakieś odzwierciedlenie po stronie amninistracji ? (tz. czy admin widzi ilu graczy składa skargę na jakiegoś trola?)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.